Audiohobby.pl

Pokój AH DiY na wystawie Audio Show 2014.

lancaster

  • Gość
28-06-2014, 23:57
sorki pastwa, o tej porze zwykle niekumaty jestem a dzis dodatkowo lekko nietrzexwy.

Robert moze jakies konkretne porady, bo szczerze mowiac bardziej od spotkania z Wallym pozadane przeze mnie jest spotkanie z ...spokojnie nie KAsia Cichopek, no moze cos wymysle, wrzuccie zdjecia jakichs fajnych lasek :-)

Dlaczego ci audiofile sa tacy smutni ???? Czy bycie audiofilem z audiostereo to jakiej brzemie ?

Ahmed

  • Gość
29-06-2014, 00:07
>> lancaster, 2014-06-28 23:57:31
wrzuccie zdjecia jakichs fajnych lasek :-)
Dlaczego ci audiofile sa tacy smutni ???? Czy bycie audiofilem z audiostereo to jakiej brzemie ?

Ze specjalnymi pozdrowieniami z audiostero.

Marchewa

  • 227 / 4163
  • Aktywny użytkownik
29-06-2014, 00:18
zgadza się pastwa, i nie tylko od winylu,...

Marchewa

  • 227 / 4163
  • Aktywny użytkownik
29-06-2014, 02:00
...tyle forrrrr, się narobiło, że ja odnaleźć się nie mogę,....kuźwa....

colcolcol

  • 925 / 5283
  • Ekspert
01-07-2014, 08:34
 Marchewa, ...tyle forrrrr, się narobiło, że ja odnaleźć się nie mogę

Pomogę Ci, jest - AH (wiadomo) AC, OC, NW oraz w niepełnym wymiarze XYZ,
AH jest obowiązkowe a z innymi - jest dowolność.
HF walczy z AS o miano "najlepsze show" w paraolimpiadzie, jest mniej wyczynowo - a bardziej radośnie :)
Jest jeszcze DA.pl, które zrzesza marzycieli z STX.
No i elka. Tam nauczą Cię abecadła oraz jak i gdzie stawiać przecinki za pomocą funkcji: kopiuj (post) - wklej (kosz).


Marchewa

  • 227 / 4163
  • Aktywny użytkownik
01-07-2014, 23:27
,...to jeszcze jakieś?,..HF, co to? Da? i na pewno jedno i to samo bełkocenie?...

palton

  • 422 / 5404
  • Zaawansowany użytkownik
11-07-2014, 00:39
Odnalazłem właśnie dyskusję sprzed ponad dwóch lat, gdzie rodziły się pierwsze pomysły: http://audiohobby.pl/topic/4/7492/1

Z różnych przyczyn, wtedy nie udało się tematu pociągnąć dalej. Dzisiaj jest to możliwe, ponawiam więc pytanie, czy znajdzie się ktoś odważny i zgłosi sprzęt?
1. lancaster kolumny
2. ..............................
3. ..............................
4. ..............................

Przypomnę tylko, że nie rozmawiałem w tej sprawie z organizatorem wystawy, chcę mieć o czy rozmawiać, więc czekam na zgłoszenia. Nie obiecuję, że organizator zgodzi się na wynajęcie pokoju dla AudioHobby DiY. Byłoby to rozczarowanie, ale trzeba to brać pod uwagę. Mimo to, zapraszam do zgłaszania sprzętów, wszak trzeba być dobrej myśli.

lancaster

  • Gość
11-07-2014, 00:56
Robert, nie szarzuj, nie ma mnie na liscie. Kolumny zorganizuje jesli zglosza sie ludzie z elektronika i bedzie problem z zestawami. Nie jestem zainteresowany braniem udzialu w imprezie, w razie potrzeby wpadam z kolumnami lub je podsylam a po imprezie odbieram. Cala moja rolaw tej imprezie.

palton

  • 422 / 5404
  • Zaawansowany użytkownik
11-07-2014, 01:53
Jasne, to już ustalone. Jesteś, ale Cię nie ma ;)
Nie wiedziałem, jak uwzględnić Twoje kolumny, wpisałem więc je na listę. Bez podania autora, byłoby głupio.  Na ostatniej wystawie, grały kolumny muchy według modyfikowanego projektu 3sm. Mucha nie mógł być przez całą imprezę, więc ja zabrałem po drodze kolumny. Na liście jednak był, żeby reszta mogła się zorientować co już mamy.

PS. Na as mamy już elektroniki na kilka pokoi, właśnie kolumny to wąskie gardło. Najtrudniej je przewieźć bez uszkodzenia. Nie piszę tego, żeby Ciebie zaciągnąć do pokoju as :) Za chwilę ktoś się zgłosi, mam tam już zapytania na PW, więc będzie ok.

magus

  • 20990 / 5898
  • Ekspert
11-07-2014, 10:22
>> palton, 2014-07-11 01:53:47
>Jasne, to już ustalone. Jesteś, ale Cię nie ma ;) .


Pacz Pan!? To zupełnie jak z tobą
Jesteś moderatorem na AS, ale nie jesteś ...





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

palton

  • 422 / 5404
  • Zaawansowany użytkownik
12-07-2014, 15:53
Mowa była o gościu, który z klonów dawał sobie lajki i sam sobie kadził. Bronił się przed banem pisząc, że to pracownicy się logowali z firmowego kompa... Do tego jego żona pisała w rodzaju męskim, całkowita żenada. To wyjątkowa kanalia, przebiegła i bez skrupułów.
 Teraz rozumiesz?  

Szymon

  • 3 / 3628
  • Nowy użytkownik
12-07-2014, 17:00
Widzę, że moje i Piotrka sprzęty się pojawiły:)
Paltonik teraz wklej Swój hi-end.


Odnośnie prymitywa Paltona. Jest to jednostka mocno drinkująca potocznie znana jako moczymorda. Śmierdzi od niego jak od starego capa ponieważ poci się jak mysz za piecem. Dodatkowo przestrzegam przed podawaniem ręki bo cierpi na bardzo nieprzyjemną chorobę zakaźną, zwaną łuszczycą. Ot tak radzę przeprosić się z mydłem będzie Pan Pantalon zdrowszy.

W audio jest skończony. Stał się pośmiewiskiem osób testujących a jego kulki i słynny obskurny pokoik z kwiecistymi kanapami przeszły do legendy absurdu. Jako najlepsze źródło świata stosuje skłizboksa za 400 zeta i kbelki AQ Midnight, które porównuje z topowymi Transparentami :)

Szczur Robercik, kryje się na AS za kotarką moderacyjną bo nie ma odwagi na otwartą polemikę. Dobrze wie, że jest w audio ZEREM i zerem pozostanie. Przez 2 lata prześladował Starego Audiofila, utrudniając mu życie na forum.

To jest największy szkodnik, na którym większość już się poznała.

Dobrze, że jest wolne forum jak audiohobby i można pisać prawdę bez knebla.

Dziwi mnie tylko tupet lub totalny debilizm Paltona i pisanie tam gdzie wszyscy go nienawidzą. To taki audio kamikadze!

Szymon

  • 3 / 3628
  • Nowy użytkownik
12-07-2014, 17:10
Proszę nie faworyzować alkoholizmu. Rękę można podawać :)

lancaster

  • Gość
12-07-2014, 17:27
Szymon, niezle wejscie. Mialem okazje poznac Roberta osobiscie, wymienilismy ze 2-3 zdania i uscisk reki. Nic na mnie nie przelazlo, nie odnioslem tez wrazenia braku higieny.
Tak ze w tym temacie zdejmij noge z gazu, ew. Robert na impreze byl wyszykowany "na bóstwo" ;-)

Osobiscie kompletnie nic do niego nie mam, koledzy maja pretensje o moderke na as (nie zalapalem sie na czasy jego moderacji) i o to ze sporo tu o audiostereo ogolnie pisal, podczas gdy na audiostereo był chory zakaz uzywania słowa audiohobby.
Podobno juz zniesiony.

Nie chcialbym zeby ktos kto tu pisuje i nie robi jazd byl gnojony.
Poszły wiąchy, OK, zostawie, kolejne beda moderowane.

lancaster

  • Gość
12-07-2014, 17:30
Szymon, z normalniejszej beczki :-) Co to za kolumny ? Przypominaja mi Sonusy, ale nie kojarze u nich  takiego ukladu glosnikow.