Audiohobby.pl

Nowy portal - Audiofil.pl

koobal

  • 38 / 5889
  • Użytkownik
17-09-2008, 10:10
http://www.audiofil.pl/kontakt/ - jak ma ktoś ochotę to nawet niech sobie do nich zadzwoni.
miłośnik lamp i dobrej sztuki

lancaster

  • Gość
17-09-2008, 10:21
Panowie, moze xle widzę ale nie widze w forum serwisu audiofil.pl niczego komercyjnego. Serwis dziala uczciwie i bez zadnych przywlaszczeń czegokolwiek(jak to kolega powyzej raczył wspomniec o innym krajowym serwisie :))
Z mojej strony, bardzo sie cieszę ze powstaja takie fora.
Nie ma żadnych przyczajek, nie ma żadnych(przynamniej taką mam nadzieję) "tajnych\' watków dla kołek wzajemnego wspierania kółek :)
Czlowiek zamieścil informację i osobiście bardzo sie z niej ucieszylem. Mozna to rozumiec w ten sposób ze jest to reklama sklepu - jezeli tak i zalozyciel watku poczuje taką potrzebę poproszę o ontakt na PW - przeniosę watek do zakladki audiosalon - tam wątek będzie nawet chyba bardziej widoczny.

Pozdrawiam


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

jaz_12

  • 170 / 5835
  • Aktywny użytkownik
17-09-2008, 10:23
koobal,
czy ty myślisz, że jestem tak mocno szurnięty, by wypisywać jakieś bzdety o ustawach, gdyby nie to, że w tej zakładce nie było tych danych, które dziś widzę? no wybacz chłopaku ale daleko mi do forumowego fermęntciarza.
j.
j.

dong

  • 541 / 5856
  • Ekspert
17-09-2008, 10:38
^koobal

zmieniło się - wcześniej danych w zakładce Kontakt nie było, teraz jest lepiej, i dobrze.

co do przeniesienia do zakładki "komercyjnej" - niejednoznaczne, z informacji na stronach nie wynika, jaki charakter ma portal. zobaczymy, jak się będzie rozwijał.

TBolt

  • 190 / 5889
  • Aktywny użytkownik
17-09-2008, 12:43
rudna mała to o rzut beretem ode mnie,firma czarnik znana w Rzeszowie ale że są to audiofile to nie wiedziałem może jakieś odsłuchy zorganizują.Fajnie bo tu na podkarpaciu to audifilska pustelnia dwa sklepy audio na krzyż
a ceny w nich z kosmosu.

lancaster

  • Gość
17-09-2008, 14:13
Proszę Pansta, myślę ze nikt nie bedzie mial pretensji jezeli przeniose ten watek do zakładki audiosalon ?
Tam prawdopodobnie będzie lepiej widoczny, a dodatkowym dla mnie bodźcem jest prośba jednej z osob ktora swój watek prowadzi w zakaldce audosalon i prosi o przeniesienie go w inne miejsce biorąc pod uwagę zaistniałe okolicxzności.
Nie ma sensu robić sztucznego problemu. Forum audiofil.pl przy calej mojej sympatii dla tego przedsięwzięcia znajduje sie faktycznie na stronie firmowej sklepu.

Pozdrawiam i będę zaglądał.
 


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Dudeck

  • 5101 / 5855
  • Ekspert
25-10-2008, 09:50

Waldemar M.

  • 1 / 5642
  • Nowy użytkownik
07-11-2008, 13:52
Znam gościa. Faktycznie nazywa się Andrzej :)

jozwa maryn

  • 18 / 5850
  • Nowy użytkownik
10-02-2009, 18:49
A domena jak jest na sprzedaż to za ile?

  • Gość
09-03-2009, 22:44
Ryka wygladasz jak współpracownik bin ladena , wez ogól tą brodę  bo CIe wezma  za terroryste