Audiohobby.pl

Wzmacniacze słuchawkowe wysokiej klasy

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

mirek10

  • 1212 / 4392
  • Ekspert
06-01-2022, 14:04

pastwa

  • 3815 / 5892
  • Ekspert
06-01-2022, 16:27
Juz to wklejales kiedys Mirek :)

mirek10

  • 1212 / 4392
  • Ekspert
06-01-2022, 17:50
Juz to wklejales kiedys Mirek :)
Starosc nie radosc.....ha ha

mirek10

  • 1212 / 4392
  • Ekspert
17-03-2022, 07:39
Nowy wzmacniacz sluchawkowy Feliks(8W) na lampy 300B ciekawy wyglad,tutaj dokladny opis
https://headfonics.com/feliks-audio-envy-review/?fbclid=IwAR3DPwTGLmItoE35P446rcdYrxN2CZPkFGAOIDBOZIY3V0E-_tncVCiBLls

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

mirek10

  • 1212 / 4392
  • Ekspert
28-05-2022, 07:49
Cenowo im odbilo,ale jak chca zwrocic na siebie uwage!brzydkie trzy pudelka Lina za 27tys funtow, ale jak to mowia najwazniejsze  jak to gra...

Shakhal

  • 617 / 5585
  • Ekspert
28-05-2022, 13:06
Design jak u ProJect, nie rozumiem co tam w srodku jest takiego co uzasadnia taka cene i o ile lepiej to gra % od naszych klockow.

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
28-05-2022, 15:32
W środku znajduje się ponoć specjalna audiofislka wata, nakładana na kondensatory, spryskana powietrzem z kosmosu i płytki drukowane są natryskiwane pyłem z meteorytów. Nad procesem produkcyjnym całości czuwa ponoć jednorożec . Różowy. Ale nie wiecie tego ode mnie. Jakby co to się wyprę.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

pień

  • 2237 / 1030
  • Ekspert
01-06-2022, 18:35
Cena sugeruje że wszystko co napisałeś prawdą jest :)
 A ja się chciałem zapytać czy jest jakiś wzmacniacz taki-  przyziemny :)   Z miejscowych materiałów i ew.  pyłem w środku z naszego padołu marnego.   No i żeby cena miała chociaż z jedno zero-  najlepiej to dwa mniej.  ( z trzema to chyba zacznę przeginać)
Niby zero nic nie znaczy ale księgowy twierdzi że jednak tak-  jakiś dziwny taki gość z niego.
Ps:  w kosmos często nie latam to nie narobię raczej obciachu mając coś pospolitego- swojskiego takiego.
   Coś typu >  Smalec babuni  albo Szpek po dziadkowemu
« Ostatnia zmiana: 01-06-2022, 18:46 wysłana przez pień »

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
01-06-2022, 19:38
https://www.q21.pl/manufacturer/ifi-audio/ifi-audio-zen-dac-v2.html
Może coś takiego. Powinno wystarczyć w zupełności. Kolega napędzał z tego swoje Grado i chwalił.  Można dodatkowo go zapinać pod laptopa zwykłym kablem USB bo ma też DAC. Do takich grajacych jak topór wikinga Ultrasone na takich parametrach wydajności, na pewno starczy, a jakby się wygrzały i gdzieś brakowało potem dołu na niskich poziomach głośności to jest przycisk który dodaje basu. Nie wiem czy się da taniej, zarazem bardziej kompaktowo, uniwersalnie i z lepszym stosunkiem cena/jakość ogólnym. Pewnie i się da ale ja nie znam. Jakiś kompaktowy wzmacniacz jako taki bez DACa, w jeszcze mneijszej kasie nawet, też jeszcze się znajdzie. Zostaje ewentualnie słuchać z jakiegoś DAPa. Dźwięk tych PRO900i powinien idealnie się skalować ze słabszym mocowo przenośnym urządzeniem. Pewnie dobry smartfon też da radę tak naprawdę. Tylko nie taki syf Xiomi jak mój :) Byłem świadkiem sytuacji gdy smartfony starczały do słuchawek droższych 6 krotnie, o podobnej sygnaturze. Chociaż muszę przyznać że akurat jeśli chodzi o to, to ten model Ultrasone jest odrobinę bardziej wymagający niż myślałem.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

pień

  • 2237 / 1030
  • Ekspert
02-06-2022, 08:09
Do takich grajacych jak topór wikinga Ultrasone na takich parametrach wydajności, na pewno starczy

Hahahah  To ja się boję zapytać jakie inne powinienem mieć żeby >finezję<  usłyszeć.
  Tak sobie myślałem i wymyśliłem że wszystkiego mieć nie można bo to by się skończyło bankructwem.   Podłączałem topory :)  do wszystkiego co mam w domu żeby jako-takie rozeznanie było na czym stoję.
  Na pierwszy ogień poszedł stary MP3 Sony i no w sumie ujdzie-  ale on taki jakiś jazgotliwy mi się wydaje chociaż mocą daje radę.
  Drugi to stary MP3 Philipsa-  nie pasuje mi-  topory przekształciły się w zwykłe siekiery na dodatek tępe.  Philips nie daje rady i czuć że to takie anemiczne próby rąbania cienkich badyli.  Z grubszymi całkiem kaput i nie ma szans żeby jednym ciosem rozłupać a żeby jakiekolwiek drzazgi leciały to zapomnieć lepiej.
Jakiś Chiński odtwarzacz -  taki ładny nawet--  no i to wszystko- ładny jest-  można popatrzeć.
Stary telefon Sony Xperia-  może mi się zdaje ale gra podobnie do brata MP3  tyle że słabszy?    Oczekiwałem że da większego kopa.  Ale z jazgotem ma podobnie.
  No i ostatni- albo naprawdę słyszę jak pień  albo on jest najlepszy ze wszystkich:   Smartfon Huawei-  to też chińskie przecie.
U mnie na chacie wygrywa ze wszystkim co ma gniazdko dla słuchawek.

Znajomy polecił mi HiBy r2  -  raz kozie śmierć :)   Zobaczy się- albo raczej usłyszy co on za jeden ten HiBy

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
03-06-2022, 04:02
To ja się boję zapytać jakie inne powinienem mieć żeby >finezję<  usłyszeć.
Pioneer SE Master 1 bez wątpienia. Słuchawki które kasują wszystko do 13 000 zł, nawet najwyższe Focale. Lepiej nie będzie jak się nie wyskoczy z grubego banknotu ;)
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
03-06-2022, 04:03
Te PRO900i to jest tylko taki tłuczek do mięsa ;)
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.