Audiohobby.pl

I ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO

marcow

  • 1045 / 5353
  • Ekspert
06-01-2010, 12:45
W dniu 16.01.210 odbędzie się "I ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO"
Będzie to nasze pierwsze spotkanie. Traktuję je jako spotkanie założycielskie do corocznych takich spotkań.
Odbędzie się ono w prywatnym obiekcie w Swarzędzu. Dlatego proszę wszystkich pasjonatów o zgłaszanie chęci uczestnictwa na moje PW lub na e-maila mariancow@interia.eu , wyślę zwrotnie adres spotkania.
Będą tam udostępnione dwa pomieszczenia odsłuchowe z dwoma bardzo dobrymi zestawami opartymi na klockach: Quad-a, Klipsch-a, Studer-a, Verdier-a, Ortofon-a itp.
Spotkanie odbędzie się w godzinach 11 do 18.00. Można też umówić się na niedziele w godzinach 11 do 15.00

NIECH HISTORIA AUDIO NIE GINIE W CIEMNOŚCIACH

Zapraszam

marcow
marcow

marcow

  • 1045 / 5353
  • Ekspert
13-01-2010, 09:29
09:16 / 10 min. temu
W dniu 16.01.210 odbędzie się "I ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO"
Będzie to nasze pierwsze spotkanie. Traktuję je jako spotkanie założycielskie do corocznych takich spotkań.
Odbędzie się ono w prywatnym obiekcie w Swarzędzu. Dlatego proszę wszystkich pasjonatów o zgłaszanie chęci uczestnictwa na moje PW lub na e-maila mariancow@interia.eu , wyślę zwrotnie adres spotkania.
Będą tam udostępnione dwa pomieszczenia odsłuchowe z dwoma bardzo dobrymi zestawami opartymi na klockach: Quad 50E, Klipsch-a,Heresy i Forte Studer A720, Verdier Platinium, Ortofon SPU( San Audio, Chod, Zoller, Classe już nie vintage ale ciekawe) itp.
Spotkanie odbędzie się w godzinach 11 do 18.00.
Zostało mało miejsc marcow



lok

  • 432 / 5900
  • Zaawansowany użytkownik
13-01-2010, 10:02
To ja dodam ze bedzie okazja posluchac kontrowersyjnego zestawienia Klipsch Heresy i Forte ( tubowe głośniki)  ze wzmacniaczem Sun Audio Sv-2A3 na lampach 2A3. ( nie vintage, ale moc 3,5W)

rochu

  • 332 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
13-01-2010, 17:08
Nie rozumiem dlaczego to zestawienie nazywasz "kontrowersyjnym"?

lok

  • 432 / 5900
  • Zaawansowany użytkownik
13-01-2010, 22:43
Bo wiele osob ktore nigdy takiego zestawienia nie sluchaly uwaza je za kontrowersyjne.

marcow

  • 1045 / 5353
  • Ekspert
15-01-2010, 20:29
Odsłona pierwsza
marcow

marcow

  • 1045 / 5353
  • Ekspert
17-01-2010, 12:22
I ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO odbył się!
Umarł Król niech żyje Król
Wszystkie uwagi i przemyślenia odnośnie organizacji w nowym wątku
II ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO
Wrażenia soniczne z odsłuchów na wczorajszym spotkaniu w wątkach::
ODSŁUCHY W POZNANIU I OKOLICY  i
KLIPSCH

marcow

__kot__

  • 724 / 5899
  • Ekspert
17-01-2010, 21:11
Panowie,
Tylko marcow był na zlocie ?
Napiszcie coś od siebie :)

Było tak kijowo, że brak słów czy tak dobrze, że wszysctkim zaparło dech w piersiach i nie wiedzą do tej pory co napisać ? :):):)

http://stereo-underground.pl

marcow

  • 1045 / 5353
  • Ekspert
18-01-2010, 11:37
Jestem rozczarowany brakiem relacji z zorganizowanej przeze mnie imprezy!
Jednak nic na to nie mogę poradzić. Ze swojej stromy włożyłem w to dużo serca i pracy..

Dziękuję kolegom, którzy użyczyli swoich ukochanych i z trudem zdobytych perełek.
Dziękuję im za zaufanie i włożony trud  w dostarczenie i  ustawienie w miejscu odsłuchowym.

Pierwszy zjazd traktowałem jako test organizacyjny. Rzeczywiście mam teraz dużo więcej doświadczeń.
Widzę wyraźnie z jakimi problemami będę się spotykał w przyszłości przy organizacji następnych imprez.
I widzę też na kim będę mógł polegać.
Ja ze swojej strony zrobiłem już prawie wszystko. Nie napisałem tylko relacji do wątku o Klipschach,
 ze względu inne obowiązki. Zrobię to najpóźniej jutro rano.
Wtedy definitywnie zamknie się moja praca nad I ZLOTEM OLDTIMERÓW AUDIO a zacznie się praca nad następną imprezą!
Jeszcze raz:   UMARŁ KRÓL- NIECH ŻYJE KRÓL

marcow

lancaster

  • Gość
18-01-2010, 12:17
kot, jakbyś pytał to nie było mnie na miejscu :)
Było trochę ludzi i nie chciałem robić tłoku.
Ostatnio u Mariana przy okazji odsłuchów vinyl vs CD słuchalismy też monitorów krs47 i było trochę ludzi....w mieszkaniu prywatnym to myślę max 5-7 osób, a jeśli sie ogłasza z czyms wiekszym to trzeba by wynajac salę.
Kiedys tam dawno temu były pomysły odsłuchów-wynajmu sali w domach kultury(osiedlowych)ale też gleba.
Wszystko cacy a jak przychodzi co do czego to takie imprezy po prostu lezą.
Dobrym pomysłem jest zrobienie takiego spotkania tak jak kiedys proponowałem np. w jakimś górskim pensjonacie(wieczorem browar, grillek, impreza w knajpie po stronie czeskiej :)).
Wcześniej zapewnić wynajem np 20-30 pokoi różnych osób/firm , które zechcą sie zaprezentowac(w górach to i z Czech chętnie wystawcy przyjadą). Dla reszty zwiedzających wejściówka 20zł,  tylko awizowana(ilosć miejsc ograniczona)

Marian, tak to wygląda w praktyce. Nie łam się.
Za jakiś czas dojdziesz do tego, że takie imprezy warto robić albo komercyjnie albo w grupie znajomych, czyli jak zwykle :)
Nie pisze tego z jakimiś żalami do kogokolwiek, po prostu tak to działa(najczęsciej), a wszelkie wyjatki od reguły są miłym zaskoczeniem.