Audiohobby.pl

Stereophile - co sie stalo sie....??? czyli co w trawie piszczy....

  • Gość
19-04-2008, 01:50
maciek_m
to jest uklad

.................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:05
electro,

taki dowcipny jesteś?

to ja ci zrobię takie piękne zestawienie twoich wpisów:

"tak sie swiat ustawi , ze ja mam zawsze racje i wogole jestem guru , reszta to burczybasy to wszystko staje sie proste, nawet hi-fi,"

a za chwilę:
"tylko horny zajebiscie podbarwiaja i to jest problem, to jest obiektywne i wiele osob tak uwaza, moglbym sypac nazwiskami, jesli tego nie slyszysz to jestes szczesliwym czlowiekiem i znalazles dla siebie glosniki, nie slyszysz , albo Ci to nie przeszkadza, tylko nie rob z patologii normy, nie wciskaj"

to jak z tym guru i że wszystko jest proste? zostałeś guru zamkniętych obudów? :))))

proponuję weekendowy luzik...

------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
19-04-2008, 02:07
lancaster
wogole kluczowe jest czego sie slucha, ja slucham wszystkiego, hip-hopu, rocka, jazzu, r\'n\'b i moj system ma to wszystko grac i sprawiac przyjemnosc, nie slucham samplerow, plyt z kapaniem wody, jakis nagranych nawiedzonych harf czy stekajacych panienek nie wierzacych w to co spiewaja, jak puszczam simply red to ma byc simply red, jak puszczam d\'angelo to ma byc d\'angelo i wacek mnie obchodzi czy to set , czy  push-pull, czy ob  czy linia transmisyjna , to ma grac
z drugiej strony nie pije tutaj do Ciebie bo nie wiem czego sluchasz , ale czesc nawiedzonych znawcow slucha np. tylko kilku swoich samplerow czy kilku plyt z muzyka dawna czy jakichs pojekiwan na drumlach i te kilka plyt ma im zagrac jak najwierniej, wtedy sie zgodze ze jakis szerokopasmowiec srednicy wyswietlacza od komorki czy jakas tubka im to wypiszczy w sposob doskonaly, bo nie raz to slyszalem, dlatego na wszelkich pokazach masz na lowtherach najczesciej wokalistyke i male sklady (rocka czy popu nikt nie puszcza , ba nawet neguje to jako muzyke wielu wystawcow:), a na hornach zwykle sa orkiestry dete, jacys trebacze, bo to wychodzi na nich najlepiej, przykre , ale prawdziwe, sztuka jest zrobic glosniki zeby graly wszystko i wlasnie te wysmiewane przez Ciebie nowoczesne przetworniki np. wstegowe sa blizej odtworzenia w sposob naturalny roznej muzyki w pelnej skali dynamicznej, bez podbarwien, przejaskrawien, szybko narastajacej kompresji...oczywiscie jest tez kwestia przyzwyczajenia ucha, jesli cos mi codziennie w domu piszczy jak skurwesyn to w koncu uznaje ze tak musi byc i ze jest to ok...

.................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

  • Gość
19-04-2008, 02:10


maciek_m
nie bede sie z toba bawil w przepychanki bo to nie moj poziom, na argumenty nie potrafisz dyskutowac, juz to wiele razy dowiodles, brakuje ci doswiadczenia, osluchania i nie wiem po wacek tu siedzisz i jatrzysz jak starsi dyskutuja...


................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

  • Gość
19-04-2008, 02:12


maciek_m
a najbardziej mnie wk.... palancie , ze cie nie moge ignorem potraktowac
.................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:13
>maciek_m
>nie bede sie z toba bawil w przepychanki bo to nie moj poziom, na argumenty nie potrafisz dyskutowac, juz to wiele >razy dowiodles, brakuje ci doswiadczenia, osluchania i nie wiem po wacek tu siedzisz i jatrzysz jak starsi dyskutuja...


przed chwilą dowaliłeś się jak przedszkolak do mojej wypowiedzi i jako jedynego argumentu użyłeś tekstu "to jest układ"

jesteś żałosnym manipulantem...

jakieś opowieści jeszcze masz ciekawe na dziś....?
------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:14
powyższy tekst oczywiści do starszego pana electro :))))))

------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:15
electro

jedyne co sobie możesz, to posłać obelgi w kosmos :))))))
------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
19-04-2008, 02:16

bo to jest uklad, wszyscy sie sprzysiegli zebys nie poznal prawdy o audio i jechal dalej na tym swoim koniku zagubiony w dal...

.................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:17
dawaj te argumenty, electro....

całe forum czeka :))))))

------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
19-04-2008, 02:18
nie bede juz wiecej wpisywal bo wiem , ze musisz miec ostatnie zdanie, tak cie wychowano, ze g.... wiesz , ale sie odzywasz...


.................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:20
electro

jesteś erotoman gawędziarz

już raz rozpocząłeś dyskusję, a jak ci zaproponowałem zakład, to wymiękłeś

ty tak lubisz obrzucić błotem i żeby przeciwnik pokornie to przyjmował? :)))


------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
19-04-2008, 02:24
ja ci tylko zawsze pisze to samo, ze jestes ograniczony umyslowo i meczacy , i wiem ze to jest jakas twoja maniera , ze ty traktujesz te rozmowy jakos ambicjonalnie i na ilosc nie na jakosc ,i zawsze musisz miec ostatni wpis, i ja ci pozwalam kolejny raz miec ten ostatni wpis, wiec wytez sie mocno, wymysl cos i jeszcze kilka usmieszkow dodaj na koniec...

.................................................................................................
wszystkim nowym polecam wątek:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=10363&all=1

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
19-04-2008, 02:28
na nic nie musisz pozwalać

agresja ci uszami wychodzi - nie potrafisz rozmawiać, tylko ciskasz się jak 3-latek

dowalasz teksty jak z onetowej piaskownicy a potem opowiadasz coś o ambicjach

nie chcesz głupich dyskusji? to ich nie zaczynaj - ignor nie będzie potrzebny

------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
19-04-2008, 08:02
electro, po części rozumiem Twoja opinie o hornach....jakiś czas temu napisalbym dokladnie to samo(jedyny kontakt jaki mialem z tego typu konstrukcjami w warunkach wystawy mowiąc delikatnie nie przekonal mnie.)
Co miałbym napisać.....na AS tuby Avantgarde podpięte 2 lata temu do elektroniki accuphase(taki moj konik ostatnio:))
zagrały jak wielki kołchoźnik....znacznie lepiej było w połączeniu acapelli z halcro....ale to jeszcze nie to zebym sie przekonał. W zeszłym roku znow Avantgarde i bas chodzący własnymi scieżkami.....o fullrange nawet nie wspomnę.....co roku plasowałem Lowthera w pierwszej trójce najsłabszych prezentacji na AS - kolumny były przewymiarowane w stosunku do pomieszczenia....w zeszłym roku mniejszcze konstrukcje spisaly sie juz lepiej...ale nadal tylko "lepie niz wczesniej".
Kluczem do tego typu konstrukcji est uwazam dobra elektronika. Wysokoskuteczne zestawy ze swej natury potrafią pokazać więcej informacji niz te mniej skuteczne.....co do rozmaitosci muzyki jaką można na tego tyu systemie odtworzyc....powiem tak...polączenia Klipscha Heresy z SunAudio2A3 mimo rekomendacji vectora do hiphopu czy cieżkiego rocka bym nie polecił(fakt malo uniwersalny do takiej muzy bas)....ale juz ten sam SA2A3(3,5W) z Klipschem Forte potrafi basem wystawiać drzwi z futryn :).....zapytaj kot-a, facet słucha cieżkiej muzy a nie jakichs ecm-owskich kawałków.
Ja np. nie skreślam klasycznego audio pomimo wielu testów jakie przeprowadziłem i wlasnego dosć mocno ugruntowanego(co pewnie widać:)) zdania na ten temat.
Po prostu nadal slucham....mam wrażenie ze nawet wiecej niz kiedys....tak ze co do niekompatybilności niektórych systemów tego typu to sie zgadzamy....ale ....no własnie, bo najczęsciej jest jakieś "ale".....stojace u znajomego np. Altec19 w komplecie z 9W SET na 300Bzagrają zareczam wszystko....no OK, hiphopu nie próbowałem....w przyszłym tygodniu postaram sie sprawdzić.