Audiohobby.pl

Triode Festival edycja Polska ?

lancaster

  • Gość
26-10-2010, 18:13
Można, mozna :-) 10 letnie Rahdeko RK175 tez na ebay poszły za 40Kzł swego czasu :-)
Dużo/niedużo....cięzko bedzie znaleźćkolumny kosztujące po zaprzestaniu produkcji więcej niz w trakcie jej trwania :-)
Cena nie gra....

starydalton

  • 1 / 4956
  • Nowy użytkownik
27-10-2010, 23:59
wiem ze mało wiem,wiec się uczę.

Jestem świeży w temacie ale mam nadzieje ze to spotkanie w końcu dojdzie do skutku ,  bo sam jestem bardzo ciekawy  co to takiego
Hi-end wykonany "własnym sumptem" ze się tak wyrażę. Z chęcią przyjechałbym na takie spotkanie.
wiem ze malo wiem,wiec sie ucze.

  • Gość
28-10-2010, 00:16
Nie odmówię sobie - Lancaster Ci pokaże :)

  • Gość
28-10-2010, 00:17
I będziesz młodyDalton :)))

lancaster

  • Gość
28-10-2010, 17:55
starydalton, widziałeś fotki z Triode Destiwal ?
....zdecydowanie za mało zainwestowane w obudowy żeby to nazwac H-E :-)))
Impreza dla pasjonatów i ludzi któzy wiedzą czego chcą :-)

NE5532

  • 206 / 5850
  • Aktywny użytkownik
05-11-2010, 07:01
A może zamiast lokalnej edycji Triode Festival lepiej zorganizować coś bardziej hardcore\'owego. Parę dni temu miała miejsce ciekawa wystawa, ideę której warto by było przeszczepić na nasz grunt.

http://thelondonbakeoffshow.110mb.com/

http://thehifisubjectivist.com/index/
Nie mam czasu ... zarobiony jestem, włosy mi rosną ...

lancaster

  • Gość
05-11-2010, 08:34
NE5532, dokładnie taki klimat bezie OK :-) Triode festival to uogólnienie z braku bliższego znanego mi wcześniej porównanka.
Myślę o otwartej ale nie masowej formule spotkania. Reszta do obgadania.

grimskullcrusher

  • 14 / 5145
  • Nowy użytkownik
05-11-2010, 12:37
A czy zamiast wynajmować jakiś lokal lepiej by nie było zorganizować taką imprezę w otwartej przestrzeni? Wtedy na pewno nie byłoby problemów z adaptacją pomieszczenia :)  Mam na myśli jakąś działkę, kawałek pola, itp. z podciągniętym prądem. Wtedy oczywiście ładna pogoda wymagana, w co można powątpiewać spoglądając dziś za okno, ale na przyszły rok? Trawka, leżaczki i sterta DIY... Kolejną oczywistą zaletą jest ominięcie kosztów wynajmu sali.

W Stanach organizują taki festiwal (teraz nie pamiętam nazwy) właśnie na zewnątrz.