Audiohobby.pl

Co tu poprawić lub jak to poprawić

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:12
>> majkel, 2011-01-08 21:03:21
@lancaster, wszystko się da, wystarczy dopisać do regulaminu.


majkel, nie wiem co dopisywac ?
Od poczatku było wiadomo ze AudioSalon jest darmowy i dla wszytskich zainteresowanych promocją podmiotów.
Można tam zaproponowac własny wyrob itp, ba nawet napisac ze jest najlepszy na swiecie czyimś zdaniem - nie wtrącam sie w treść reklam.
Własnie po to by tego typu dziłąlnośc nie rozłaziła sie po serwisie powstał Audiosalon. I nie bedzie

Szczerze ? Fruwa mi czy będziesz tu pisywał z takim fochem. Otwórzcie sobie z Rafaellem klub szantażu dla przedszkolaków.

cocor2007

  • Gość
08-01-2011, 21:13
Pozwolicie, że wtrącę się niepytany.

Nigdy nie miałem odczucia, że Majkel, lancaster , audiolifestyle czy inni forumowicze tworzący cokolwiek z myślą o sprzedaży, pisząc o swoich dokonaniach atakuja mnie reklamą czy spamem. Nie popadajmy w paranoję z wywalaniem wszystkiego do Audiosalonu ! Dojdziemy do tego, że każda pozytywna opinia o polskim produkcie bedzie skazana na wykasowanie, bo przecież to może byc znajomy piszącego. Importerów też przecież znamy, właścicieli sklepów też - bo to w końcu nasze hobby jest, nie ?! Każdy kupujący swój rozum chyba ma i bez odsłuchu nie kupi. Sprzedawca też raczej wie, że jak raz gówno wciśnie to tysiąc razy napiszą o tym na forum.

Chwalcie, krytykujcie, choćby krew miała się lać, ja chętnie poczytam :)

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:17
Piotr, nie myślałes zeby oprócz recek urzadzeń audio zagrać kiedyś Hamleta ?
te Twoje nadinterpretacje podparte patosem są wzruszające.

Nigdy nie pisałem że GS1000 to badziew....a ze są najbardziej awaryjnymi znanymi nie tlko mi słuchawkami to chyba nic dziwnego ? ...jesli to amsz na mysli pisząc "badziew i szmelc"...chyba masz jakąś traumę wobec Rolandsingera.


Po raz kolejny zachęcam do rpzeczytania mojej opinii o GS1000(bez "i") :

http://audiohobby.pl/topic/8/2130/1#poczatek

Przestań ze mna rozmawiać konstruktami swojej psyche.

grisza_1982

  • 389 / 5186
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2011, 21:22
cocor2007 dobrze pisze, dać mu wódki ;)

>> lancaster, 2011-01-08 21:12:17
Szczerze ? Fruwa mi czy będziesz tu pisywał z takim fochem. Otwórzcie sobie z Rafaellem klub szantażu dla przedszkolaków.

Co Tobie fruwa bądź nie, to raczej niewiele osób interesuje. Faktem natomiast jest,  że poprzez takie praktyki merytorycznie i z pasją wypowiadający się forumowicze znikną z tego miejsca, a to dla przeważającej części czytających tutaj nie jest już jakie obojętne.  

majkel

  • 7476 / 5908
  • Ekspert
08-01-2011, 21:26
@lancaster, ja Ciebie nie szantażuję, napisałem tylko co MI odbiera ochotę, a zaczął o tym Fallow. Różną ludzie mają wrażliwość po prostu. :) Natomiast z tego co piszesz wychodzi, że mamy tu jakieś niepisane prawa obowiązujące, no chyba że coś w Netykiecie przegapiłem. Poza tym nie sugeruj, że trzymasz za pysk 50 sklepów internetowych, bo to jest po prostu śmieszne. Myślę, że tyle się do dziś nie zgłosiło z chęcią wystawienia się w Audio Salonie.

Poza tym ja tu nie napisałem, że M. lub *P są najlepsze na świecie, a powołałem się na cudze spostrzeżenia. Każdy będzie widział gdzie indziej granicę między informacją a reklamą. Mogę umieścić odpowiednie info obok awatara, żeby wszyscy uważali na to co piszę, bo może to być podstępna lub jawna reklama. Na AS jest dopisek Branża pod awatarem i nie trzeba nic wycinać. Inteligentny użytkownik sam sobie filtruje treści pisane przez delikwenta.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:26
cocor, ale co ? nie ma opinii poza audiosalonem na temat polskich(czy jakichkolwiek innych) produktów ?

CHODZI O PROWADZENIE SPRZEDAŻY/DZIAŁALNOSCI POZA AUDIOSALONEM.

Dobra Panowie.


Piotr, konkretnie.
Wyłączam od dziś zgodnie z Teoim pomysłem Twój wątek z ogólnej koncepcji serwisu.
Informacja o tym będzie umieszczona w zakłądce Technicznej i AudioSalon
Kazdy może sie w nim reklamowac do woli.
Testowo przez miesiąc.

Jesli okaze sie to super pomysłem nie bede sie upierał przy swojej wizji serwisu.
Nei widze innego sposobu na tej akademickiej dyskusji.

Pozdrawiam

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:37
majkel, nie trzymam za pysk żadnego sklepu internetowego :-)
Obecny regulamin jest twojego autorstwa z tego co pamietam, w poprzednim było zdanie o audiosalonie.
Idea i jedynym celem powolania tej zakładki było to by marketng nie smigał po serwisie, ale oczywiscie temat jest rozowjowy.
Sprawdzimy we wątku Piotra.
Z mojej strony nic sie nie zmieniło od kiedy wpadłem na pomysł otwarcia tego serwisu.
Nic sie nie zmieniło pomimo tego ze od jakiegoś czasu handluję w branży.
Zmieniło się tylko jedno majkel.
Trwa promocja Twojego wzmacniacza :-)
Wszystkiego dobrego majkel, ale na zasadach jak wszyscy inni (korzystasz z nich).

Proponuję dyskusję przenieść do zakłądki technicznej.

cocor2007

  • Gość
08-01-2011, 21:39
>> lancaster, 2011-01-08 21:26:31
cocor, ale co ? nie ma opinii poza audiosalonem na temat polskich(czy jakichkolwiek innych) produktów ?

CHODZI O PROWADZENIE SPRZEDAŻY/DZIAŁALNOSCI POZA AUDIOSALONEM.


lan,

są, i bardzo dobrze. Ale nie da się tego tak łatwo oddzielić, zawsze może istniec podejrzenie o reklamę przy okazji pozytywnej opinii o produkcie. Nie trzeba  wklejac cennika aby sprzedać.

Poza tym, rozumiem twoje obawy o wszech pleniąca się, otwartą reklamę we wszystkich wątkach.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:51
"Sam napisałeś chwilę temu, że każde GS-1000 bez "i" grają inaczej w sensie, że jedne źle, a inne jeszcze gorzej, co jest bzdurą."

Bzdurą to jest to co napisałeś powyżej. Napisałem :

"... spotkałem sie z opiniami ze kazde tysiączki grają inaczej "

Bo faktycznie takie opinie na forum są.
A ja osobiscie moge powieziec ze GS1000 chreesa grały inaczej niż GS1000i Grado Fana.
Te drugie nie miały cofniętej srednicy.


lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:56
Jak u Ciebie z tym: "pojebało Was" ?

Gustaw

  • Gość
08-01-2011, 21:56
Panowie,
Jak znam życie to przewlekła dyskusja często prowadzi do eskalacji konfliktu a nie do zamknięcia sprawy. Nie mam zamiaru nikogo na siłę stopować ale zapytam:

Czy wszystko zostało już dogadane ? Czy stanowiska są jasne  i wzajemnie zaakceptowane ?
Jeżeli tak, to proponuję odłożyć buzdygany i wrócić do normalnej bytności na forum.

Gustaw

  • Gość

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 22:04
cocor, uwazam ze w temacie informacji dobrze jest tak jak w tej chwili.
Nie ma problemu z dotarciem do info o urzadzeniach majkela przeciez.

tego typu działalnosć jest dla mnie nie do przyjęcia.
Spójrzcie na to bezstronnie (grisza "apelował" :-)).

Zalóżmy ze to nei majkel, tylko jakis swierzo upieczony sprzedawca dokonuje takich wpisów....chcemy tego ?
A wystarczy odrobine ruszyc wyobraźnią, by zobaczyc ze to stanie sie standardem.
Taka wizja odpada :-)
Przynajmniej tutaj.
 

Gustaw

  • Gość
08-01-2011, 22:05
>> Piotr Ryka, 2011-01-08 22:03:42
Przecież to wam się pojebało.

Za karę - 100 x nie będę pisać brzydkich wyrazów.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 22:05
Bardzo dobrze Piotr, to sie Tobie pojebało.