Audiohobby.pl

Hi-Endowy system słuchawkowy HiFiMan HE-6 / EF-6 w pabianickim salonie Q21

Salon Q21

  • 203 / 3693
  • Aktywny użytkownik
19-05-2014, 14:51
Hi-Endowy system słuchawkowy HiFiMan HE-6 / EF-6 w pabianickim salonie Q21.

Pabianicki salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy flagowego systemu słuchawkowego marki HiFiMan, złożonego z słuchawek wykonanych w technologii planarnej HE-6 oraz potężnego wzmacniacza słuchawkowego EF-6.

Słuchawki wykonane w technologii planarnej uchodzą za pozbawione wad standardowych słuchawek dynamicznych. Ze względu na budowę przetworników charakteryzują się dużo wyższą dynamiką, rozdzielczością wysokich tonów, a przede wszystkim bezkonkurencyjną przestrzennością, która objawia się głębszą i szerszą sceną muzyczną. Minimalna waga membrany skutkuje niewyobrażalnie niskim poziomem zniekształceń - niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych.
Dzięki równomiernemu rozłożeniu cewki na całej membranie pracuje ona całą swoją powierzchnią, która jest dużo większa od klasycznych przetworników dynamicznych. W efekcie słuchawki przenoszą dużo szersze pasmo dźwięku. Umiejętne połączenie słuchawek planarnych oraz odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego daje efekt w postaci niezwykle uniwersalnego zestawu odsłuchowego, który znakomicie różnicuje nagrania i charakteryzuje się niezrównanym poziomem detaliczności.
HiFiMan EF-6 to jeden z najmocniejszych i najlepszych wzmacniaczy słuchawkowych na świecie. Dźwięk generowany przez EF6 jest potężny i krystalicznie czysty, ale niepozbawiony delikatności i zrównoważenia. Wzmacniacz generuje olbrzymią w szerokości i głębokości scenę dźwiękową. Delikatnie zmiękczona i ocieplona barwa nadaje całemu przekazowi właściwą muzykalność. 5-watowy zapas nieprzerwanie płynącej A-klasowej mocy sprawia, że EF6 panuje nad przetwornikami dowolnych słuchawek w sposób niepodważalny i wolny od jakichkolwiek zniekształceń. Wzmacniacz jest w stanie wydobyć 100% pokłady basu i dynamiki z każdych słuchawek na świecie. Nie istnieje membrana słuchawkowa, której EF6 nie byłby w stanie w pełni poruszyć i kontrolować. Tylko EF6 jest w stanie dostarczyć perfekcyjny dźwięk na maksymalnym poziomie głośności, jakie zdolne jest przyjąć ludzkie ucho - bez jakichkolwiek zniekształceń czy przesterowań.
Dzięki unikalnemu projektowi 24-krokowego tłumika zamiast klasycznego potencjometru EF6 góruje nad innymi wzmacniaczami zerowym słyszalnym poziomem szumów oraz znakomitą stereofonią.


Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Baele

  • 753 / 5118
  • Ekspert
19-05-2014, 18:22
to niestety marketingowe bzdury dla naiwniaków

jjurek

  • 2059 / 5828
  • Ekspert
19-05-2014, 18:45
:)

  • Gość
19-05-2014, 18:46
:)

lancaster

  • Gość
19-05-2014, 19:48
Panowie, tylko informacyjnie, w Audiosalonie kazdy ma prawo do reklamy i wielka prosba do Was o nie popelnianie podobnych wpisow tutaj, jest od tego reszta serwisu
Umowa jest taka ze firmy nie prowadza dyskusji w watkach hobbystycznych a hobbysci nie uprawiaja antyreklamy w  watkach reklamowych.
Do tej pory nie bylo problemow i prosze zeby tak zostalo.

Autor watku ma prawo zażyczyć sobie usuniecia tego typu komentarzy.

jjurek

  • 2059 / 5828
  • Ekspert
20-05-2014, 08:17
Lan- spoko.

W salonie Q21 pracują inteligentne osoby (pozdrawiam)  i  przeanalizują krótką i  bezpośrednią ale celną, konstruktywną i  jednocześnie życzliwą recenzję swojego tekstu napisaną przez  kolegę  Baele.

lancaster

  • Gość
20-05-2014, 08:27
jjurek, wiem bo mialem okazje poznac :-)

...ale tu jest audiosalon jak pisalem i trzymajmy sie umowy, bedzie OK :-)
Ludzie sie reklamuja/daja newsy, nikt nie robi antyreklamy.

Z kolei we watkach na forum nie mamy prowadzonej sprzedazy.
Sklepy trzymaja sie umowy, ja prosze o rewanz ze strony forumowiczow.

jjurek

  • 2059 / 5828
  • Ekspert
20-05-2014, 08:53
lancaster

Forumowicze pisząc tu  nie robia antyreklamy. No chyba tylko Q21 sam sobie strzela gola  zamieszcając tak słabo przygotowany tekst.

Wręcz przeciwnie- kolega Baele życzliwie zwraca uwagę na kiepsko przygotowany i nadający się do poważnego przeredagownia  materiał reklamowy.

Baele

  • 753 / 5118
  • Ekspert
20-05-2014, 18:09
Kolega Jjurek świetnie ujął to co chciałem przekazać.

A każdy kto się tu reklamuje powinien być przygotowany nie tylko na ochy i achy, ale też i na krytykę.
Co mi się nie podoba, a właściwie nie rozumiem, to fakt, że reklamujący nie reagują na wpisy, a to poważny marketingowo-handlowy błąd. Ale może ja się nie znam...

A ten wzmacniacz jest naprawdę słaby, miałem okazję go dłuuuuugo posłuchać, i nawet połowy ceny bym za niego nie zapłacił.

Lan, jeśli z "różnych powodów" musisz usunąć moje wpisy to spoko pifko:-)

Salon Q21

  • 203 / 3693
  • Aktywny użytkownik
20-05-2014, 19:40
Witam,
oczywiście doceniamy każdą uwagę, także krytyczną, każdy ma prawo ocenić urządzenia, a my jako salon niezależny możemy jedynie udostępnić sprzęt do testów oraz zapewnić możliwie szeroki asortyment urządzeń do porównania.
Z naszej strony mamy obowiązek wykorzystywania i udostępniania tekstów przygotowywanych i autoryzowanych przez dystrybutora, tak też czynimy. Proszę o zrozumienie, chociaż rzeczywiście Wasze uwagi dały nam do myślenia, jak redagować nasze newsy.

pozdrawiam

Salon audio-video Q21