Audiohobby.pl

Astell Kern T5p

Fatso

  • 290 / 3986
  • Zaawansowany użytkownik
10-01-2015, 19:03
Jakoś rok temu miałem okazję pisać o Beyerdynamic T5p. Okazało się wtedy, że sporo tańsze T70 zostawiły nowatorskie i topowe T5p w tyle. Cały test tutaj. Najważniejsze cechy T5p w wydaniu Bayera to brak najniższego basu i dość mocna sybilizacja. Czy w wersji z AK na obudowach muszli też tak będzie? Zobaczymy. Beyerdynamic T5p kosztują bazowo 3899pln, AK T5p prawdopodobnie (bo cena ostateczna w Polsce nie jest jeszcze znana) 5999. Co w takim razie zmienia się w stosunku do pierwowzoru po czarodziejskim dotknięciu Astella i Kerna z irivera?

Zapraszam do przeczytania całości:
http://audioivoodoo.blogspot.com/2015/01/astell-kern-ak-t5p.html
To co powyżej napisałem to moje zdanie na dzień w którym je wygłosiłem. Dzisiaj mogę mieć już inne przekonania, zgodnie z zasadą, że tylko krowa się nie myli. I nie możesz mieć o to do mnie, drogi użytkowniku, pretensji. Jeśli zaś zawiodłeś się na moim braku stałości w przekonaniach, to trudno.

-Pawel-

  • 4720 / 5470
  • Ekspert
10-01-2015, 19:41
Zwięźle i na temat, do tego bardzo zrozumiale i obrazowo. Przyznam, że dawno już niczego nie przeczytałem w całości. Czekam na więcej testów :)

PS Nie chcę kusić, ale coś mi się o oczy obiło, że wyłaniają się nowe Lime'y ;) Coś mi ostatnio coraz bardziej po głowie customy chodzą, czyżby nawrót choroby?

Fatso

  • 290 / 3986
  • Zaawansowany użytkownik
12-01-2015, 08:50
Zwięźle i na temat, do tego bardzo zrozumiale i obrazowo. Przyznam, że dawno już niczego nie przeczytałem w całości. Czekam na więcej testów :)

PS Nie chcę kusić, ale coś mi się o oczy obiło, że wyłaniają się nowe Lime'y ;) Coś mi ostatnio coraz bardziej po głowie customy chodzą, czyżby nawrót choroby?
No i niedługo będzie recenzja tychże Limonek właśnie.
To co powyżej napisałem to moje zdanie na dzień w którym je wygłosiłem. Dzisiaj mogę mieć już inne przekonania, zgodnie z zasadą, że tylko krowa się nie myli. I nie możesz mieć o to do mnie, drogi użytkowniku, pretensji. Jeśli zaś zawiodłeś się na moim braku stałości w przekonaniach, to trudno.