Audiohobby.pl

Cayin 860 - wypasione monobloki

Baele

  • 753 / 5107
  • Ekspert
04-05-2010, 07:20
Witam,

forumowicze, czy ktoś miał okazję posłuchać monobloki lampowe Cayin 860?

http://www.prisjakt.nu/produkt.php?g=19433

W linku znajdziecie parę fotek. Nie pogniewałbym się jakby to u mnie kiedyś zagrało :-)))

compi

  • 7 / 5416
  • Nowy użytkownik
10-07-2010, 10:32
Zapytaj Lutka z forum audiostereo.pl on takie monobloki słucha teraz. Nie bardzo wiem do czego odnosisz słowo wypasione. Ja nie widzę tam nawet opóźnionego załączania anodowego. Prosty schemat i bardzo schludny montaż. Ponoć grają dobrze i dobrze kręcą licznikiem. Na zimę jak znalazł jesli ktoś ma dwie taryfy i sporo czasu w nocy do słuchania. Latem dogrzewanie jest już mniej przyjemne - przynajmniej wg Lutka.

lancaster

  • Gość
10-07-2010, 11:10
Tutaj Lutek tez bywa, więc myślę spokojnie podzieli się wrażeniami. Wzmacniacze Cayin są zbudowane pancernie to fakt. Poprzedniego ampa Lutkowego na KT88 porównywaliśmy z moja kombinacją GC+preamp lampowy ładnych kilka lat temu.
W mojej(i lutkowej kiedy przyszło do ślepego testu :)) opinii lepiej zagrał GC+pre lampowe.
Przynajmniej był wskazywany przez Lutka  jako "Cayin"(w domyśle lepiej grający).

Przede wszystkim większa swoboda i bardziej różnorodne barwy....i co dziwne w przypadku wysterowywania 21cm Scan Speaka bas z GC również był lepiej kontrolowany.