Audiohobby.pl

Premiera nowego systemu "all-in-one" Naim unitiQute 2 w pabianickim salonie Q21

Q21

  • 423 / 3193
  • Zaawansowany użytkownik
21-11-2013, 15:17
Salon Q21 prezentuje najnowszy, zaawansowany system "all-in-one" Naim UnitiQute 2.

UnitiQute 2 jest zintegrowanym systemem audio typu „all-inone”, zastępującym starszy model UnitiQute.

Dlaczego UnitiQuite 2?
Premiera UnityQute w 2010 roku otworzyła szerokiemu gronu entuzjastów muzyki dostęp do jakości brzmienia Naima w kompaktowym, niezwykle bogato wyposażonym urządzeniu. UnitiQute 2 charakteryzuje się tymi samymi możliwościami, co poprzednik, ale w znacznie bardziej wyrafinowanej wersji, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjnym urządzeniem.

Co nowego?
Znacząco lepsza jakość brzmienia.
Kluczem jest poprawiona jakość dźwięku. Przeprojektowane, czterowarstwowe płytki drukowane zostały poprawione pod kątem lepszego prowadzenia masy sygnału, elementu niezwykle istotnego w urządzeniach cyfrowych. Zastosowane w krytycznych punktach lepsze podzespoły i elementy elektroniczne dały w efekcie mniejsze szumy. Ma to ogromy wpływ szczególnie w przypadku odtwarzania materiału cyfrowego, którego potencjał jest w ten sposób uwalniany bez ograniczeń.

Multiroom, Part Mode i Seek2Time
Nowe oprogramowanie 3.21 zawiera takie udogodnienia jak współpraca w systemach multiroom oraz tryby Party Mode i Seek2Time. UnityQute może dzięki temu współpracować z innymi urządzeniami streamingowymi (źródło główne lub tzw. „klient”) i odtwarzać dźwięk z kilku urządzeń bez opóźnień przesyłu w sygnału.

BAD/DAB+/FM – moduł tunera
UnityQute2 wyposażony jest teraz w tuner DAB+. Wraz z tunerami DAB i FM poszerza się więc możliwości pracy urządzenia w rejonach, w których radio DAB+ jest dostępne lub będzie dostępne w przyszłości.

Wejście USB mini-B przeznaczone dla uaktualnień oprogramowania
Ze względu na ewolucję systemów komputerowych, gniazdo RS232 zostało zastąpione nowym USB mini-B – wgranie oprogramowania jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Podstawowy tryb pracy
UnitiQute2 oferuje wygodę i wysokiej jakości brzmienie w stylowej, kompaktowej obudowie. To urządzenie, którego miejsce znajduje się w szerszym gronie urządzeń, które przy niewysokiej cenie idealnie łączą prostotę obsługi i jakość brzmienia. Podłącz UnityQute2 do internetu, do urządzenia odpowiednie głośniki i od razu ciesz się wysokiej klasy systemem streamingowym.

Multiroom
Dzięki poszerzeniu funkcjonalności o multiroom i tzw. PartMode UnityQute2 może być perfekcyjnym drugim lub nawet trzecim systemem dla tych, którzy chcą cieszyć się znakomitym dźwiękiem w każdym pomieszczeniu w domu i pod tym kątem szukają wysokiej klasy systemu multiroomowego.


Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
E-mail: q21@q21.pl
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21