Audiohobby.pl

Wzornicze kataklizmy

  • Gość
22-09-2008, 19:58
Fajne mieliście otwarcie ale teraz to już trochę pitolicie :)

Wzmacniacz z płyt kamiennych jest całkiem w porządku. Wygląda jak wygląda ale nie jest tandetny ani stylistycznie koszmarny. Tyle że ma przyciężki wygląd.

Co do „czerwonego tramwaju” są obudowy zbliżonego kształtu i to nie drogie – w TME, AVT czy Monacorze. Składane z albuminowych profili i zamykane aluminiowymi frontami, których styl to już kwestia upodobań. Można tez kupic droższe obudowy radiatorowe Fishera. Wszystkie wykończone na czarno lub srebrno a więc klasycznie.

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5805
  • Zaawansowany użytkownik
22-09-2008, 20:08
No to proszę. Wzornicza PERŁA:)))
Jeden z naszych prototypów , robocza nazwa WIELGUS.

www.harpiaacoustics.com

konto_usuniete

  • 0 / 5412
  • Nowy użytkownik
22-09-2008, 21:08
Nazwa sugeruje ze dobrze współpracuje ... ten , tego , no.... z elektroniką oczywiście :-)
No i sądzę że jest od razu wyposażony w dobry  KABEL



WaldeK

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5805
  • Zaawansowany użytkownik
22-09-2008, 21:25
No nie:)
Chodziło tylko o gabaryty i proporcje, żadnych takich ..ten ,tego.
www.harpiaacoustics.com

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5805
  • Zaawansowany użytkownik
22-09-2008, 21:30
Te też są niezłe.
Chociaż wtedy wydawały mi się piękne.


www.harpiaacoustics.com

konto_usuniete

  • 56 / 5419
  • Użytkownik
22-09-2008, 21:40
Harpia

Bez przesady. To nie jest wcale takie złe. Przyznam, że mnie osobiście bardziej denerwuje wysoko tonowa wypustka z Dobermanów. Ale to oczywiście indywidualna sprawa.

konto_usuniete

  • 56 / 5419
  • Użytkownik
29-09-2008, 11:29
MC2301

Jestem taki śliczniutki i audiofilski.....

Niebieski wskaźniczek - zawsze można popatrzyć na wskazówkę kiedy nudzi muzyka.
Pokazanie lampki, w "stylu chińskim" - ma sugerować audiofilskość i analogowe brzmienie.
Srebrne uszy - jasne, że tego typu sprzęt często nosimy np. z kuchni do ubikacji.

Chyba się z zawiści uparłem się na tego Maka, bo faktycznie mnie nie stać :-)



konto_usuniete

  • 56 / 5419
  • Użytkownik
29-09-2008, 11:31
Popatrzyć - popatrzeć. Brrrr.
Gustaw ! Ty analfabeto !

second_edition

  • 249 / 5842
  • Aktywny użytkownik
29-09-2008, 12:33
Harpia, wasze kolumny podobają mi się chyba najbardziej spośród oferty polskich firmy... ale z tym wielgusem to przesadziliście:))) 3 razy nie! dla wiegusa;)
i nie wiem dlaczego tak czepiają sie tym maków:) ja uwielbiam wskazówki... jak nie znałem jeszcze maka to mi się podobał radmor:)

Gustaw

  • Gość
26-07-2009, 13:31
Na dobrą sprawę zupełnie nie wiadomo jak to ustawić w pokoju, ponieważ chyba nikt na pierwszy rzut oka nie wie gdzie ta kolumna
ma przód a gdzie tył. Z boku również nie posiada miłej dla oka linii. Myślę, że osoba projektująca to "coś" miała sporo wspólnego z projektem bryły nadwozia Fiata Multipla. Dla mnie wrażenia estetyczne LinkwitzLab ORION i Fiat Multipla są bardzo podobne ale .........
........"każda zmora znajdzie swojego amatora".

Gustaw

  • Gość
30-07-2009, 13:26
Muszę przyznać, że brzydszego projektu obudowy gramofonu chyba jednak nie widziałem.

Szwajcarska firma Audio Consulting.

http://www.audio-consulting.ch/?Products:R-evolution_Turntable

  • Gość
30-07-2009, 13:37
>> Gustaw, 2009-07-30 13:26:37

to chyba jakiś były producent szczotek ... jedna leży na gramofonie a z drugiej zrobili ramię do gramofonu (pozbywają się zapasów magazynowych)


Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

Gustaw

  • Gość
30-07-2009, 13:40
Ja oczywiście tylko nabijam się z designu bo to ma szanse zagrać bardzo ciekawie z tymi akumulatorami. Cena, jak zwykle za takie cudactwa, jest z sufitu.

chrees

  • 1653 / 5893
  • Ekspert
30-07-2009, 13:42
Gustaw ---> Jak się zedrze tę pokrywę z przylepionym okrągłym winylem, to może posłużyć jako basenik dla dziecka. Trzeba tylko pamiętać, żeby odłączyć akumulator.


-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

Gustaw

  • Gość
30-07-2009, 14:31
>> XYZPawel, 2009-07-30 14:26:07
Przykład powszechnego brzydactwa, często spotykana w domach audioifili, mała trumienka, dodatkowo na płycie nagrobkowej, żeby się odpowiednio kojarzyło :)

Zgoda. Tylko, że akurat ja z tego powodu nie posikam się w pieluchy tak jak inni. :-)

Dodatkowo w sposób nieautoryzowany skorzystałeś z mojej fotografii. Nie upoważniłem ciebie do tego. Ja celowo nie wkleiłem fotografii z twojego blogu. Jeżeli  to błąd z mojej strony to postaram się go szybko naprawić łącznie z krytyką tych tandetnych mebli które prawdopodobnie kupiłeś w IKEA.