Audiohobby.pl

Przywracaniej mojej wieży do życia.

Gustaw

  • 3856 / 3315
  • Administrator
20-04-2024, 00:00
Hammer,
Nie wiem co napisałeś (bo usunąłeś) ale opinia kolegi RetroTape nie jest bynajmniej odosobniona na forum i przypuszczam, że nie wzięła się z niczego. Dlatego nie bądź proszę zdziwiony konsekwencjami.
Miej to na uwadze, bo zwyczajnie będzie szkoda, (przynajmniej dla mnie).
« Ostatnia zmiana: 20-04-2024, 12:49 wysłana przez Gustaw »

Hammer

  • 4685 / 2293
  • Ekspert
20-04-2024, 18:23
Nic nie zmieniałem  żadnej wypowiedzi, próbowałem korygować żeby cytat  był osobno a odpowiedź osobno i sie nie dało.
Tekst jest oryginalny.
A wymiana zdań i kłótnie co do takich spraw, spoko są normalne jak nie są personalne.

Retrotape, nie zawsze się switche wymienia, ale kolega opisał że magnetofony były wyjątkowo w złych warunkch, jakieś zalania itd, poza tym forum nie jest wyznacznikiem co się robi a co powinno.
Mój kolega co serwisuje kaseciaki powiedzmy prywatnie usługowo bardzo często wymienia, czuć to nawet po kliku że to już nie to, a switcha nie da się rozebrać wyczyścić i złożyć do kupy, koszt takiego elementu ok 1 zł a nawet taniej w hurcie.
Ja zasugerowałem że lepiej wymienić dla świętego i spokoju.
Druga sprawa to jak chce se pograć na sprzęcie trochę a potem sprzedać to że wymieniłem switche bo kaseciak leżał w piwnicy 20 lat dla kolejnego użytkownika  jakoś brzmi lepiej.

Rób ta jak chceta, każdy se robi jak chce  i umi......
po co ja sie udzielam,  szkoda czasu.

Planistigmat

  • 20 / 22
  • Użytkownik
21-04-2024, 17:31
Akurat ten 707 jest w dardzo dobrym stanie, żaden tam zalany. Sprzedawac go nie zamierzam.
W takim razie nie bede wymienial w nim tych switchy. :)
A pewnie decydujacy glos bedzie mial ten, ktory bedzie grzebał w decku. Bo nie wiem czy odważę sie sam wymienic Q520.
Pewnie tego Pionka CS-S410 poświęcę i stanie się materiałem do ćwiczeń, np. wylutuj i wlutuj z powrotem.
W koncu trzeba sie uczyc.

Planistigmat

  • 20 / 22
  • Użytkownik
24-04-2024, 21:13
Nie wiem gdzie sie tym "pochwalic". Jak juz mam swoj watek to go wykorzystam.
Otóż sporo czytam forum, czasami niewiele rozumiem, czasami rozumiem wiecej.
Ale efekt jest taki, ze ostatnio śniły mi sie głowice magnetofonowe. Kurcze, kiedys śniły mi sie dziewczyny. Choć magnetofony maja pewna przwage nad dziewczynami. Jak sie rozbiera nową dziewczyne to zawsze wiadomo co jest w środku, w przypadku rozbierania nowego magnetofonu juz nie jest tak przwidywalnie. :)