Audiohobby.pl

AC piorun DC

Gustaw

  • Gość
06-01-2010, 11:47
No i co wszelkie dziadki i babcie ? Może już czas rozruszać bioderka z wszczepioną endoprotezą i przepchać zatkane bay-passy na takim koncercie :-)

http://www.rp.pl/artykul/415683_AC_DC_w_Warszawie.html

Fanem nigdy specjalnie nie byłem ale radocha grania była u nich tak duża, że taki koncert może być ciekawy.

majkel

  • 7477 / 6028
  • Ekspert
06-01-2010, 11:56
Dziadki niech lepiej jadą do Krynicy, tam są fajfy w każde popołudnie i można potańczyć przy ulubionej (niegdyś) muzyce. Na koncercie rockowym możliwy jest ruch głównie w osi pionowej - wątpię w efekt rehabilitacyjny odwiedzenia takiej imprezy.

^
Sprzedam słuchawki: Sony MDR-EX700LP (douszne),  Sennheiser HD 565 Ovation

Gustaw

  • Gość
06-01-2010, 12:15
Osobiście bardziej jestem zainteresowany posłuchaniem AC piorun DC na koncercie niż np. takie priMadonny.

Co do seniorów na koncercie to myślę, że jakiś specjalny sektor z dozownikami nitrogliceryny, punktami pomiaru ciśnienia krwi i lądowiskiem dla helikopterów sanitarnych, będzie dla nich specjalnie wydzielony.

  • Gość
06-01-2010, 12:53
Widziałem ostatnio młodzieńca w koszulce z napisem AD piorun HD. Czy to jakaś konkurencyjna grupa ?

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

Roro67

  • 42 / 150
  • Użytkownik
19-06-2024, 21:49
Rok 2024 i trasa koncertowa.Kto by się spodziewał!

WOY

  • 658 / 4781
  • Ekspert
20-06-2024, 11:19
Dziadki niech lepiej jadą do Krynicy, tam są fajfy w każde popołudnie i można potańczyć przy ulubionej (niegdyś) muzyce. Na koncercie rockowym możliwy jest ruch głównie w osi pionowej - wątpię w efekt rehabilitacyjny odwiedzenia takiej imprezy.

^
Sprzedam słuchawki: Sony MDR-EX700LP (douszne),  Sennheiser HD 565 Ovation
Osobiście bardziej jestem zainteresowany posłuchaniem AC piorun DC na koncercie niż np. takie priMadonny.

Co do seniorów na koncercie to myślę, że jakiś specjalny sektor z dozownikami nitrogliceryny, punktami pomiaru ciśnienia krwi i lądowiskiem dla helikopterów sanitarnych, będzie dla nich specjalnie wydzielony.
I co… upłynęło parę latek i kupując sobie bilety, zaczęliście już pytać o sektory i lądowiska ? 😂
Czy może jak koncert to tylko Ciechocinek.

Roro67

  • 42 / 150
  • Użytkownik
20-06-2024, 20:18
To było w 2003 lub 2004 nie pamiętam dokładnie ale miałem przyjemność odwiedźic przyjaciela w Hannoverze , akurat mial występ jakiś znany w tamtych latach Boysband a równo za tydzień grałi Rolling Stonsi . Panienki aż tarły kolanami że zobaczyć  i pójść na koncert owego boysbendu a ja im powiedziałem że za parę lat nikt o nich nie będzie pamiętał a Stonesi grają i grać będą jeszcze bardzo długo i będą zapełniali stadiony , obraża ma mnie była parę dni jak się podsmiechiwalem z ich zespołu i do dzisiaj im to przypominam hehehe że to ja miałem rację .

Roro67

  • 42 / 150
  • Użytkownik
20-06-2024, 20:19
To samo jest z piorunami , grają i jeszcze długo będą grać , czekam na następną płytę .

majkel

  • 7477 / 6028
  • Ekspert
28-08-2024, 12:42
Dziadki niech lepiej jadą do Krynicy, tam są fajfy w każde popołudnie i można potańczyć przy ulubionej (niegdyś) muzyce. Na koncercie rockowym możliwy jest ruch głównie w osi pionowej - wątpię w efekt rehabilitacyjny odwiedzenia takiej imprezy.

^
Sprzedam słuchawki: Sony MDR-EX700LP (douszne),  Sennheiser HD 565 Ovation
Osobiście bardziej jestem zainteresowany posłuchaniem AC piorun DC na koncercie niż np. takie priMadonny.

Co do seniorów na koncercie to myślę, że jakiś specjalny sektor z dozownikami nitrogliceryny, punktami pomiaru ciśnienia krwi i lądowiskiem dla helikopterów sanitarnych, będzie dla nich specjalnie wydzielony.
I co… upłynęło parę latek i kupując sobie bilety, zaczęliście już pytać o sektory i lądowiska ? 😂
Czy może jak koncert to tylko Ciechocinek.
Zapytaj za kolejne co najmniej 20 lat. Na razie wszystko bez zmian oprócz zakładania okularów do czytania.

WOY

  • 658 / 4781
  • Ekspert
28-08-2024, 16:42
Czyli małymi kroczkami kojący zapach tężni zbliża się nieuchronnie. I doprawdy pytać za 20 lat ?