Audiohobby.pl

Tanie, dobre wzmacniacze słuchawkowe

Cypis

  • 2479 / 5004
  • Ekspert
31-10-2015, 10:02
Jak widać g...o prawda. To forum sponsorowane jest przez branżę i o swobodzie wypowiedzi można pomarzyć.

No widzę, że masz zły dzień. Z magusem dyskusja się nie układa po Twojej myśli to szukasz zaczepki gdzie indziej.

Już to pisałem, i tak wiem, że to nieładnie, ale Rumburak. Kto Cię tu siłą trzyma? To nie Korea Pn.. Stąd możesz wyjechać z własnej nieprzymuszonej woli i nikt Cię nie będzie zatrzymywał. Nie podoba się? Rozejrzyj się. Jest mnóstwo innych miejsc w sieci zajmujących się tematyką audio. Żadne nie odpowiada? Załóż własne.

Skoro tu jest taka niedemokracja, zamordyzm, sponsoring i nieuczciwość, to po cholerę uparcie tu siedzisz. Zagłosuj nogami (palcami na klawiaturze) i zaloguj się gdzie indziej. Po co się dobrowolnie zamęczasz naszym towarzystwem?
Pzdr, Tomek
d(-_-)b

majkel

  • 7476 / 5865
  • Ekspert
31-10-2015, 10:14

majkel

  • 7476 / 5865
  • Ekspert
31-10-2015, 11:24
+1
Tylko na tyle Cię stać ?
W stosunku do Ciebie to i tak za dużo poświęconego czasu i klawiatury.
Cytuj
Michal jakbys potrzebowal cokolwiek z watku usunac daj znac
Tutaj Panowie jest udiosalon i autor watku ma takie prawo.
@Rumburak, wkuj to na pamięć, bo kolejne zapytania na tematy organizacyjne w wątkach merytorycznych będą przenoszone lub usuwane.
Nie uważasz , że to farsa gdy branża jest moderatorem i sędzią we własnej sprawie ?
Uważam, że farsą jest przebywanie w miejscach, które:
1. nie podobają mi się ze względu na panujące obyczaje
2. są pełne osób niezadowolonych z mojej obecności
Reguły ustalał Admin w porozumieniu z użytkownikami, w tym moderatorami i są ogólnie akceptowane przez tutejszą społeczność. Reszta - jak napisał Cypis. Znam inne forum, na którym będzie więcej pracy misjonarskiej dla Ciebie. Tylko że tam możesz trafić do grona jeszcze bardziej pokrzywdzonych* w szybkim tempie.


* zbanowanych

EDIT: Rumburak, ja myślę, że ty doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, iż Audiohobby to jedno z bardzo niewielu miejsc w internecie, w którym możesz sobie pobrylować w swoim stylu, więc nie rób z siebie ofiary, bo zalewanie się krokodylimi łzami dostarcza tutejszym użytkownikom co najwyżej taniej rozrywki.
« Ostatnia zmiana: 31-10-2015, 11:29 wysłana przez majkel »

admin

  • 4 / 3235
  • Nowy użytkownik
31-10-2015, 17:00
Dwie ostatnie strony wątku zajmuje off top. Ze względu na udział moderacji w dyskusji - nie usuwam. Jednak kolejne wpisy odbiegające od tematu lecą bez ostrzeżenia i wyjaśnień.

admin

  • 4 / 3235
  • Nowy użytkownik
31-10-2015, 17:05
To jest część dyskusyjna forum. Jeszcze jedna "uwaga" i dostaniesz 24 godziny odpoczynku.

admin

  • 4 / 3235
  • Nowy użytkownik
01-11-2015, 17:33
Po raz ostatni wycinam dyskusję dotyczącą krytyki produktów Ear Stream.
Oczywiście, że na forum panuje swoboda wyrażania opinii, nie wnikam w Wasze stosunki z firmami, dystrybutorami, sprzedawcami czy też ocenę poszczególnych produktów, każdy ma prawo wyrazić swój pogląd. Jednak dyskusję należy prowadzić w sposób nie zakłócający zasad panujących w poszczególnych działach oraz nie powinno się przy tym odbiegać znacząco od tematyki wątków tak jak miało to miejsce powyżej. Dla mniej spostrzegawczych polecam zajrzeć tutaj:

http://audiohobby.pl/index.php?topic=10624.msg357753#new

Każdy kolejny post nie na temat będzie skutkował zbanowaniem użytkownika.

jjurek

  • 2058 / 5796
  • Ekspert
02-11-2015, 22:40
Hola hola Panowie Moderacja.
Zaczyna się zamordyzm (patrz: ostatni wpis http://audiohobby.pl/index.php?topic=10719.15)

Proszę o nieczepianie się kolegi Rumburaka.

jjurek

  • 2058 / 5796
  • Ekspert
14-01-2016, 16:26
Kolega z tego forum może upomnieć się u Chińczyków o udział w zyskach za udostępnienie schematu słuchawkowego Naima.
Albo przynajmnej  o wysyłanie paczek żywnościowych do celi....
Popatrzcie na dół strony:
http://world.taobao.com/item/38762667728.htm?spm=a312a.7700714.0.0.rMDKJx#detail
« Ostatnia zmiana: 14-01-2016, 16:55 wysłana przez jjurek »

Synthax

  • 2323 / 4084
  • Ekspert
15-01-2016, 10:29
Zawsze jak zaglądam do tego wątku to zastanawiam się jak dobre są te wzmacniacze. Bo sporo konstrukcji nikt z nas na forum nie słyszał. A pytanie czy takie klony muszą czy tylko mogą zagrać dobrze jak oryginał...

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
15-01-2016, 18:05
Zawsze jak zaglądam do tego wątku to zastanawiam się jak dobre są te wzmacniacze. Bo sporo konstrukcji nikt z nas na forum nie słyszał. A pytanie czy takie klony muszą czy tylko mogą zagrać dobrze jak oryginał...
Synthax ja kupiłem już sporo różnych chińskich "wynalazków" i zawsze grało to od co najmniej ok, do super. Te co najmniej ok, to jakiś DAC na TD 1543 za 50$, do super czyli T-amp za 7 $ w tym wysyłka, albo zrobiona lampucera za 95 $ z wysyłką. Nawet jak kupujesz jakąś firmówkę, to ona też gra zawsze jakoś. Wystarczy ulepszone MK2 i gra gorzej niż stara wersja. Nie posłuchasz, nie będziesz wiedział ;)
Ja osobiście takie zakupy traktuje bardziej, jako przygodę, ale jeszcze nie wtopiłem na niczym. Co oczywiście nie oznacza, że mi się to nie przydarzy kiedyś :)))

Egon@

  • Gość
24-01-2016, 20:10
Mam takie! -Spszedam po sto

jjurek

  • 2058 / 5796
  • Ekspert
27-04-2016, 18:18
ups
pomyłka
« Ostatnia zmiana: 27-04-2016, 18:22 wysłana przez jjurek »