Audiohobby.pl

Roweromania

kohebandaka

• 6 / 154
  • Nowy użytkownik
20-06-2018, 23:41
tez tak macie ze slyszecie glosy w glowie ktore was mobilizuja do dalszej jazdy ?
mi taka babka mowi, 1 km  czas .... jak stanę na chwilę, to mówi mi głos
czas został  wstrzymany - zapierdalaj dalej :( 

chyba ze to Endomondo

indianin11

• 15 / 499
  • Nowy użytkownik
03-09-2018, 15:22
Czy miał ktoś do czynienia z gravelem Aspre (Romet) ?

Haka

• 2465 / 3192
  • Administrator
04-09-2018, 00:34
Rowery typu gravel, są  bardziej uniwersalne. Jest możliwość założenia opon szosowych, jak i szerszych na drogi szutrowe.

Nie znam tego Rometa. Cena to nie całe 3000 zł. za "goły " rower.

Bagażnik, błotniki, oświetlenie ... do tego trzeba dołożyć.

Jeśli  tego nie potrzebujesz, to ja wybrałbym  " gołego górala " 29 cali.

Mam zwykły treekingowy firmy Eurobike, w którym wymieniłem opony na Kenda Kross Supreme i różni się od gravela tylko kierownicą i hamulcami V-brake. ( kumpel handlujący rowerami, twierdzi, że dobre V-braki, są lepsze niż tanie tarczówki ).  Osprzęt już miał i kosztował 1800 zł.

P.S.
To moje subiektywne zdanie. Nic nie sugeruję ;)

Ten Romet waży nie wiele ponad 10 kg, tylko, że w moim przypadku ( sakwy ) to nie ma większego znaczenia.

« Ostatnia zmiana: 04-09-2018, 00:36 wysłana przez Haka »

Haka

• 2465 / 3192
  • Administrator
08-09-2018, 02:47
Czas się pochwalić;)

09.09.br. jedziemy sami, tzn. moja Jola i ja ( reszta ekipy już dawno odpadła ), przejedziemy drugą część naszego wybrzeża. Od Kołobrzegu do Szczecina już mamy zaliczone.

Teraz od Kołobrzegu do Gdańska. Przystanki w Darłowie, Łebie, nad Jez. Żarnowieckim, potem Hel, Władysławowo i Trójmiasto.

Z Gdańska bezpośrednim  pociągiem do domu;)

indianin11

• 15 / 499
  • Nowy użytkownik
01-10-2018, 16:47
Taka mała weekendowa wycieczka.

Egon@

• 1206 / 1261
  • Ekspert
03-10-2018, 01:30
A ja na Malcie. Samolotem.

Egon@

• 1206 / 1261
  • Ekspert
03-10-2018, 01:45
Czas się pochwalić;)

09.09.br. jedziemy sami, tzn. moja Jola i ja ( reszta ekipy już dawno odpadła ), przejedziemy drugą część naszego wybrzeża. Od Kołobrzegu do Szczecina już mamy zaliczone.

Teraz od Kołobrzegu do Gdańska. Przystanki w Darłowie, Łebie, nad Jez. Żarnowieckim, potem Hel, Władysławowo i Trójmiasto.

Z Gdańska bezpośrednim  pociągiem do domu;)

Tak bawią się bezrobotni, pod rządami premiera Mazowieckiego.

A przedtem, za rządów PO, ten biedny Haka z żoną Jolą, mógł tylko patrzeć jak kapitaliści,
napełnieni jego niewinną robotniczą krwią, realizowali swoje zboczone zachcianki.

A teraz ma rower, może umacniać nasze zachodnie rubieże, a nawet pokazać ludności kaszubskiej, co znaczy dumny Polak. Trzymamy kciuki, za dumnego towarzysza Hakę i jego żonę.

Mamy nadzieję, że wycieczka obrodzi plonem nie mniejszym, jak nasze ostatnie zbiory rzepaku i towarzysz Haka,
zamelduje nam - mam syna, który może zostać w naszej współczesności, nawet Ziobrem, Gowinem... albo nawet Kaczyńskim!

Dziękujemy Wam towarzyszu Haka! Dziękujemy wam Wszystkim zwolennikom PISu.
Wybudujemy przy Waszej pomocy autostrady, kurniki i ule i pułapki dla faszystowskich bobrów!

Tak trzymać!