Audiohobby.pl

Teoria ewolucji niezbite dowody za i przeciw :-)

cles

• 1603 / 4128
  • Ekspert
12-07-2013, 18:09
>> magus, 2013-07-09 16:25:49
p.s. a propos Liptona i raka
wedle mojej wiedzy nikt nigdy nie stwierdził, jak naprawdę dochodzi do przerzutów
nie mówiąc już o wyjaśnieniu samego mechanizmu tego zjawiska (nikt nie znalazł w krwi ani w osoczu wędrujących komórek rakowych)
no bo jak i dlaczego mutacja komórek trzustki miałaby się przenosić na inaczej zbudowane i działające komórki węzłów chłonnych albo płuc?
no i dlaczego rak jest z jednej strony niezaraźliwy, a z drugiej poszczególne organy w organizmie chorego "zarażają się" od siebie nawzajem?

magus\' ty tak poważnie, czy nabijasz się?

cles

• 1603 / 4128
  • Ekspert
12-07-2013, 18:23
p.s. a propos Liptona i raka
wedle mojej wiedzy nikt nigdy nie stwierdził, jak naprawdę dochodzi do przerzutów

hihi, no ale oczywiście masz dowody na poparcie swojej teorii :-)))

no bo jak i dlaczego mutacja komórek trzustki miałaby się przenosić na inaczej zbudowane i działające komórki węzłów chłonnych albo płuc?

żartowniś z ciebie :-)

Podziwiam twoją wiarę we własne zdolności dedukcji. To ma swoją nazwę nawet.

magus

• 20506 / 4129
  • Ekspert
13-07-2013, 00:33
jak tam, cles, dalej mówisz ludziom, którym nie umiesz pomóc, że nie ma już dla nich żadnej nadziei?
dużo ci za to płacą?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

magus

• 20506 / 4129
  • Ekspert
13-07-2013, 00:40
>>cless

>>magus
>>wedle mojej wiedzy nikt nigdy nie stwierdził, jak naprawdę dochodzi do przerzutów

>hihi, no ale oczywiście masz dowody na poparcie swojej teorii :-)))

ty zaliczyłeś choćby tylko podstawy logiki, cles?
zapewniam, że warto - łatwiej byłoby rozmawiać

p.s.
ale, jako przedstawiciel społecznej elity - dyplomowany lekarz jak rozumiem? - mógłbyś spróbować podpowiedzieć, jak przeprowadza się dowód na brak dowodu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

cles

• 1603 / 4128
  • Ekspert
13-07-2013, 10:43
fajnie towarzyszu magus, że trzymacie rękę na pulsie, podziwiam upór. Rozumię wszystkie raki w okolicy wyleczone, możesz dalej klepać w klawiaturę.

coś was jeszcze nurtuje, czy już wszystko erystycznie opracowane?

magus

• 20506 / 4129
  • Ekspert
13-07-2013, 11:23
cles,

a na temat potrafisz?
czy też wpadasz tu jedynie, żeby wykazać, że jako lekarz nie masz nic do powiedzenia merytorycznie i jedyną techniką rozmowy, jaką znasz są prymitywne i niesprowokowane szyderstwa?

Odszedł 13.10.2016r.

• Gość
13-07-2013, 17:20
>> Gustaw, 2013-07-10 14:44:38
To ja tutaj "z sercem na dłoni" częstuję herbatą a Wy mi tutaj takie impertynencje robicie ?!!!.
 Zachowujecie się jak wczesny Egon, podczas napięcia przedmiesiączkowego i to w fazie pomroczności jasnej.

A teraz strzelam focha, obracam się nie pięcie i sam idę wypić tego Liptona. O !

Wczesny Egon...

Nie bylo telefonów komurkowych - w ogole nie bylo telefonów ! W Tepsie, Matka czekała 12 lat, aż założyli w 1974
Nie było dżinsów! Były Szariki, albo ELPO - pierwsze prawdziwe dżinksy kupiłem sobie za roczną premię Matki w drugiej licealnej
Nie było wina - pijało sie siarki typu Kordiał Pomarańczowy
Nie było herbaty - byl Madras i Ulung
Nie bylo Coli - była Polo-Cocta
Nie było Gustawa - jeszcze nie był zaplanowany :)

magus

• 20506 / 4129
  • Ekspert
13-07-2013, 23:17
Nie było Gustawa - były komary

Odszedł 13.10.2016r.

• Gość
14-07-2013, 00:43
>> magus, 2013-07-13 23:17:04
Nie było Gustawa - były komary

Teraz są końskie gzy, ale jest Gustaw. Gustaw i tablety :)

W końcu ten Gustaw nie jest najgorszy.

• Gość
14-07-2013, 00:44
I do tego leje deszcz.
Jak cholera, a ja mam do domu 5 kilosów na rowerze :)

magus

• 20506 / 4129
  • Ekspert
14-07-2013, 09:07
nieee, sorrry... przejęzyczyłem się

nie było Gustawa - był Franek
Odszedł 13.10.2016r.

• Gość
14-07-2013, 11:19
Gustaw jest ponadczasowy :)
A Franka kiedyś wyczaiłem w Puławiance - wcinał baraninę i zapijał Luksusową.
Ale jakoś nie miałem smiałości :)