Audiohobby.pl

R e-Aktywacja Magazyn Stereo - dobra strona audio

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
19-12-2008, 12:02
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

Życzę wszystkim

 ...nadziei,

 ...własnego skrawka nieba,

 ...zadumy nad płomieniem świecy,

 ...filiżanki dobrej, pachnącej kawy,

 ...piekna, poezji, muzyki,

 ...pogodnych świat zimowych,

 ...odpoczynku, zwolnienia oddechu,

 ...nabrania dystansu do tego co wokół,

 ...chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

 Wesołych Swiat!

lancaster

  • Gość
20-12-2008, 12:23
Rowneiz wszystego dobrego nie tylko z okazji Świąt :)

W tym okresie ludzie przez chwilą przynajmniej probuja sie zastanowic nad tym co ważne....a poŚwiętach nagle jakby tych Świat nie bylo.
Życzę Wam wszystkim i sobie samemy zeby tym razem po Świętach atmosfera sie nie zmienila ze swiatecznej na niewiadomojaką :)

Pozdrawiam

marivs

  • 220 / 5728
  • Aktywny użytkownik
24-12-2008, 07:21
Choinka już jest a recenzji AmliQ\'a nie ma? :)

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
27-12-2008, 08:51
Będzie już wkrótce, troszkę tygodnie pomyliłem...

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
31-12-2008, 09:46
Wszystkiego najlepszego.
Wszelkiej pomyślności
oraz spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku życzy
Wszystkim miłośnikom dobrego brzmienia
namelessclub

marivs

  • 220 / 5728
  • Aktywny użytkownik
06-02-2009, 15:28
Halo, halo :) gdzie są nowe recenzje? - bezruch panuje :)

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
06-02-2009, 17:32
Aj tam bezruch, poniedziałek, wtorek zawiśnie AmliQ2 a już niedługo rewelacja - CEX\'y od QBA\'y ze Złotą Rekomendacją na rok 2009 (tak, tak R  e-Aktywacja Magazyn Stereo wprowadziła system rekomendacji dla recenzowanych przez siebie urządzeń)
Z budżetowych rzeczy doszła recenzja Kody i Paradigm, czeka Xindak i parę innych,
Dzięki za pamięć!

marivs

  • 220 / 5728
  • Aktywny użytkownik
06-02-2009, 19:19
No to czekamy :)
Pamiętam(y) i przypominać będziemy, gdyż u konkurencji już był testowany AmpliQ vs Amplifikator ale ciekawi jeszcze inna opinia.

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
06-02-2009, 19:37
Testowano AmpliQ1 ja miałem AmpliQ2 konstrukcyjnie co innego. A co do konkurencji jak bym podniósł Magazyn Stereo to może i by była to konkurencja aktualnie to non-konkurencja!

marivs

  • 220 / 5728
  • Aktywny użytkownik
07-02-2009, 18:12
Słowo "konkurencja" zostało użyte na wyrost :)  bardziej interesują mnie pochlebne (i nie tylko) opinie o pracy Stefana sygnowane znakiem Jakuba (Qba).

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
10-02-2009, 08:44
Recenzja AmpliQ 2 została dodana
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------UWAGA-----------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ze względu na brak technicznej możliwości/chęci zablokowania/zamknięcia tego wątku przez Administratorów Uprasza się o niedokonywanie wpisów w tym temacie. Pozdrawiam namelessclub.

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
05-05-2009, 08:18
Witam wszystkich po małej przerwie i dziękuję za nie podnoszenie do góry tego tematu (na dwa miesiące miał zostać schowany:))
Wszystkich zapraszam do zgłaszania propozycji urządzeń do testów! Mogą to być propozycje genialne, zwariowane, ale również takie sobie!

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
19-05-2009, 10:51
Propozycje proszę zgłaszać w wątku a nie na PW, pozdrawiam

Road To Nowhere

  • 1033 / 5898
  • Ekspert
19-05-2009, 19:33
Może by tak przetestować produkty polskich manufaktur ?
Widziałem co prawda coś Argentum i Qba-y ale rodzimych firm mamy zdecydowanie więcej.

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
20-05-2009, 08:14
Ale jak dodamy do tego recenzje polskich producentów, które również są na stronie, czyli:
Amplifikator
Amplifon
Ancient Audio
I jeszcze kilka mniejszych lub nawet DIY to i tak jestem "pro" rodzimych konstruktorów, fakt, że są producenci czy też niektóre konstrukcje, które nie spełniają podstawowych kryteriów i kończą testy bez recenzji, ale każdy chce mieć tylko dobre recenzje, ale tak sie nie da i tak częściowo koło się zamyka. Światełkiem w tunelu są producenci zagraniczni, którzy doceniają recenzje również niewychwalające, ale i takie uśrednione zamieszczając je na swoich stronach www - http://www.primaluna.nl/products_subpage1a2rev4.htm
http://www.primaluna.nl/magazines14.htm
A wracając do propozycji to proszę o bardziej uściślone dane -producent plus przynajmniej rodzaj urządzenia lub najlepiej model
Pozdrawiam