Audiohobby.pl

Prezentacje monitorów Amphion Ion+ w salonie Q21

Q21

  • 424 / 3194
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2013, 16:35
Prezentacje monitorów Amphion Ion+ w salonie Q21

Trudno jest jednoznacznie sklasyfikować Amphiony Ion. Uwielbiają je dekoratorzy wnętrz. Chwalą je recenzenci. Używają ich realizatorzy dźwięku.

Jeśli lubicie dźwięk wysokiej klasy, ale nie chcecie by system audio zdominował Wasze życie, Ion mogą być doskonałym wyborem. Możecie wykorzystać Iony na kilka rożnych sposobów:
- Ustawcie je na swoim biurku i sprawdźcie jak wiele przyjemności mogą dostarczyć monitory bliskiego pola.
- Ustawcie je w małym pokoju na półce, lub na standach a przekonacie się, że potrafią zaoferować także imponujący bas.
- Wystarczy dodać do nich subwoofer by stworzyć wysokiej klasy, pełno-pasmowy system, który ciągle będzie doskonale wyglądał.

Mimo, że Iony spisują się równie dobrze w tradycyjnych dwu-kanałowych systemach, jak i w wielokanałowych, to jednak coraz więcej osób używa ich jako głośników do swoich komputerów, przed którymi często zaczynają spędzać więcej czasu, niż przed swoimi głównymi systemami audio.
Skoro skategoryzowanie Ionów jest takie trudne, to po co w ogóle próbować? Może jest coś na rzeczy w stwierdzeniu Joe Cali, producenta piosenkarki i autorki tekstów Lori Lieberman:
“Już samo to, że każdy utwór pokazywany jest ze wszystkimi detalami, ale i w bardzo muzykalny sposób, jest niezwykłe. Dla mnie najważniejsze jest, żeby fanom podobało się to co słyszą u siebie w domu, w końcu w tej całej zabawie chodzi o muzykę i jej przeżywanie.”

Salon Q21 serdecznie zaprasza na indywidulane odsłuchy najnowszych norweskich monitorów Amphion Ion+ w konfiguracjach, przygotowanych zgodnie z życzeniami Klientów. Do dyspozycji są dwie sale odsłuchowe oraz setki urządzeń z kategorii klasycznego stereo, kina domowego oraz systemów PC-Audio.


Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
E-mail: q21@q21.pl
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21