Audiohobby.pl

Różne kasetowe wynalazki itp.

AUDIOTONE

  • 11477 / 6622
  • Ekspert
15-02-2026, 19:05
HX MODIS LN90
Niezła podróba Maxell-a ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
16-05-2026, 14:03
Nie tak dawno dodałem do polskich kaset kasetkę tej firmy, dla tego że wkładka była wydrukowana z polską ceną, czyli na polski rynek, w między czasie znalazłem inną wersję identycznej wkładki, jednak cena tylko pieczątka, no i teraz ta kasetka, jednak w tym przypadku już bez żadnego powiazania z naszym rynkiem, tylko ta nazwa firmy Gaba, na pudełku naklejka też Gaba, produkowane nie wiadomo gdzie.
Mirek

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
28-05-2026, 22:29
Z wczorajszej paczki, Track 2 90, trafiona przypadkowo i dość szczęśliwie.
Mirek

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
21-06-2026, 22:31
Z ostatniego zakupu, było troszkę kaset sygnowanych made in usa, w kasetach Recoton Deluxe CD odklejają się naklejki na kasetach, dzięki temu na kasetach pokazał się napis "ASSEMBLED IN MEXICO" (montowane w Meksyku), spotkał się ktoś z takim czym ?,.
Mirek

AUDIOTONE

  • 11477 / 6622
  • Ekspert
24-06-2026, 20:10
Z wczorajszej paczki, Track 2 90, trafiona przypadkowo i dość szczęśliwie.
Kasety tej firmy zawsze mi się podobały ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.