Audiohobby.pl

DiY na wystawie AS 2013.

Ahmed

  • Gość
14-11-2013, 01:04
Palton,

Widzę, że nie rozumiesz. Czy mógłbyś odwalić się od audiohobby? Spadaj do siebie zamiast tutaj popłakiwać, że cię nikt na audioshow nie chciał przytulić.
Kup sobie może chomika i z nim się zaprzyjaźniaj. Zrozumiał czy może mam ci obrazek narysować?

palton

  • 422 / 5402
  • Zaawansowany użytkownik
14-11-2013, 01:15
Problem w tym, że ja jestem u siebie.
Rejestracja na AS:
palton
Rejestracja: 11.07.2009

I na AH:
palton
Na forum od:
2009-07-13

Całkiem mnie w te dwa dni zbałamucili świnie.

lancaster

  • Gość
14-11-2013, 04:43
Palton, jesli Cie to jakos pocieszy na audioszole mielismy okazje uscisnac sobie dlonie i nawet przedstawic sie. Przedstawiles sie z nicka forumowego, ja nie. Nickiem forumowym posluguje sie na forum i znow zeby Cie pocieszyc nie tylko Tobie nie przedstawiam sie z niego. Ani na audioszole ani w  spożywczym :-)
Audioszol to nie zlot milośnikow for internetowych zebym mial robic inaczej (na taki zlot bym nie pojechal).
Nie mialem i nie mam ochoty na dyskusje  w realu na temat rzeczy wiadomych, a juz na pewno nie przyjechalem na audioszol rozmawiac na temat for internetowych.

Pokoj DIY to fajna inicjatywa niezaleznie od tego co mysle na temat naiwnosci niektorych ludzi w ... temacie wiadomym (nie zakladam zlej woli, ale tez uszanuj proszę to jak sytuacje widzi "druga strona")

lancaster

  • Gość
14-11-2013, 04:46
">> palton

Duże zainteresowanie wzbudził projekt kolumn kolegi Krs47 zamieszczony na tym forum.

Na AS po próbie podania linku do tematu wyświetla się komunikat;

"Wystąpił błąd Wpisałeś odnośnik do strony, której adresu administrator zabrania używać na forum." "

...mozna wiedziec palton o co chodzi ? Jesli to prawda jako przedstawiciel audiostereo masz oficjalny zakaz informowania na temat wydarzen zwiazanych z audiostereo tutaj a niniejszy wątek oczywiscie usuwam.

Prosze o zdanie wyjaśnienia.

Pozdrawiam
Marek

palton

  • 422 / 5402
  • Zaawansowany użytkownik
16-11-2013, 15:40
Napisałem wyżej o powodach, oraz o tym, że nie mam na to wpływu. Nie umieszczałem linku do innego forum, a tylko to byłoby równoważne w tym wypadku. Na wspomnianym forum, można swobodnie wypowiadać się o Audio Hobby, co właśnie miało miejsce.

Tak więc jest tam mowa o inspirowaniu się kolegi muchy przywołanym projektem 3sm. Jest to jednak mglista inspiracja, bo poza jednym głośnikiem odpowiedzialnym za niższe tony, cała reszta jest inna. Inna jest kopułka na wysokie, zamiast otworu bass reflex jest szczelina itd.

pastwa

  • 3815 / 5894
  • Ekspert
16-11-2013, 16:13
>> lancaster, 2013-11-14 04:43:40
Palton, jesli Cie to jakos pocieszy na audioszole mielismy okazje uscisnac sobie dlonie i nawet przedstawic sie. Przedstawiles sie z nicka forumowego, ja nie...

Niektorym juz sie forum miesza z rzeczywistoscia najwidoczniej...24/7 w stanie moderatorskiej gotowosci ;\')

palton

  • 422 / 5402
  • Zaawansowany użytkownik
16-11-2013, 16:17
Pastwa, pamiętam, że była taka sytuacja, niestety, nazwiska i twarzy nie pamiętam :~(
Nicki forumowe, to dobra rzecz w takich wypadkach...

pastwa

  • 3815 / 5894
  • Ekspert
16-11-2013, 16:23
Nie wiem na ile jestes tutaj konsekwentny, bo jesli to jest Twoja ksywa towarzyska (powiedzmy, ze zona/dziewczyna/kumple) zwracaja sie do Ciebie  per \'Palton\' to gites, tez bym sie tak przedstawial, w przeciwnym wypadku, to juz unik. Ja nie uzywam \'Pastwy\' nawet w wiadomosciach forumowych ;\')

palton

  • 422 / 5402
  • Zaawansowany użytkownik
16-11-2013, 19:10
Nie unikam podawania nazwiska, tyle, że łatwiej mi się posługiwać nickiem. Czytam fora od dawna i kojarzę osoby po nickach właśnie. Znam wiele osób, ale tylko najbliższych mi, znam z imienia. Gdy się spotykamy z okazji AS, posługujemy się przeważnie nickiem.

Robert Trzeszczyński

almagra

  • 11514 / 5549
  • Ekspert
16-11-2013, 19:21
Ludzie! Czy każdy temat musi być pretekstem do nawalania? Co z tym DIY?

palton

  • 422 / 5402
  • Zaawansowany użytkownik
18-11-2013, 01:10
DiY ma się dobrze, choć często jest to robione kosztem wielu wyrzeczeń.  

Nie demonizujmy, koledzy mnie tylko pogłaskali.