Audiohobby.pl

Monitory do (chyba) 11m

  • Gość
25-11-2010, 15:10
Te akustyki jakos nieodparcie przypominaja mi harpie i horror przy kupowaniu tych monitorów.
Dla mnie to wyjątkowy palant - jerzy sie bodaj nazywa. Musiakem do chuja dzwonic z komórki sasiada, po przesłaniu forsy, bo bydlak nie odbierał. Na AS jest wątek. Głupi jozwa zagroził mi banem na pw, jak sie bede dalej awanturował.
Musiałem nasłac na kutasa, kumpla prawnika, bał się obciachu i spadku sprzedaży. I reklamy, wyjatkowy gnój.

konrad

  • 850 / 5528
  • Ekspert
25-11-2010, 15:12
To jedź obejrzeć altecki.

  • Gość
25-11-2010, 15:14
(ja gram na niedrogim tranzystorze i jest OK, ale kilka osób juz mi mówiło, że to nie jest norma...)

zapisać i podkreślić wężykiem (a nawet wężem boa!)


Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

konrad

  • 850 / 5528
  • Ekspert
25-11-2010, 15:14
są tam regulacje tonów to dostosujesz brzmienie pod siebie, sam bym kupił takie stare monitory jeśli bym musiał coś kupić.

konrad

  • 850 / 5528
  • Ekspert
25-11-2010, 15:15
chyba że klipsch też ma takie mniejsze monitory to powinno być taniej

  • Gość
25-11-2010, 15:23
>> magus, 2010-11-25 15:09:17
>> Ego-n, 2010-11-25 15:03:18

> Jestem zaprzysiegłym fanem AC.


a DC?!?!
że o pierunie nie wspomnę....


no co Ty, Magus - nie pamietasz Zydelka, jak pozamiatał:)

Ale tak na powaznie - chrzaniłem się z różnymi kablami, a ten (Oczywiście na pewno może być lepiej) jest transparentny.
Ja nie lubię żadnych ingerencji w systemie - prędzej zmienie komponent, niz będę "przyciemniał" lub "rozjaśniał" kablami.
Te fucking kable kosztuja więcej niż dobry wzmacniacz.
Tak apropos Magusie - Ty grasz MF. Onego czasu jak miałem odjazd na punkcie słuchawek, miałem prosiaczka MF. mozliwe, że sa teraz lepsze wzmacniacze słuchawkowe, ale tych stukilkudziesięciun stron kompletnie nie rozumiem.
Po kutasa komu słuchawki?

Mieszkacie w lokalu z pierdzącym ojcem alkoholikiem, matką bez przerwy czytającą na głos Pismo, małą Marysią z sennym koszmarem?

Ja mam matke staruszkę i słucham normalnie. Nie wyobrażam sobie, bym uzył słuchawek.

No - może - mam prawie terabajt książek audio. Kładę sie spać w słuchawkach i w nich sie budzę, ale to takie małe nieinwazyjne creativy, nastawione, na wyłączenie po godzinie.

  • Gość
25-11-2010, 15:31
>> Jarek, 2010-11-25 15:14:19
(ja gram na niedrogim tranzystorze i jest OK, ale kilka osób juz mi mówiło, że to nie jest norma...)

zapisać i podkreślić wężykiem (a nawet wężem boa!)


No to mamy audiofilskiego purystę. Ja gram na xindaku dual-mono 2x100 i co z tego - wiesz jaki jest przepiekny dźwięk Kenwooda z przed 32 lat? A tam oczywiście gałeczki - treble i bas. Korci.
Żeby ktos oprócz tego jednego potka wstawił do  XA6950V jeszcze dwie pokrętki, to nie wahałbym sie ich użyć - choćby na tak zjebanych realizacyjnie płytach, jak U2.


  • Gość
25-11-2010, 15:51
>> Ego-n

nie zrozumiałeś mnie - ja na wzmak bez gałek to nawet nie spoglądam

też mam płyty których nie da się słuchać bez użycia gałek


Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
25-11-2010, 16:17
no to o co chodzi? pisz po ludzku