Audiohobby.pl

Black Pearl - Poznań

Radical

  • 721 / 5199
  • Ekspert
10-12-2010, 15:15
>> Gustaw, 2010-12-10 12:50:00
Tak na marginesie, to chyba tylko audiofile marudzą z tego powodu.

Nie słyszałem takich marudzeń u posiadaczy Audi i VW że mają podobne, lub identyczne, części ze Skodą lub Seatem.
----------------------------
A wiesz jakby marudzili właściciele Ferrari jakby okazało się że mają wspólne części np z Fiatem Pandą?

fallow

  • 6457 / 5866
  • Ekspert
12-12-2010, 08:57
>> lancaster, 2010-12-10 13:23:11
Apropos metek szwagiero, wczoraj pojawił sie problem czy kabel głośnikowy NBS (detal >10Kzł) jest kierunkowy czy nie.
Padła sugestia że jest kierunkowy bo co prawda nie ma oznaczenia kierunku, ale za to metkę z logo ma tylko z jednej strony.

....stwierdzilem, ze w takim razie kabel jest jak najbardziej kierunkowy a koncówkę z metka należy podpiąć do droższego komponentu :-)
Jednym razem beda to kolumny, innym razem wzmacniacz, w kazdym razie łatwo ustalić kierunek.

---

Hehe. Swietne :D :)) Ja nawet mysle, ze przy kabelku takiej firmy jak NBS - czyli "Nothing but Signal" to nie wazne nawet jak sie go wepnie, nic nie jest w stanie tego sygnalu zepsuc. Na ich stronie dowiedzialem sie nawet, ze "commercial radio broadcasts" moze zepsuc mi sygnal w slyszalnym dla mnie zakresie. Hmmm. To teraz juz wiem dlaczego jak slucham Paquito D\'Rivera to slysze Lady Gage z RMFM, gdyz kabla NBS nie posiadam.

lancaster

  • Gość
12-12-2010, 11:06
Dobry text słyszałem wczoraj odnośnie koszulek Grupy Poanańskiej ... "Nadruki mam za 35zł, tylko wiesz oni to robią na koszulachach za 10zł, a my zrobimy na czymś dobrym, zeby po pierwszym praniu nie było napisane audiostereo".