Audiohobby.pl

Pokój AH DiY na wystawie Audio Show 2014.

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
15-06-2014, 13:07
Panowie, co sądzicie o tym pomyśle. Co roku organizuje taki pokój na innym forum. Rozmawialiśmy tutaj o tym jakieś dwa lata temu i było widać chęci, jednak nie udało się wtedy sprawy doprowadzić do końca. Myślę, że jest ku temu odpowiedni czas i miejsce. Oczywiście służę pomocą i doświadczeniem.

Gustaw

  • Gość
15-06-2014, 13:40
Uważam, że ten wątek powstał, nieprzypadkowo, jako wątek obronny i jako tło do dzisiaj toczącej się dyskusji w pogaduchach.

Obecnie, nie wierzę w żadną dobrą wolę moderatora audiostero jakim jest kolega Palton, kolaborujący z firmą , która ukradła ludziom wpisy.

Pokój DIY na audioshow był swojego czasu opłacany i sygnowany przez audiostero a ilość skandali (akurat nie z winy Paltona) związana z tą inicjatywą była na tyle duża, że każdy szanujący swój czas powinien się zastanowić czy powinien wziąć w czymś takim udział.

Jeżeli będzie to całkowicie niezależne do firmy SITE S.A. to można się zastanowić ale zalecam daleko posuniętą ostrożność aby własną twarzą nie firmować spółki pozbawionej jakichkolwiek dylematów moralnych.

Natomiast jeżeli kwestie wolności słowa są wam całkowicie obojętne to droga wolna.

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
15-06-2014, 14:00
W tytule zawarłem nazwę pokoju "AH DiY", oczywiście można to rozwinąć do pełnej nazwy "Audio Hobby DiY". Nie mówię tu o wspólnym pokoju z as, z różnych przyczyn. Proponuję osobny pokój forumowiczów AH, finansowany ze składki (do której również się dorzucę). Organizację pokoju powinny pociągnąć osoba/osoby ściśle związane z forum AH. Ja ze swojej strony (jeśli będzie taka wola) chętnie podzielę się doświadczeniem, mogę pośredniczyć też w załatwianiu różnych spraw związanych z wynajęciem pokoju. Możemy utworzyć "Radę pokoju DiY" (wiem, nazwa źle się kojarzy, ale lepszej nie znalazłem). Brałem udział w takiej radzie (3-4 osoby) i to wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

Wspólny pokój też oczywiście jest możliwy (zapewne w pewnym stopniu tak się stanie), jednak potencjał jest na dwa osobne.

Gustaw

  • Gość
15-06-2014, 14:07
A z jakiej paki moderator audiostero proponuję coś na audiohobby. Bo co? Bo się kiedyś zarejestrował?

Jak będziemy chcieli coś sobie zrobić to zrobimy. Kolaborantów z audiostero do tego nie trzeba.

brodacz

  • 1780 / 3830
  • Ekspert
15-06-2014, 14:19
Jak kiedys chcialem cos od moderacji Audiostereo to 4 razy do nich pisalem i nawet "mamy cie w d...." nie odpisali.
Witamy na Audiohobby ,tu moderacja jest do uslug forumowiczów!!!

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
15-06-2014, 14:26
W jakim celu?

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
15-06-2014, 19:56
Przecież tu nikt niczego nie robi aktualnie oprócz mnie.Mam pytanie:ile elementów musi mieć układ elektroniczny,aby ktokolwiek z forumowiczów mógł,czy chciał go zrobić?Obawiam się,że nie więcej niż 4(cztery elementy).Przynajmniej był taki precedens z przesuwnikiem fazowym,który wg moich wskazówek wykonał z sukcesem lancaster.Nie widzę dalszego sensu produkowania się w tematach DIY na AH.Howgh!

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
15-06-2014, 20:02
Jest takie bla,bla,bla,kurka wodna o niczym,może coś zrobiem,może nie zrobiem,na pewno nie zadziała bo nikt tak nie robił,a w tym czasie ja sprawdzam pięćdziesiąt układów o różnych wariantach i znajduję najlepszy.Potem go optymalizuję i mam.A jak go opublikuję,to znów,kurka wodna,to samo bla,bla,bla,to nie zadziała,bo to,bo sro...recę opadają.

lancaster

  • Gość
15-06-2014, 23:03
almagra, ucha w gore a na pewno nie ponizej nosa !
Jak sa  chetni na prezentacje to obiecuje Wam kolumny do systemu. Almagra da xrodlo bo widze ze ostatnio ostro dziala, wzmak sie sam zrobi a kable utniemy z hotelowych lampek nocnych.
Jest juz plan na dxwiek wystawy.

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
15-06-2014, 23:10
A lachony przypełzną?

lancaster

  • Gość
15-06-2014, 23:18
moge zalatwic :-)

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
15-06-2014, 23:18
trzy poproszę!

lancaster

  • Gość
15-06-2014, 23:19
za bardzo doslownie wziales ten dxwiek wystawy :-)

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
15-06-2014, 23:37
>> Gustaw, 2014-06-15 14:07:02
A z jakiej paki moderator audiostero proponuję coś na audiohobby. Bo co? Bo się kiedyś zarejestrował?

Dokładnie tak, bo się zarejestrował i jest równoprawnym forumowiczem AH. Jeśli temat byłby niezgodny z regulaminem, to zapewne zostałby już dawno zamknięty.

Proszę o zaprzestanie offtopów, lub przeniesienie ich do wiadomego wątku w pogaduchach.

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
15-06-2014, 23:46
Słuchaj.My tu nic nie mamy do zaprezentowania światu.A nawet jak mamy to nie chcemy,bo i po co?