Audiohobby.pl

GRADO SR325i

majkel

  • 7476 / 5891
  • Ekspert
28-09-2010, 18:18
Teraz już wiem, że gdy uważałem się za Hitlera, byłem chory i zaślepiony, ale oczy mi się otwarły i zdrowie wróciło, dzięki czemu widzę jasno, iż jestem Napoleonem. Ot, taka analogia.

fallow

  • 6457 / 5861
  • Ekspert
28-09-2010, 19:39
Odpowiadasz na wpis
>> Radical, 2010-09-28 17:59:47
Fallow popadłeś z jednej skrajności w drugą ;) Ja bym powiedział że brak Ci umiaru więc obecne dogadywanie użytkownikom grado (w tym i mnie) jest co najmniej nie na miejscu ;)

Calkiem prawdopodobne :) Jednak co do tego drugiego :) to chyba nie sa nimi 12 letni chlopcy i jezeli maja to gdzies to to po prostu oleja albo jak maja ochote sie "zabawic" to odpowiedza w podobnym tonie :)

-Pawel-

  • 4724 / 5496
  • Ekspert
28-09-2010, 19:51
>>fallow, (..)to chyba nie sa nimi 12 letni chlopcy i jezeli maja to gdzies to to po prostu oleja albo jak maja ochote sie "zabawic" to odpowiedza w podobnym tonie :)


Ostatnio bardzo mnie nudzą tego typu "zabawy", mam co robić z czasem wolnym oraz z kim żartować kiedy mam na to ochotę, a jak zaglądam na forum to wolę poczytać o czymś nowym w bardziej poważnym tonie, a nie prowadzić "czatową" pogawędkę(w dodatku na tak przejedzony temat) więc uprzejmie Cię proszę o nie zaśmiecanie już więcej mojego wątku. OK? ;)

Radical

  • 721 / 5194
  • Ekspert
28-09-2010, 21:15
>> fallow, 2010-09-28 19:39:16
to chyba nie sa nimi 12 letni chlopcy i jezeli maja to gdzies to to po prostu oleja albo jak maja ochote sie "zabawic" to odpowiedza w podobnym tonie :)

-----------------------
Jak sam wcześniej zauważyłeś wszyscy musimy być w podeszłym wieku lub też mamy poważny ubytek słuchu ;) Rekompensujemy sobie powyższe doświadczeniem oraz wyrafinowanym gustem zarówno sprzętowym jak i muzycznym ;)

Radical

  • 721 / 5194
  • Ekspert
28-09-2010, 21:17
Tak btw na miniaturce John Grado przypomina mi Blake\'a Carringtona z Dynastii ;)

fallow

  • 6457 / 5861
  • Ekspert
29-09-2010, 10:24
Odpowiadasz na wpis
>> -Pawel-, 2010-09-28 19:51:28
Ostatnio bardzo mnie nudzą tego typu "zabawy", mam co robić z czasem wolnym oraz z kim żartować kiedy mam na to ochotę, a jak zaglądam na forum to wolę poczytać o czymś nowym w bardziej poważnym tonie, a nie prowadzić "czatową" pogawędkę(w dodatku na tak przejedzony temat) więc uprzejmie Cię proszę o nie zaśmiecanie już więcej mojego wątku. OK? ;)

--

Widze, ze im wiecej wysokich lotow tym tez wiecej powagi, wszak tak wykwitnego tematu inaczej traktowac nie wypada :))

Co wiecej ,widze ze udziala sie tez dziwny sposob traktowania tematow na forum.

Kazdy ma prawo dolozyc tutaj swoje 3 grosze a "Moderacja forum ma prawo do usuwania postów agresywnych, wulgarnych, niezgodnych z Netykietą i łamiących polskie prawo.".

Jak interesuja Cie konkrety to zadaj konkretne pytanie, watpie by pozostalo bez odpowiedzi. To, ze jest tutaj off-topowo i luzno to moim zdaniem zaleta tego forum, ale kazdy ma na ten temat swoje zdanie. Jezeli chcesz zachowac sobie wylacznosc i wladze w swoim temacie to najlepiej zalozyc forum z odpowiednim regulaminem.

pastwa

  • 3815 / 5891
  • Ekspert
29-09-2010, 11:51
Ja podzielam sugestie Fallowa, znaczy sie, olewcze podejscie do wszelkich oklepanych uwag, znanych juz dobrze kazdemu ;D

-Pawel-

  • 4724 / 5496
  • Ekspert
29-09-2010, 13:03
@Fallow, akurat mam znacznie większy dystans do audio niż Ty(zdaje się kiedyś coś wspominałeś nawet o ołtarzykach audiofilskich) :P Dlatego może zachowałem do tej pory zdrowy rozsądek i nie muszę ciągle odreagowywać urazy do Pana Grado za to, że ma wysokie ceny, a jego słuchawki nie okazały się ideałem ze złota. Wyluzuj nieco stary bo ostatnio mam wrażenie, że przynudzasz niby pół żartem pół serio ale łącznie to wygląda jak ciągłe odgrywanie się(chyba na samym sobie) za to co już minęło.

"Widze, ze im wiecej wysokich lotow tym tez wiecej powagi, wszak tak wykwitnego tematu inaczej traktowac nie wypada :))"

Absolutnie nie! :D I znowu skaczesz w skrajności. Oczywiście, że nie może być sztywno i poważnie jak na pogrzebie, ale gdy wszystkie wpisy to jeden wielki żart to wybacz ale wówczas to forum traci sens jako forum, pozostaje zmienić nazwę na coś w stylu: "Pogawędki z audio w tle". Może ktoś chce się tutaj czegoś czasami dowiedzieć, uszanuj te osoby. Nie można zasypywać wszystkich wątków swoją jedyną i słuszną racją, a to, że kiedyś byłeś takim zagorzałym audiofilem wcale nie znaczy, że teraz jesteś wiarygodny, raczej można to odebrać przeciwnie. Bo jeśli typowy audiofil(no ten co nie ma za co dzieci wykarmić) ma być osobą nieobiektywną to co powiedzieć tej drugiej skrajności? Podejście nadal to samo tylko idea inna.

fallow

  • 6457 / 5861
  • Ekspert
29-09-2010, 13:15
@Pawel: Ale to Ty robisz z igly widly :) Nie masz zamiaru odpowiadac i mowisz, ze masz malo czasu - to po co zaczynasz dyskusje ? :) Olej i sprawa zalatwiona.

Nie napisalem tez nigdzie, ze wszystkie moje posty to sa jaja, ostatnio dowiedzialem sie kilku ciekawych rzeczy o przenosnych sluchawkach i podyskutowalem sobie z kolegami konkretami :) To jak odbierasz moje posty to juz Twoja prywatna sprawa, jakas vendette na Grado mam totalnie w tylku :) Nigdy jednak nie zaprzeczylem temu, ze wszystko co zwiazane z ta marka wywoluje u mnie bardzo szeroki usmiech :))

fallow

  • 6457 / 5861
  • Ekspert
29-09-2010, 13:16
Odpowiadasz na wpis
>> pastwa, 2010-09-29 11:51:34
Ja podzielam sugestie Fallowa, znaczy sie, olewcze podejscie do wszelkich oklepanych uwag, znanych juz dobrze kazdemu ;D

Jak to mowia, nie karm Trolla :)

-Pawel-

  • 4724 / 5496
  • Ekspert
29-09-2010, 13:26
Uśmiech to Grado wywołuje u niejednego właściciela, jednak pewne rzeczy są już chyba oczywiste...dobra koniec OT.