Audiohobby.pl

Jakie kolumny do Accuphase E303x - 20m2

markslav

  • 11 / 5855
  • Nowy użytkownik
17-12-2009, 22:11
Witam,
proszę szanownych forumowiczów o radę, szukam nowych kolumn najchętniej podłogowych do pomieszczenia 4x5 m2 gdzie kolumny niestety stoją na krótszym boku. Słucham metalu i rocka a posiadany przeze mnie sprzęt to Accuphase e303x i Pioneer PD T09 (japoński odpowiednik PD 95). Obecnie mam jbl xti 100 i mam trochę problem z dudniącym basem. Budżet to 4-5 tyś na używane, ale jestem otwarty na propozycje.  Bardzo ważne w moim przypadku jest nie tylko zeby kolumny pasowały do sprzętu ale również do pomieszczenia. Nie mogę nic przestawić (pokój jest przejściowy i juz umeblowany) i właśnie przez to jestem mocno ograniczony, powierzchnia 20m2 też nie powala. Słucham głównie różnych odmian metalu,  gdzie często jakość nagrań jest przeciętna.

Będę wdzięczny za wszystkie opinie i propozycje.

markslav

  • 11 / 5855
  • Nowy użytkownik
17-12-2009, 22:26
Małe sprostowanie, szukam kolumn nowych dla mnie, nie miałem na myśli nowych ze sklepu:)

markslav

  • 11 / 5855
  • Nowy użytkownik
17-12-2009, 22:48
Wklejam szkic mojego pokoju, nie zostały ujęte drzwi, okna i kaloryfery więc może się niektórym wydawać, że można przestawić kolumny. Otóż nie można, z uwagi na to co jest w pokoju oraz z uwagi na dzieci.

Na czerwono są kolumny, K to kanapa.  

Kuchnia jest połączona z pokojem co razem daje kształt litery L . Kuchnia ma 3x2m , czyli jakby dodatkowe 12m, które bardziej przeszkadza niż pomaga.