Audiohobby.pl

NAD C352 - podstawkowce do 3k

lux666

  • 8 / 4939
  • Nowy użytkownik
14-12-2010, 11:19
Witam,
w ciągu kilku miesięcy będę zmieniał kolumny (z poczciwych BR1) na inne podstawkowce w granicy 3000zł (+-10%) dlatego chciałbym się tu podpiąć. Dobrze jakby miały br z przodu, ale nie jest to mus. Brzmienie MA jak na razie mi odpowiada, ale brakuje mi tego mięska w niższych rejestrach. Nad akustyką pokoju będę jeszcze pracował, ale chciałbym podgonić poziomem kolumn względem reszty elektroniki.
Prosiłbym o propozycje pary nowych kolumn oraz alternatywy używek (model, najlepiej taki, który jest jeszcze w sprzedaży żebym miał możliwość odsłuchu). Jako, że do zakupu jeszcze czeka mnei adaptacja pokoju, w którym mieszkam i przy okazji chcę słuchać muzyki to niestety zakup planuję jakoś ok 2 kwartału przyszłego roku, ale będę miał czas na odsłuchy. Zobrazowanie pokoju (10m2) znajduje się w załączniku (przemeblowanie zrobię w styczniu, niestety każdy element jest mi niezbędny, przy biurku pracuję, stoi tam PC, także opcja biurka pod oknem odpada). Słucham bardzo zróżnicowanej muzyki, ale zależy mi na ciepłym brzmieniu (nie planuję zmiany wzmacniacza).
Pytanie na boku: NAD C352 ma kabel zasilający 2 pin (bez uziemienia), czy można i jest sens zastosować do niego kabel z uziemieniem, powiedzmy taki: http://allegro.pl/sieciowka-lapp-a-3x2-5-mm-2-oplot-filtr-zajzyj-i1360697097.html i czy zmiana w tej kategorii cenowej ma jakikolwiek sens?

lux666

  • 8 / 4939
  • Nowy użytkownik
14-12-2010, 12:14
W razie jakby ktoś nie dopatrzył się mojej konfiguracji w profilu - Arcam rDAC, NAD C352, Monitor Audio BR1, Chord Carnival Silverscreen.