Audiohobby.pl

Klonujemy kolmny, czyli klony...

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 22:09
GM70 jest dośc uniwersalna. Masz spore pole do manewru. Sam nie wiem co bym wybirał ale na bank cos z OB albo horna. Krótko i na temat: to jest finał całej tej zabawy....ale dopiero wtedy iedy pozbędziesz sie audiofilskich oczekiwan a zaczniesz sluchac muzy.
Wiem ze zrobil sie z tego frazes ae tak jest. Z gotowcow znanych i opisanych w necie masz ProAc R2.5(nie polecam), Totem Mite(chyba nawet mimo wszystko bym wolal) i szczerze niewiele wiece mi do glowy pryzchodzi z sensownych projektów. Widzialem tez gdzieś dawno temu prohekt ProAc 1SC...zresztą do GM70 to moze Studio 100 ?
McGyver na audiostereo opisla kiedyś zwrotkę. Nie olecam jego modyfikacji(zreszta chcesz oryginalne drivery i zwrotkę) bo nie slyszalem, ale orygonalne Studio 100 to super paczka.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

  • Gość
11-10-2008, 22:12
miałem proac nie bardzo widze skany bas taki jakiś misiowaty i srednica nie bardzo z ob walczyłem słuchałem nie podchodzą  horny hmm też nie bardzo cos tradycyjnego chyba zrobie te mietki ale zastanawiam sie nad mite czy staff

Arek_50

  • 1130 / 5895
  • Ekspert
11-10-2008, 22:16
Jeszcze raz sie wtrace,kup NHT Super One  i   zapomnisz o basie typu uderzenie salami w kanape..  :))))

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 22:22
Aeek, mam trochę obawy jak słysze ta przypowieść o salami :) Z tego co wiem JG ą wysnuł...i ze niby jego kolumny tak nie graja...a niestety często graja.
NHT nigdy nie słyszałem.



\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

  • Gość
12-10-2008, 10:02

  • Gość
12-10-2008, 10:37
LAn masz jakiś kontak z krysias z AS

lancaster

  • Gość
12-10-2008, 10:47
Jakiś tam pewnie by sie znalazł :)
Nie widzieliśmy się z pol roku. krysias wszystko ladnie opisal. W tej konstrukcji serio nie ma nic więcej.

Tak z cekawosci zapytam....nie myslaes o jakis dobrym fullrange do tego GM70 ?
Mietki to dobre paczki, ale do takiej lampy myslę ze mozna podpiac coś lepszego.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

  • Gość
12-10-2008, 11:06
fullrange  jakoś mnie nie kreci próbowałem ale... nie idzie

chodzi o długośc bas reflexu w mite cetral bo tego nigdzie nie znalazłem tylko tą informacja jak bys był wstanie zaputać sie

lancaster

  • Gość
12-10-2008, 11:33
utopia, B-R do centrala dalbym dośc dlugi. To w koncu z niego nie musi dmuchac basem


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

  • Gość
12-10-2008, 18:10
dla zachenty fotki staffów

  • Gość
15-10-2008, 14:51
zamówiłem dziś mdf do mite będzie zestaw 5.0

czyli mite monitory,podłogówki i centralny teraz musze kupić elementy do zwrotki jak by ktoś posiadał to chętnie odkupie kondy cewki itp aa jakiej mocy mają być rezystory

  • Gość
28-02-2009, 17:44
Nie tylko u nas. Jak widać, Czesi też zauważyli Mite i coś próbują na nich zbudować
 http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=6093

areczek

  • 3 / 5496
  • Nowy użytkownik
08-04-2009, 14:25
Witam.Czy którys z forumowiczów posiada schemat PLINIUSA SA 102?.Pytanie kieruję tutaj gdyż nie chcę zakaładac tematu.Jeśli któryś z kolegów dysponuje takim schematem to prosze o wiadomość,jeśli chodzi o sprzedaż to również reflektuję.
Pozdrawiam.
areczek