Audiohobby.pl

Kupiłem nowy kabel audio

Wojciech7

  • 1492 / 1088
  • Ekspert
12-05-2021, 16:05
Dotychczas miałem przeciętny kabel 2xchinch-1xJack 3,5mm.Był podłączony magnetofon -komputer stacjonarny.
Podczas nagrywania słychać było słaby przydźwięk- co jest? Sprawdzałem wszystko niby dobrze a jednak. Nie ma  co kombinować trzeba kupić lepszy przewód audio zwłaszcza że jest podłączony  do magnetofonu kasetowego Pionieer. Przed południem następnego dnia poszedłem do pobliskiego sklepu nijakiego Samuela. Ma  wszystko, kable, kasety , szpule, magnetofony  i kto wie co jeszcze. Wchodzę  do sklep, i słyszę-Witam Pana  Wojciechu- co Pan potrzebujesz? Odpowiadam dzień dobry , nie wiem czy będzie kabel audio 2xchinch-1xJack 3,5mm? Samuel popatrzył na mnie- jak to czy będzie -on już jest dla pana. Na prawde? Poszedł na  zaplecze chwilę trwało-proszę jest kabel- niech Pan patrzy jaki piękny (jak młoda kobieta) , jak zapakowany, ma pozłacane  wtyczki.
Pan będziesz  zadowolony, jak podłączysz go  do tych dziurek tymi  bolcami to ja  Samuel mówię dżwięk super, co tam super -ekstra.Gotówka czy kartą płacisz Pan. Ja oczywiście  że gotówką. Samuelowi aż iskry w oczach się  zrobiły. Wiesz Pan co Wojciechu , jesteś dobrym klient , niech starce dam  rabat bo Pan masz gotówkę. Chwilę pod nosem coś pomruczał.Pan potrzebuje zapłacić tyle (podał  sumę)-zapłaciłem.Wróciłem do  domu podłączyłem nowy kabel do magnetofonu i komputera-nagrywanie/odtwarzanie- nie ma przydźwięku, basy jakby tłuściejsze teraz są.
Pozdrawiam czytających:)))
« Ostatnia zmiana: 12-05-2021, 17:16 wysłana przez Wojciech7 »

Hammer

  • 4681 / 2286
  • Ekspert
12-05-2021, 20:46
Super, tylko jak chcesz z wejścia mikrofonowego nagrywać na kaseciaka ? to ja nie ogarniam.
Pewnie dlatego te basy są tłuściejsze......

Wojciech7

  • 1492 / 1088
  • Ekspert
12-05-2021, 20:53
"Super, tylko jak chcesz z wejścia mikrofonowego nagrywać na kaseciaka ? to ja nie ogarniam.
Pewnie dlatego te basy są tłuściejsze......"

No tak pomyliłem  zdjęcia - powinno być - wtyczka do gniazda-"HEADPHONE"

Ale naprawdę ten nowy przewód działa jak opisałem, teraz kolej a dobre przewody 2xchinch-2xchinch.

Pozdrawiam:)))
« Ostatnia zmiana: 12-05-2021, 21:09 wysłana przez Wojciech7 »