Audiohobby.pl

Wzmacniacze słuchawkowe wysokiej klasy

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5323
  • Ekspert
11-01-2019, 18:32
nie

Nie jestem złośliwy, po prostu pytam; w czym problem że mi zwracasz uwagę?Rozmawiając o autach też się pyta ile kucyków pod maską, jakie spalanie i to obojętnie czy to nowy samochód czy przedwojenne vintage.

nsk

  • 549 / 4834
  • Ekspert
11-01-2019, 18:35
A po cholerę otl do planarów?

pastwa

  • 3815 / 5864
  • Ekspert
11-01-2019, 18:37
Nie jestem złośliwy, po prostu pytam; w czym problem że mi zwracasz uwagę?

Proste zasady dobrego zachowania, nie nalezy byc namolnym wobec innych, jak ktos zechce to Ci napisze, pogodz sie z tym jak dorosly czlowiek.

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5323
  • Ekspert
11-01-2019, 19:36
Nie jestem złośliwy, po prostu pytam; w czym problem że mi zwracasz uwagę?

Proste zasady dobrego zachowania, nie nalezy byc namolnym wobec innych, jak ktos zechce to Ci napisze, pogodz sie z tym jak dorosly czlowiek.

Pogódź się z tym że jeśli w rozmowie komuś chcę zadać pytanie to zadaję a to też są zasady dobrego wychowania żeby nie ingerować w rozmowę między rozmawiającymi.

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
11-01-2019, 21:38
Nie jestem złośliwy, po prostu pytam; w czym problem że mi zwracasz uwagę?

Proste zasady dobrego zachowania, nie nalezy byc namolnym wobec innych, jak ktos zechce to Ci napisze, pogodz sie z tym jak dorosly czlowiek.

Pogódź się z tym że jeśli w rozmowie komuś chcę zadać pytanie to zadaję a to też są zasady dobrego wychowania żeby nie ingerować w rozmowę między rozmawiającymi.

Zadałeś pytanie, almagra nie chce odpowiedzieć i jasno to określił. Czy to na serio takie trudne aby to zrozumieć?
W innym wątku pytałem o twoją platformę. Odpowiedzią był bełkot marketingowy i stek bzdur obrażający inteligencję nawet paciorkowca. Dlatego, uprzejmie proszę, daruj sobie takie teksty o "dobrym wychowaniu".
« Ostatnia zmiana: 11-01-2019, 21:49 wysłana przez Gustaw »

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5323
  • Ekspert
12-01-2019, 01:23
Nie jestem złośliwy, po prostu pytam; w czym problem że mi zwracasz uwagę?

Proste zasady dobrego zachowania, nie nalezy byc namolnym wobec innych, jak ktos zechce to Ci napisze, pogodz sie z tym jak dorosly czlowiek.

Pogódź się z tym że jeśli w rozmowie komuś chcę zadać pytanie to zadaję a to też są zasady dobrego wychowania żeby nie ingerować w rozmowę między rozmawiającymi.

Zadałeś pytanie, almagra nie chce odpowiedzieć i jasno to określił. Czy to na serio takie trudne aby to zrozumieć?
W innym wątku pytałem o twoją platformę. Odpowiedzią był bełkot marketingowy i stek bzdur obrażający inteligencję nawet paciorkowca. Dlatego, uprzejmie proszę, daruj sobie takie teksty o "dobrym wychowaniu".

W prostych żołnierskich słowach; poco wchodzicie między wódkę a zakąskę.

Almagra ma już pewnie dawno skończone 18lat i przedszkolny okres ma za sobą. Czyim marzeniem jest zostanie panią przedszkolanką?

Będzie chciał to odpowie, nie będzie to jego sprawa, myślałem że formy cenzury wypowiedzi po okresie socjalizmu mamy już za sobą?

Kto jeszcze chce, marzy o tym aby zostać cenzorem cudzych pytań?

pastwa

  • 3815 / 5864
  • Ekspert
12-01-2019, 01:28
Ty Rafaell wiesz na czym polega cenzura i co to slowo znaczy ?

Moze z tego wynika Twoj upor, ze zwyczajnie nie rozumiesz co ludzie do Ciebie pisza, nawet jesli to robia w prostych zolnierskich slowach, jak Almagra ;')

almagra

  • 11514 / 5519
  • Ekspert
12-01-2019, 11:38
Panowie.Uspokójcie się.Ja po prostu skończyłem wzmacniacz słuchawkowy.Jestem z jego brzmienia niezwykle zadowolony.Osoby które go słuchały również.Nie podam parametrów,bo nie mam zamiaru ich nawet mierzyć,bo jak wszyscy tu wiecie nie ma to nic do rzeczy.Powiem tylko tyle,że na przeciętnej sprawności słuchawkach przekracza próg bólu bez słyszalnych zniekształceń.Czy to wystarcza?

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5323
  • Ekspert
12-01-2019, 13:04
Ja po prostu skończyłem wzmacniacz słuchawkowy.Jestem z jego brzmienia niezwykle zadowolony..Nie podam parametrów,bo nie mam zamiaru ich nawet mierzyć

Dzięki za odpowiedź, moja dociekliwość to jakiś taki nawyk że z starych czasów z lat 90" gdzie w niemieckim jeszcze bardzo uczciwym co do opinii Stereo oprócz opinii były dokładne pomiary. Skoro to wzmacniacz jednostkowy dla Ciebie lub przyjaciół to nie jest takie istotne w czasach wszechobecnego dezinformującego szumu marketingowego i tu się zgodzę ważne że się innym podoba :)

Moje GRATULACJE !

szwagiero

  • 2239 / 5866
  • Ekspert
17-01-2019, 22:00
@almagra - wyczyść trochę skrzynkę, bo chciałem Ci wysłać wiadomość.

Alucard

  • 2535 / 3572
  • Ekspert
20-02-2019, 22:31
http://synthesis.co.it/product.php?id=9

Ktoś coś słyszał, testował?
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

-Pawel-

  • 4720 / 5469
  • Ekspert
22-02-2019, 20:58
Włoski Chińczyk czy może raczej chiński Włoch? :-)

Wygląda jak zderzenie chińskiej technologii z europejskimi realiami. Coś jakby Yaqin wpadł na Lampizatora :D

Alucard

  • 2535 / 3572
  • Ekspert
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Max

  • 2204 / 5361
  • Ekspert
11-05-2019, 14:11
http://synthesis.co.it/product.php?id=9

Ktoś coś słyszał, testował?

Po pierwszym kontakcie z Focalami Utopiami (CD Marantza + Luxman P1), zupełnie nie rozumiałem na czym ma polegać wyjątkowość tych nauszników. Wtedy właśnie zabrałem do domu moje Fostexy. Dopiero gdy podłączono mi CD Chorda plus w/w Włocha, Focale udowodniły, że należą do słuchawkowego topu. Wniosek - grajek daje radę.

Alucard

  • 2535 / 3572
  • Ekspert
11-05-2019, 14:23
A jak Twoje wrazenia po odsłuchach Utopii?
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.