Audiohobby.pl

Salon Q21 - nowości, promocje, prezentacje.

Q21

  • 627 / 4075
  • Ekspert
17-03-2021, 12:16
Subwoofery Velodyne w ofercie salonu Q21.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje do salonu stacjonarnego Q21 oraz do sklepu on-line | link do oferty - https://www.q21.pl/manufacturer/velodyne

Velodyne Acoustics to od 1983 roku producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji jednych z najlepszych subwooferów na rynku. Podczas tych prawie 40 lat istnienia firmy jej produkty zostały wielokrotnie nagrodzone i docenione przez ekspertów branży audio, audiofilów oraz najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego. Subwoofery Velodyne są doceniane przede wszystkim za innowacyjność, niezwykle restrykcyjne normy dotyczące tolerancji podzespołów oraz nadzwyczajne osiągi brzmieniowe.

Większość modeli subwooferów Velodyne umożliwia dopasowanie charakterystyki przetwarzania do pomieszczenia odsłuchowego, miejsca posadowienia subwoofera oraz słuchacza. Gwarantuje to najwyższą jakość basu, jego kontrolę i szybkość. Dobry efekt uzyskuje się także w trudniejszych akustycznie pomieszczeniach. Wielopasmowa korekcja charakterystyki odbywa się w pełni automatycznie, wystarczy podłączyć mikrofon i włączyć sygnał testowy.

Obecnie w ofercie producenta znajdziemy sześć serii, które zaspokoją potrzeby zarówno początkujących entuzjastów muzyki i kina domowego, jak i posiadaczy najbardziej wyrafinowanych systemów stereo.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

  • 627 / 4075
  • Ekspert
23-03-2021, 15:02
SVS 3000 Micro w ofercie salonu Q21.

Szczegóły w sklepie on-line | link do produktu - https://www.q21.pl/product/search?query=svs3000micro

Mocny, głęboki bas, który poczujesz w klatce piersiowej. To wszystko z kompaktowej 10-calowej obudowy. Wiele mikro-subwooferów tego próbowało, ale wszystkie zawiodły. Do teraz. Miniaturowy, ale potężny subwoofer SVS 3000 Micro wtapia się w każde pomieszczenie i system głośników. Energetyzując przestrzeń zadziwiająco bogatym, niewymuszonym basem, który jest tym bardziej imponujący, biorąc pod uwagę jego mikro-rozmiarową obudowę.

Wyposażony w innowacje z referencyjnych subwooferów SVS 16-Ultra, połączonych z w pełni aktywnymi podwójnymi 8-calowymi przetwornikami oraz wzmacniacz 800 W RMS. 3000 Micro zapewnia wydajność, która przewyższa każdy mikro subwoofer. Posiada również rozwiniętą aplikację SVS do sterowania subwooferem na smartfony, umożliwiającą zaawansowane strojenie. Wreszcie mikro subwoofer zasługujący na miano SVS.

Inteligentny interfejs sterowania SVS (ICI) na tylnym panelu zapewnia opcje sterowania i połączenia dla najważniejszych funkcji subwoofera:

Kontrola poziomu w celu precyzyjnego dostrojenia ogólnego poziomu wyjściowego, który najlepiej pasuje do systemu i pomieszczenia
Kontrola filtra dolnoprzepustowego zapewniająca płynne przejścia dźwiękowe i płynne łączenie z głównymi głośnikami
Kontrola fazy w celu wyrównania taktowania wyjścia subwoofera z głównymi głośnikami lub dodatkowymi subwooferami
Port USB zapewnia zasilanie dla bezprzewodowego adaptera audio SVS SoundPath (sprzedawany oddzielnie), co eliminuje potrzebę prowadzenia kabla do subwoofera z komponentu źródłowego.

Wejście RCA Audio Interconnect do użytku z większością amplitunerów AV i przedwzmacniaczy

Obudowa - elegancko zaprojektowana, aby uzupełnić najlepsze kino domowe i systemy HiFi, a jednocześnie wystarczająco kompaktowa, aby schować się poza zasięgiem wzroku. Zoptymalizowana akustycznie, uszczelniona konstrukcja obudowy 3000 Micro wtapia się w każde pomieszczenie. Posiada bardzo grube ścianki boczne z MDF i wewnętrzne usztywnienie dla środowiska wolnego od rezonansów, nawet przy szczytowych poziomach odtwarzania.

Pochłanianie dźwięku eliminuje wszelkie podbarwienia z obudowy, nawet gdy najgłębsze niskie częstotliwości są odtwarzane przy dużej głośności

Ochronne nierezonansowe perforowane metalowe maskownice chronią przetworniki, zapewniając jednocześnie długą żywotność

Wzmocnione wewnętrzne usztywnienie zapewniające działanie bez rezonansu na najwyższych poziomach wysterowania

Niestandardowe wkręcane nóżki z izo-elastomeru zmniejszają zniekształcenia związane z hałasem i poprawiają stabilność subwoofera.

Podstawowa charakterystyka subwoofera:
- Głośnik basowy: 2 x 8" (20 cm)
- Automatyczny stand-by
- Regulacja fazy: 0/180
- Pasmo przenoszenia: 23 Hz - 240 Hz (+/-3dB)
- Moc wyjściowa: 800 W (RMS) / 2500 W (szczytowa)
- Wysokiej klasy opcje wykończenia: Piano Gloss Black i Piano Gloss White

Planowana pierwsza dostawa - początek kwietnia 2021 roku, orientacyjna cena 4000 zł.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

  • 627 / 4075
  • Ekspert
26-03-2021, 16:06
Buchardt I150 w salonie Q21 - polska premiera | link do produktu - https://www.q21.pl/buchardt-i150.html

Serdecznie zapraszamy na premierowe odsłuchy najnowszego wzmacniacza zintegrowanego Buchardt I150 do salonu Q21.

- Potężna moc 150W (8 omów) / 300W (4 omy) w TECHNOLOGII HYPEX NCORE®
- Zaawansowany przetwornik cyfrowo/analogowy ES9028PRO
- Automatyczna kalibracja wzmacniacza w zależności od akustyki pomieszczenia
- Funkcje specjalne dla kolumn Buchardt Audio
- Bluetooth 5.0 z aptX HD i ACC
- Wejścia cyfrowe: 1 x koncentryczne, 2 x optyczne, 1 x USB

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

  • 627 / 4075
  • Ekspert
14-04-2021, 10:19
Polk Audio Legend, najlepsze kolumny głośnikowe stworzone przez Polk.
Serdecznie zapraszamy do salonu stacjonarnego Q21 na odsłuchy flagowej serii Polk Audio oraz do zapoznania się z ofertę w sklepie on-line | link do oferty - https://www.q21.pl/product/search?query=polkaudiolegend.

- Nowy głośnik wysokotonowy Pinnacle o wysokiej rozdzielczości z radiatorem stożkowym
- Nowa membrana Turbine
- Więcej basu dzięki ulepszonemu portowi Powerport
- Obudowa z prawdziwego drewna
- Następna generacja opatentowanej technologii SDA-PRO

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

  • 627 / 4075
  • Ekspert
16-04-2021, 11:22
Wharfedale Denton 85th w salonie Q21
Kolumny dostępne w salonie stacjonarnym oraz w sklepie on-line | https://www.q21.pl/wharfedale-denton-85th.html.

Wharfedale Denton 85 łączy w sobie genialny wygląd z rewelacyjną jakością dźwięku. To kolumny podstawkowe charakteryzujące się ponadprzeciętną jakością dźwięku. Wytężona praca konstruktorów sprawiła, że całość brzmi niesamowicie. Wszystko zostało doskonale przemyślane, świetnej jakości zwrotnica połączona z dwudrożną konstrukcją stworzyła niespotykaną harmonie i pełnie, jakiej nie sposób szukać nawet w kilka razy droższych konstrukcjach.

Dźwięk jest pełny, doskonale odseparowany, posiada ogromną stereofonia. Każdy element składowy utworu ma swoje miejsce w przestrzeni, jest tam gdzie być powinien. Wokale są klarowne i muzykalne. Wysokie częstotliwości nie kłują w uszy, a bas jest dopełnieniem całości. Niskie częstotliwości schodzą nisko, nie dominują, stanowią integralną całość sceny muzycznej.

Kolumna głośnikowa WHARFEDALE DENTON 85 to konstrukcja dwudrożna. Głośnik wysokotonowy o rozmiarze 1 cala został wykonany z tkanej tekstylnej kopułki, co w połączeniu z magnesem ferrytowym zapewnia najwyższą jakość reprodukcji wysokich częstotliwości.

Głośnik średnio-niskotonowy z membraną wielkości 6,5 cala wykonany został z tkanego Kevlaru. Sztywność i lekkość tego materiału to wyznacznik najwyższej jakości dynamiki z nadzwyczajną średnicą.

Całość kontroluję najwyższej klasy zwrotnica zapewniająca spójną i płynną muzykę, która jest zarówno ekscytująca jak i naturalna w odtwarzaniu dowolnego materiału źródłowego. Kolumna głośnikowa DENTON 85 nie potrzebuję mocnego wzmacniacza aby cieszyć nas niesamowitym dźwiękiem, rekomendowane wzmacniacze „napędzające” te kolumny to wartości mocy sięgające rzędu od 20 do 120 W.

Nadzwyczajny wygląd kolumny głośnikowej DENTON 85 wprost urzeka. Inżynierowie WHARFEDALE tworzyli te głośniki z myślą o powrocie do lat 80 XIX w. Nawiązali w ten sposób do tradycji firmy, akurat w tym okresie stworzyli pierwszą kolumnę z tej serii.

Najwyższej jakości drewno w połączeniu z charakterystycznym designem stanowi połączenie obok którego nie przejdziesz obojętnie. Wszystkie elementy są doskonale spasowane, maskownica wygląda wprost obłędnie, to mebel który udekoruję każdy wystrój mieszkania.

Już dzisiaj zapraszamy na odsłuchy kolumn Wharfedale Denton 85th do salonu Q21. A jeśli jesteś zdecydowany na zakup, skorzystaj z kodu rabatowego DENTON i sprawdź swoją ofertę w sklepie on-line.
*Oferta promocyjna ważna do 4 maja 2021 roku lub wyczerpana zapasów.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21