Audiohobby.pl

Sugden seria Masterclass - potrzebna pomoc

Adamo D

  • 194 / 5832
  • Aktywny użytkownik
22-07-2008, 08:24
Mam prośbę do szanownych forumowiczów – tak jak w tytule tematu – „chodzi” mi o sugdena z serii masterclass – o intergrę i cd – będę miał za jakiś czas możliwość zakupienia takiego zestawu (znajomy audiofil z uk będzie robił zmiany w systemie – znajomy mojego znajomego etc...)

Problem w tym że nic o nim nie wiem... opinie w sieci są różne – jedni piszą że jest dużo lepszy od serii 21 inni że brak tego „uroku” który posiada seria 21 etc...
Dodam iż jestem na razie szczęsiliwym posiadaczem sugdena z serii 21A  (cd+amp) wraz z Harbeth 7es3 – jak dla mnie bardzo fajny sprzęt – ale jeśli ma być jeszcze lepiej... (choroba audiofilska daje znać – kusi mnie ten sprzęt – zwłaszcza po tym co prezentuje seria 21)
Stąd do was skierowana ma prośba – może wiecie kto posiada w Polsce taki zestaw?, gdzie tego można posłuchać?  – może jest ktoś taki ? kto byłby życzliwy ? i umożliwił mi zapoznanie się z serią masterclass?

Nie chciałbym kupować w ciemno – gdyż pieniążki za ten zestaw są już poważne – a ryzyko chybionej transakcji ( w porównaniu do 21A dość duże), pewnie byłby kłopot z ew. późniejszą odsprzedażą bo sprzęt mało popularny etc...

Będę serdecznie zobowiązany za wszelaką pomoc

  • Gość
31-07-2008, 03:47
Adamie,

Wątpię by ktoś posiadał Masterclass\'a ... u Szemisa był  do kupienia w ciemno bez odsłuchu :(
Miałem na niego wielki apetyt ale nie zaryzykowałem.

pozdrawiam,

zdezintegrowany

Adamo D

  • 194 / 5832
  • Aktywny użytkownik
31-07-2008, 08:08
 Tez mam na niego apetyt - ale bez odsluchow i bezposredniego porownania z seria 21 - nie zaryzykuje ....