Audiohobby.pl

Kaseciak Technics RS-BX501 - oddam w dobre ręce

Cypis

  • 2479 / 5024
  • Ekspert
10-07-2013, 09:28
Oddam darmo jak w temacie.

Kaseciak jest w bardzo dobrym stanie wizualnym. Na górnej pokrywie ma odciśnięte ślady nóżek tego co na nim stało. Poza tym żadnych rys, zagięć blachy czy innych uszkodzeń mechanicznych.

Podłączony do prądu świeci i reaguje na przyciski. Jest spora szansa, że wszystko jest OK i będzie również grał. Na tą chwilę nie mam czym sprawdzić bo nie mam żadnej kasety magnetofonowej. Jednak jeśli komuś bardzo zależy to skoczę do muzeum i wypożyczę jakąś.

W zestawie nie ma kabla zasilającego, pilota, oryginalnego pudełka, papierów, że o gwarancji i mojej rękojmi nie wspomnę.

Do odebrania z Bielsku-Białej na ulicy Cieszyńskiej 325. Ponieważ egzemplarz jest tylko jeden dostanie go tylko jedna osoba wybrana wg zasad:

1. Kto pierwszy ten lepszy. Zgłoszenia w tym wątku + PM (bo rzadko tu zaglądam)
2. Ważniejsza jest moja wygoda. Jeśli zgłosi się osoba z daleka a po niej zgłosi się osoba, która sobie po to osobiście przyjedzie, to kaseciaka dostanie ten drugi.
3. Koszty przesyłki paczki ok. 6kg, wg stawek Poczty Polskiej (na specjalne życzenie w dowolny inny sposób), płaci biorący przelewem na konto PRZED wysyłką.

Pzdr, Tomek
d(-_-)b

spalon

  • 33 / 4929
  • Użytkownik
11-07-2013, 16:51
Z chęcią dołączył bym go do swojej wieżyczki Technicsa więc jeśli jest możliwość to się zgłaszam .
Jestem z Pleszewa wiec w grę wchodzi tylko przesyłka .

Cypis

  • 2479 / 5024
  • Ekspert
11-07-2013, 17:10
Przykro mi. Technics znalazł już nowego właściciela. Kasa już wpłynęła na konto.

Pzdr, Tomek
d(-_-)b