Audiohobby.pl

Nowe Ultrasone pro 2900 Jaki DAC

Ultrasoniak

  • 92 / 4918
  • Użytkownik
04-03-2011, 15:17
Żeby było jasne dzisiaj też nie narzekam na górę i na pewno nie było to winą słuchawek raczej góra jest ogromną zaletą tych słuchawek. Przed pro 2900 byłem posiadaczem przez długi czas AKG k701 które to jak powszechnie wiadomo są trochę zgaszone na skrajach pasma, stąd po przejściu na ultrasonki czas akomodacji do nowego i to nie wygrzanego dzwieku był przeplatany  niepełnym zadowoleniem z fascynacją. Wzmacniacz z którym obecnie grają z projecta zmieniłem na Moolighta a obecnie Black Perl od Majkela i to jest juz zupełnie inne granie.

Tomasz

  • 17 / 5408
  • Nowy użytkownik
04-03-2011, 20:42
To prawda- dla mnie góra jest również bardzo dobra ,  to kwestia wzmacniacza ma duże znaczenie ale jeśli mówić to wyższa średnica 3-6 kHz mimo wszystko jest sporo podbita i potrafi zakrzyczeć - to zresztą można zobaczyć na wykresach.
..do duszy przez uszy..

mikel

  • 10 / 5165
  • Nowy użytkownik
07-03-2011, 07:54
A u mnie nic. Nic a nic nie krzyczy. Może mam popsute słuchawki :) Wysokie są tak przyjemne... Miodzio! :)

Ultrasoniak

  • 92 / 4918
  • Użytkownik
07-03-2011, 14:11
W ultrasone jak i wielu innych słuchwakach  czas działa zdecydowanie na ich kotrzyść, moje mają jakieś pół roku, trudno to przeliczyć na godziny ale będzie ponad 600h. W ich brzmieniu dużo zmieniło się na lepsze, wspomniana wyższa średnica nie stanowi już problemu,  nie zwraca uwagi w swoim kierunku, pewna twardość i "krzykliwość" tego podzakresu odeszła w niepamięć.