Audiohobby.pl

Słuchawkowy meeting - Siedlce

-Pawel-

  • 4724 / 5503
  • Ekspert
01-03-2010, 23:01
Planuję ze znajomym zorganizować mały meeting w Siedlcach. Tak się składa, że wynajmujemy jedną stancję, ja mam Grand Twina, a on będzie miał niedługo Fury więc wpadliśmy na pomysł aby zorganizować oficjalny sparing przy świadkach :)

Wstępnie spotkanie planowane jest na połowę marca jednak termin ten jest zależny od tego na kiedy będzie gotowy sprzęt. Dokładną datę ustalimy wspólnie gdy już będzie wiadomo na 100% kto przybędzie tak aby każdemu pasowało. Start planujemy w sobotę i meet może potrwać do niedzieli. W tym czasie dopilnujemy aby w mieszkaniu nie było innych lokatorów (mam nadzieję, że tego nie czytają :)), w razie konieczności zapewnimy nocleg(dwa wolne łóżka + opcja materac/podłoga). Zapraszamy na odsłuchy, mile widziane wzmacniacze, słuchawki i w szczególności hi-endowe źródła! Gwarantujemy poczęstunek, przyjemną atmosferę, i oczywiście sound najwyższej próby ;)

Wstępna lista sprzętu:

ampy:

-WBA Grand Twin
-Fury

żródła/DAC:

-Berefsord TC7520 GFmod1 Stage1
-PC, laptopy i inne rupiecie...
-być może DAC zero

słuchawki:

-Beyerdynamic DT880 PRO
-2 pary custom 2-way oraz 3-way Reference
-Denon AH-D2000
-Audio-Technica ESW9
-CAL!, Vivanco SR470 i nieco podobnych ciekawostek...

Wstępna lista osób:

-Pawlo
-lost-track
-grinder324
-Jacek
-ja

Niestety ilość osób może być ograniczona przestrzenią jaką mamy do dyspozycji... Jednak póki co lista jest otwarta, zapraszamy!

Pawlo

  • 50 / 5551
  • Użytkownik
03-03-2010, 00:42
Zero DAC się raczej nie pojawi. Powinien za to pojawić się Aune DAC na którego się ostatecznie zdecydowałem i mam nadzieje że właśnie leci do mnie z Chin.

Jeżeli by się dało to prosiłbym o ominięcie daty 13-14.03.

-Pawel-

  • 4724 / 5503
  • Ekspert
09-03-2010, 23:47
Póki co data spotkania nie jest wiadoma. Gdy lost-track otrzyma już swój wzmacniacz wówczas napiszę o wstępnej dacie min na dwa tygodnie przed meetingiem aby w razie czego można było przesunąć termin na taki odpowiadający każdemu ;)

-Pawel-

  • 4724 / 5503
  • Ekspert
16-03-2010, 19:09
Wstępne propozycje daty spotkania:

-27 marzec lub
-3 kwietnia

Nadal czekamy na większą ilość chętnych, zapraszam ;))

Pawlo

  • 50 / 5551
  • Użytkownik
21-03-2010, 13:47
27 marzec mi jak najbardziej odpowiada.

Z mojej strony będą:
Denony D2000 ze zmienionym kablem na Canare StarQuad
Aune DAC/AMP z wymiennymi OP-AMPami, podstawka DIP8.

I ciekawostka - przedprodukcyjny model chińskiego przenośnego odtwarzacza RoCoo z wbudowanym wzmacniaczem w klasie A! Czyli coś co może sprawdzić się z customowymi IEMs.

-Pawel-

  • 4724 / 5503
  • Ekspert
22-03-2010, 18:35
Więc super, do jutra powinienem już wiedzieć czy każdemu będzie ta data odpowiadać, jeśli tak to robimy w ten weekend :)

Ze swojej strony dodam iż DT880 PRO zostaną zastąpione przez SR325i, do tego dochodzi źródło-niespodzianka, które jest jeszcze w trakcie lekkiej modyfikacji, zdradzę tylko, że brzmi baaardzo analogowo ;))

-Pawel-

  • 4724 / 5503
  • Ekspert
23-03-2010, 20:00
Meet niestety odwołany, a właściwie odbędzie się tylko nie wiem kiedy, przepraszam za zamieszanie, w ostatniej chwili okazało się, że Fury jednak nie dotrze na czas, trafił się wadliwy transformator nieodpowiednio wykonany do tego wzmacniacza i w związku z wykryciem usterki musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe trafo :(

lost-track

  • 23 / 5495
  • Użytkownik
24-03-2010, 00:09
Fury może jeszcze nie gra ale już wygląda :)
Ludzie sukcesu robią to czego przegrani