Audiohobby.pl

stereo-undeground.pl - informacje

MAG

  • 2393 / 5878
  • Ekspert
08-11-2012, 21:38
Kot

Pisz pisz ja tam zaglądam a może i się zaloguje .






__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
08-11-2012, 21:58
Panowie,
Dzieki za słowa zchęty ale ja jestem bardziej informatykiem niż recenzentem :)
Portal społecznościowy powinien być rozwijamy przez tę społeczność a nie być teatrem jednoosobowym
Violet na przykład się komercjalizuje - ok, szanuję Jego wybory.
Ja nie zamierzam iść w tym kierunku absolutnie (komercyjne podejście w tym światku jest bardzo "krzywe" moim zdaniem). To nie było zręsztą takich założeń przy tworzeniu tego portalu (a wręcz przeciwnie).
Jednak sam tego nie pociągnę - brak czasu po pierwsze primo i po drugie primo - spełniam się jako admin i zarządca portalu ale nie chcę być autorem tekstów...

Ged

  • 1715 / 5893
  • Ekspert
08-11-2012, 22:05
Kot
A może to jakoś połączyć z Audiohobby ? Zespolić czy coś w tym stylu ? Chodzi mi o to aby nie stracić tych recencji.
Jest tam naprawdę kilka genialnych dzieł Piotra. Oczywiście mogę je nagrać sobie w PDFie, ale lubiłem je przeglądać u Ciebie bo naprawdę ładna jest ta stronka. W ostatnich kilku tygodniach wchodziłem wielokrotnie aby sprawdzić czy jest coś nowego. Możesz podać jakieś liczby wyświetleń ? Może następny tekst będzie mój ?  W przyszłym roku bardzo dużo będzie się działo w moim systemie, będę to opisywał, być może część z tych zmian może być opisana jako przestroga dla zarażonych (no wiecie - autoterapia, Roland mi też na pewno pomoże).
Pozdrawiam :)
Włodek

violett

  • 786 / 5882
  • Ekspert
08-11-2012, 23:54
_kot_, napisałem, że mam zamiar profesjonalizować swoją stronę, a nie komercjalizować. Jest różnica :)

walkman6

  • 333 / 5772
  • Zaawansowany użytkownik
09-11-2012, 08:01
Też bardzo lubię tam zaglądać. Nie chciałbym żeby serwis przestał istnieć. Być może po Twoim wpisie Kocie, ludzie się zmobilizują do pisania recenzji. Sam pomyślę o tym, chociaż nie czuję się dostatecznie mocny jako autor.

Chociaż... gdyby miało to uratować serwis to czemu nie. ;)

__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
09-11-2012, 20:48
Panowie,
Rzeczywiście jest tam sporo fajnych i wartościowych recenzji - zarówno Piotr Ryka jak i Violet zrobili kawał dobrej roboty pisarskiej.
Nie pozostaje mi zatem nic innego niż zaprosić Was do pisania :) - tylko wtedy portal ten będzie żył i pozostanie przy życiu

Co do integracji z Audiohobby - zastanowię się ja kmożnaby to zrobić :)

pastwa

  • 3815 / 5891
  • Ekspert
09-11-2012, 23:27
Violett to sie skomercjalizowal juz wieki temu, co zawsze bylo widac po jego basniowych reckach ;\'))

szwagiero

  • 2239 / 5893
  • Ekspert
09-11-2012, 23:31
>> __kot__, 2012-11-09 20:48:54

Co do integracji z Audiohobby - zastanowię się ja kmożnaby to zrobić :)

Jak masz czas i chęci to się lepiej zastanów co zrobić, żeby audiohobby przerzucić na jakiś "normalny" silnik, może wtedy jakakolwiek integracja byłaby dodatkowo prostsza? Ja się mogę zrzucić na ewentualne honorarium w razie czego. Na prawdę to forum zasługuje na trochę więcej funkcjonalności...

__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
11-11-2012, 12:20
>> szwagiero, 2012-11-09 23:31:10

Rzeczywiście od tego trzba by zacząć - to znacznie ułatwi integrację.
Już nawet wymyśliłem "jak" - teraz pozostaje znaleźć czas... ;)

majkel

  • 7476 / 5891
  • Ekspert
18-11-2012, 15:48
Piotr Ryka nie zgadza się na połączenie Stereo-Underground i Audiohobby, i w związku z tym życzy sobie usunięcia wszystkich swoich tekstów ze Stereo-Underground.

Treść informacji i miejsce jej przekazania została mi podana telefonicznie.

lancaster

  • Gość
18-11-2012, 16:47
Panowie, moze faktycznie ruszyć tyłki i od czasu do czasu napisac art na SU ?
serwis kota ma moim zdaniem konkretny potencjał, tylko jak nikt tam nie zamieszcza nowych artów to i pochwalic sie nie mam  czym (ile razy można tym samym ?) i nikt nie zajrzy na zasadzie "co słychac nowego" bo wiadomo ze nic.

Może ustalmy na AH zespół redakcyjny z odpowiednimi nominacjami.
np. redaktor naczelny - zadanie nieustanne banie o ruch w temacie:-), redaktor - osoba pisząca recenzję, z-ca redaktora (osoba która w danej recenzji np. podeśle sprzęt do testu, wspomoże materiałami).
Przydałyby się też sekretarki, ale to później jak wejdziemy na giełde ;-)

Przerzucania artykułów raczej nie widzę (chyba ze naprawde serwis bedzie zamykany).

__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
18-11-2012, 21:48
Panowie,

Nie ma potrzeby niepotrzebnie bić piany i obrażać się na siebie lub orażać innych.
W chwili obecnej żadnej integracji nie ma a jak miałaby być to będzie to mechanizm, w którym autor musiałby potwierdzić chęć umieszczenia artykułu w dwóch serwisach jednocześnie .
To chyba rozwiązuje problem? AH pozostaje AH a SU pozostaje SU :)

PS. Co się stało z Piotrem ?

__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
18-11-2012, 21:50
Aaaa - i popieram ideę zespołu redakcyjnego z całego serca :)

__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
19-11-2012, 11:27
Panowie WTF ????????
Piotr Ryka sądami mnie straszy... ręce opadają...

Co Wy zrobiliście z forum hobbystycznego w ciągu ostatniego 1.5 roku? Poligon??
Ale masakra :)

__kot__

  • 724 / 5893
  • Ekspert
19-11-2012, 13:00
Jeśli chodzi o Piotra to nic do Niego nie napisałem ani nic nie zrobiłem, więc nie wiem czym tak naprwadę spowodowany był Jego mail z groźbami.
Prawdopodobnie zdawkową wzmianką o POTENCJALNEJ możliwości zintegrowania SU i AH... Ale to chyba było coś jak przekłamanie na łączach (przynajmniej ja wolę wierzyć, że tak było). Piotr tego nie czytał tylko ktoś Mu o tym powiedział o On to źle zrozumiał (cheers pewnie lepiej to ujął w swojej wypowiedzi powyżej)... itd.

Dobrze widzieć, że jednak jest tutaj (w miarę) normalnie ;) Dzięki Panowie za wyjaśnienie sytuacji.

A wracając do tematu SU - znajdzie się ktoś chętny do pisania ? :):):)