Audiohobby.pl

Nowa płyta Cassandry Wilson "Loverly"

Mr. Zydelek

  • 237 / 5897
  • Aktywny użytkownik
12-03-2009, 16:25
Oooo wyprasza sobie porównywanie mnie do kogo kolwiek choćby był CW :))
 
Ana Logg-> piszesz jak stara lesba a nie milusińska pasjonatka muzy:) Wrzuć na luz.
Moje wpisy są prowokacyją. Posiadam na półce chyba wszystkie krążki CW i nie wiem po co je tam trzymam:)
A jak w starych zdjęciach odnajdę swoje fotki z Blue Note to je zamieszczę byś na przyszłość klubu jazzowego nie pomyliła z tanim drinem serwowanym w tanc budach disco polo:)

A Mandaryna i Doda elektroda i tak są lepsze:))

Z jajem ludzie a będzie wesoło.

Mr. Zydelek

  • 237 / 5897
  • Aktywny użytkownik
12-03-2009, 16:54
W związku z poruszonym tematem mam pytanie co spożywacie rozkując się kosztem CW?
Dla zgłodniałych polecam coś z takiego zdjęcia:)
Smacznego!

Mr. Zydelek

  • 237 / 5897
  • Aktywny użytkownik
12-03-2009, 17:00
Oj przepraszam bardzo gdyż zakradł się błąd w poprzednim wpisie.
......  miało być rozkoszując się kunsztem.

Za pomyłkę sredecznie przepraszam:)

lancaster

  • Gość
12-03-2009, 17:04
Zydeek, bez przesady.
Kilka płyt Cassandry w tym wymieniona przez broya jest bardzo OK.
Akurat Traveling Miles średnio mi sie podoba.

Mr. Zydelek

  • 237 / 5897
  • Aktywny użytkownik
12-03-2009, 17:24
Wiem wiem:)
Trza brać na żarty i z luzikiem. Jajców prowokacyjnie nie mozna sobie już nawet porobić:)

alleycat

  • 3 / 5526
  • Nowy użytkownik
12-03-2009, 17:26
zed a ty co spożywasz do CW,pozwól ze zgadnę...

nowy2bis

  • 1058 / 5895
  • Ekspert
12-03-2009, 19:13
jestem mocno zawiedziony, że przy zachwalanych możliwościach Mr. Zydelka tylko 20 % jest na tak, a 80 %...

cenię w piosence szczerość i emocje, ale zdecydowanie bez histerii i oczywiście głos, muzykalność i frazowanie; w tym kontekście dla mnie piosenkarzem(???) nie do pobicia był Donny Hathaway, a jeszcze komponował, aranżował, grał na klawiszach, szybował niebotycznie wysoko podczas występów na żywo i miał wspaniałe czucie publiki... taki muzyk zdarza się chyba raz na 100 lat.
a Cassandra? cóż, dobrze naoliwiona Bulova, czyli dobty timing, ale nikogo nie wzruszy... ale tacy też są potrzebni

Zdezorientowany_3P3

  • 12 / 5897
  • Nowy użytkownik
12-03-2009, 21:00
alleycat & Ana Logg

Nie przypuszczałem że ktoś może działać jak magnes:) by ściągać za sobą wszelkiej maści ścierwa z całej sieci.
Od kilku dni audiostereofowe trole prawej i lewej ręki ALKA PONA przyszły smiecić na to forum. Powstają nowe nicki i już w pierwszych swych postach atakują wszystko co jest inne od nich samych.

Zamiast w wątku muzycznym czepiać się wzajemnie lepiej przeanalizować tytułową płytę nie pod wzgledem repertuaru bo ten to standarty, ale po kątem realizacji dzwieku nagrania. To ciekawsze niż poznawanie kto co jada czy popija:)

Ana Logg

  • 31 / 5696
  • Użytkownik
13-03-2009, 06:56

>alleycat & Ana Logg

>Nie przypuszczałem że ktoś może działać jak magnes:) by ściągać za sobą wszelkiej maści ścierwa z całej sieci.
>Od kilku dni audiostereofowe trole prawej i lewej ręki ALKA PONA przyszły smiecić na to forum. Powstają nowe >nicki i już w pierwszych swych postach atakują wszystko co jest inne od nich samych.


Taa... retoryka i styl jakby znane.Pomyśleć,że z powagą szaleńca takie bździny wypisuje ktoś, kto prymitywną sztuczką sofistyczną "przygarnął"cudzego nicka.Faktycznie ścierwo.

Ana Logg
Pozdrawiam
Ana Logg

lancaster

  • Gość
13-03-2009, 07:05
I tak oto z tematu wątku płynnie przeszliśmy na ten co zwykle.

lancaster

  • Gość
13-03-2009, 07:10
Panowie, na przyszłość swoje chamskie personalne uwagi zatrzymajcie dla siebie.
Może to wyda wam sie dziwne, ale komus CW może sie zwyczajnie nie podobać.]

Prywatnie cenię Cassandrę i to w zasadzie wystarczy mi do szczęscia przy słuchaniu jej muzyki.
Nie czuję potrzeby dowalania sie personalnie do osób ktore mają odmienne zdanie w tym temacie.