Audiohobby.pl

CENZURA na AUDIOSTEREO opis sytuacji

michal396

  • 4 / 2599
  • Nowy użytkownik
14-02-2017, 14:29
Witam. Napisalem ten watek na audiostereo pod tytulem Cenzura.
Usuneli go po pol godziny i kilku wpisach w podobnym tonie.
Oto kopia watku:

CENZURA NA AUDIOSTEREO,

Witam. Chcialbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.
Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale. Dodatkowo wyrazilem swoj poglad na temat tego co kolega Diogenes robi w tym watku. Napisalem mu ze troluje i neguje watek, podajac przy tym koledze definicje slowa "klub" z wikipedii. Napisalem ze rozumiem jego chec wyrazenia opnii i dodalem ze jak to zrobi raz a nawet 2 razy to chyba wystarczy i wszyscy przeczytaja. Powtornie przypominalem koledze ze klub marki to nie jest zwykly watek tylko "taki" watek jakby fanow marki i dlatego napisalem mu ze go rozwala ciaglą negacją( przykra przypadlosc wielu forumowiczow nie rozumiejacych ze nie trzeba wszystkim udowadniac swoich racji i pokazywac swojego ego).

Nie obrazilem go ani razu!!!!

Nie kontynuowalem dialogu poniewaz co mialem do powiedzenia to powiedzialem.
Po okolo 2 tygodniach postanowilem jednak zerknac co takiego mi odpisali i

NIC, CIEMNOSC, NIE MAM MOJEGO WPISU ANI ODPOWIEDZI DIOGENESA.

A WIEC PYTAM:

DLACZEGO USUNELISCIE MOJ WPIS Z ODPOWIEDZIA ??

NIIKOGO NIE OBRAZILEM.


Bardzo nie przyjemna sprawa pokazujaca malenkosc osoby ktora to zrobila lub chec ZBOJKOTOWANIA MARKI VERICTUM o ktorej wyrazilem sie pochlebnie.

PAMIETAJCIE KOCHANI MELOMANI I AUDIOFILE ZE JAK CZYTACIE COS NA AUDIOSTEREO TO NIESTETY JEST MOCNA CENZURA i najprawdopodobniej grupa ludzi pilnujaca swoich interesow.
Pozdrawiam

Haka

  • 2996 / 5152
  • Ekspert
14-02-2017, 15:58
My już to wiemy od dawna :)

Dlatego jesteśmy tu, a nie tam i Ciebie też zapraszamy.

A jak będziesz chodził po hipermarkecie i mówił na głos, że sprzedają badziewne produkty, to tez Cię wyproszą.
Bo w hipermarketach taki mamy klimat ;)

lancaster

  • Gość
14-02-2017, 16:45
Zamykam watek, jak chcecie kontynuowac takie rozmowy to do Pogaduch zapraszam.