Audiohobby.pl

porównanie dokanałówek SHURE E2C vs SONY EX85

audio_house

  • 149 / 5465
  • Aktywny użytkownik
29-11-2009, 23:03
SHURE E2C vs SONY EX85. Po przekopaniu miliona wątków na mp3store i tutaj... mam młyn w głowie... o tych pierwszych było dużo napisane natomiast te drugie to dla mnie nowość :)) zastanawiam się które ze słuchawek nadawały by się bardziej do rocka, metalu, popu. Będę  podłączał do różnych źródeł ale najczęściej będę korzystał z zestawem przenośnym. W przypadku słuchawek nausznych nie ma problemu z bezpośrednim odsłuchem natomiast z dokanałowymi jest zawsze problem... prosze o poradę znawców tematu

kopaczmopa

  • 786 / 5836
  • Ekspert
29-11-2009, 23:47
o Sony jest mnostwo na mp3store.pl

Mam jedne i drugie - Sony ogolnie wg mnie sa lepsze bo przyjemniejsze w odsluchu, graja jakby pelniej:
Shurki graja jednak - wierniej ale gorsza przestrzenia, za to lepsza izolacja.
Zalezy na czym Ci zalezy - izolacja bierz Shure, brzmienie bierz Sony.
ciekawosc brzmienia

audio_house

  • 149 / 5465
  • Aktywny użytkownik
30-11-2009, 20:57
faktycznie przepuściłem całkiem fajną reckę kolegi Rolandsinger... z góry dzięki za wkład pracy w opis... może komuś się przyda a z drugiej strony warto żeby było na forum :)    
http://forum.mp3store.pl/topic/35201-recenzja-sony-mdr-ex-85-lp-monitor/page__hl__sony__fromsearch__1
Dla mnie ciekawe są takie zjawiskowe odkrycia... bo nie jest problemem kupić coś drogiego żeby grało ale coś rewelacyjnego w stosunku jakość do ceny to jest sztuka...

audio_house

  • 149 / 5465
  • Aktywny użytkownik
30-11-2009, 21:09
wielkie gradki również dla kolegi  Fallowa który też miał swój wkład w recke :)) im więcej recenzentów tym opinia bardziej wiarygodna...