Audiohobby.pl

Biały kabel do słuchawek przenośnych.

BRob

  • 28 / 5860
  • Użytkownik
22-10-2012, 21:53
Witam.

Poszukuję biały kabel do słuchawek przenośnych, słuchawki są niskich lotów, więc interesuje mnie kabelek również nie za wysokich lotów. Podobno Technokabel produkuje taki kabelek, ale nigdzie w sprzedaży detalicznej nie mogę go znaleźć. Może rzucił się Wam gdzieś w oczy taki kabel biały (warunek podstawowy :-) ), podeślijcie proszę jakiś namiar.

 Z góry wielkie dzięki.
 Pozdrawiam.
 BRob.

zibra

  • 812 / 4992
  • Ekspert
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

Dj

  • 1088 / 4671
  • Ekspert
22-10-2012, 22:55
a czy nie lepiej na kabel naciągnąć oplot nylonowy biały?
dobry oplot kryje powierzchnie praktycznie w 100 procentach.

Przyznam szczerze że nie testowałem tego kabelka, może jest wart uwagi

domzz

  • 1113 / 5813
  • Ekspert
23-10-2012, 00:46
>> Dj, 2012-10-22 22:55:25
a czy nie lepiej na kabel naciągnąć oplot nylonowy biały?
dobry oplot kryje powierzchnie praktycznie w 100 procentach.

Przyznam szczerze że nie testowałem tego kabelka, może jest wart uwagi

U mnie się wszystko zaczęło od wymiany kabla w CAL na Vandamme studio Blue (widać go na tym zdjęciu z boku). Mikrofonowy, 4 żyły.
Niesamowicie detaliczny i raczej ciepły, ale też strasznie gruby. W sumie jest potrójnie izolowany, więc tą najgrubszą zewnętrzną można swobodnie wywalić i dostajemy dwa cienkie niebieskie kable, w których są właściwe żyły (też w izolacji)

BRob

  • 28 / 5860
  • Użytkownik
26-10-2012, 22:29
Witam.

Dzięki wszystkim za pomoc. Kabelek potrzebuję jak najcieńszy, ten XKE Starquad trochę za gruby jest.  A może ktoś z Was ma do sprzedania z jakichś uszkodzonych słuchawek, cienki (i koniecznie biały) kabelek, chętnie odkupię. Moja córcia kupiła sobie słuchawki, straszna tandeta, na kablu w miejscu rozgałęzienia był potencjometr z którego wiecznie wyrywa się kabel, bo jest po prostu za krótki. Wywaliłem regulację głośności, ale przez to kabel się jeszcze bardziej skrócił i tak szukam jakiegoś zastępstwa. W końcu kupię jej jakieś porządne słuchawki, ale ponieważ na obecny badziew bez sensu wydała kasę musi trochę pocierpieć. :-)

Pozdrawiam.