Audiohobby.pl

Wzmacniacz Lampa czy Tranzystor Tylko Zbalansowany jaki???

lancaster

  • Gość
03-10-2011, 21:13
Zagra, oczywiście ze przesadzam....oczywiście :-P... nie rozumiem zatem po co się męczyłeś ?:-)
Otworzyć Tobie watek w  audiosalonie ?

lancaster

  • Gość
03-10-2011, 21:15
Zagra, naprawdę nie mam nic przeciwko wklejaniu raz kiedyś czegoś swojego...zwłaszcza gdy nowe.
Robiłeś to już wcześniej i nie marudzę. Nawet podwójnie wklejałeś te same fotki i też OK, ale kanonada 7 "wpisów"....sorry...dziecinada.

lancaster

  • Gość
03-10-2011, 21:16
Zagra, nie ma problemu. Pisze do technicznego o usuniecie konta wg. życzenia.

MAG

  • 2393 / 5886
  • Ekspert
03-10-2011, 21:20




Nie unoście się bez sensu poco w takim razie jest forum ???




Nie ma złej pogody jest tylko złe ubranie;)

lancaster

  • Gość
03-10-2011, 21:20
Nie powiem, że cała przyjemność po mojej stronie bo to dla mnie usuniecie konta z najbardziej  bezsensownego powodu jak do tej pory. Pełne prawo usera rzecz jasna. Info do technicznego poszło.

Pozdrawiam

MAG

  • 2393 / 5886
  • Ekspert
03-10-2011, 21:23



W takich przypadkach szybkość moderacji MNIE ZADZIWIA .

Jak trzeba literówkę poprawić to trwa to wieki





Nie ma złej pogody jest tylko złe ubranie;)

MAG

  • 2393 / 5886
  • Ekspert
03-10-2011, 21:27
Z literówką to był tylko przykładNie ma złej pogody jest tylko złe ubranie;)

lancaster

  • Gość
03-10-2011, 21:31
Panowie, jesteście za tym żeby w każdym wątku ludzie/firmy wklejały swoją twórczość lub oferty ?
Jeśli zagra ma podejście typu : jeśli nie może się polansowac to chromoli - jego sprawa.
Jest na serwisie bardzo dobre miejsce do przedstawienia swojej twórczości każdorazowo kiedy ma się na to ochotę.
W Audiosalonie nikt nie robi żadnych uwag, a jeśli takie by się pojawiły to na życzenie autora wątku je pousuwam, bo Audiosalon z założenia służy reklamie.
Nie ma problemu jeśli raz kiedyś ktoś coś własnego wklei, ale jeśli założę ze mogą iść kanonady kilka razy w  tygodniu i przy każdej okazji to zrobi sie gęsto.
fotki Zagry tak jak wspominałem zapisałem, żeby ew. otworzyć dla niego wątek w Audiosalonie i tam je wkleić. Bez złych intencji. Z mojej strony wszystko.


lancaster

  • Gość
03-10-2011, 21:41
Zagra na spokojnie i bez nerw. Napisałem do technicznego żeby się wstrzymał do jutra. Jeśli jutro tu potwierdzisz ze mamy usuwać to usuwamy.
Jeśli się dogadamy to żyjemy długo i szczęśliwie. Z mojej strony serio bez złych intencji.
Wątek w Audiosalonie i działasz ile masz ochotę, w innych miejscach na serwisie umieszczasz newsy, jeśli jakieś masz pod ręką na temat.
Tutaj były powklejane wzmaki słuchawkowe, phonostage.....powiedzmy ze tak sobie na temat :-)

W każdym razie jutro daj znać. Otwarcie wątku w  Audiosalonie i uważam sprawę za niebyła.
Myślę, ze propozycja OK.

zibra

  • 812 / 4995
  • Ekspert
03-10-2011, 22:19
nie dzialajcie pochopnie towarzysze. cwiczcie feng shui i tahanobu okabe!
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

MAG

  • 2393 / 5886
  • Ekspert
03-10-2011, 22:27



No i nie ma tego złego :)................





Nie ma złej pogody jest tylko złe ubranie;)

lancaster

  • Gość
03-10-2011, 22:29
Zagra, przecie piszę ze coś mnie tknęło i wszystkie foty zapisałem...

Dudeck

  • 5101 / 5867
  • Ekspert
04-10-2011, 01:57
" ... Panowie, jesteście za tym żeby w każdym wątku ludzie/firmy wklejały swoją twórczość lub oferty ? ... "

Nie jestem teraz pewien ( zwłaszcza po tej kastracji ) , ale chyba Zagra został niejako poproszony o prezentację swojego wyrobu .

ps : w zakładce DIY też każdy opisuje swoje "poczynania" , też można generalnie każdemu zarzucić lansowanie swojego produktu . To trudny temat .


 

lancaster

  • Gość
04-10-2011, 08:50
Oczywiście że userzy mają okienko do prezentacji estetyki czy czego tam jeszcze. Znajduje sie owo  w zakłądce Audiosalon :-)
Nie wchodząc w temat estetyki spamowanie kilkoma postami pod rząd archiwalnych fotek odpada.
Załóżmy że handluję firmą x. Ktoś otwiera wątek "szukam wzmacniacza" a ja na to wklejam serię 20 wpisów okraszonych fotkami firmy x. Bez cen i opisów ofcors. Zaraz za mną robi to kolejne 10 osób/firm.
Dla mnie lipa i niespecjalnie jest się nad czym zastanawiać. Zakładka Audiosalon została otwarta właśnie po to by tego typu sytuacji uniknąć.
Co do regulaminu :
"    * 9. Wszelka działalność podmiotów branży audio, w tym reklamy, prezentacje, etc. w ramach Serwisu jest darmowa i może się odbywać wyłącznie w założonych do tego celu wątkach tematycznych. Wątki takie prosimy umieszczać w zakładce Audio Salon."

Słowo "Wszelka" jest chyba wystarczająco wyróżnione... Nie dowalam się tak o wrzucenie info o nowości, czy sporadyczne przypomnienie się. Sam wiesz że ostatnio wrzucałeś foty swoich produkcji tu i ówdzie (nawet te same foty) na serwisie i nie było problemu. Notoryczne tego typu rzeczy...nie da rady. raz już komedie wychodziły i drugi raz nie będą.

lancaster

  • Gość
04-10-2011, 08:56
Dudeck, znakomitym rozwiązaniem będzie jeśli Zagra otworzy watek w  Audiosalonie, ja w ten wątek wkleję fotki Zagry (które zapisałem) i w tym wątku umieścimy link do niego.
W przyszłości jako admin nie będę miał problemów ze spamem na serwisie na zasadzie  "a bo on też wkleił".