Audiohobby.pl

Made by Polink

  • Gość
01-10-2009, 08:57
Może kogoś zainteresuje. Zamówiłem w Polinku zwrotnice na gotowo (opcja dla tych którzy niezbyt wprawnie posługują się lutownicą). Wyszło dość drogo ale z wykonania jestem zadowolony.  

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

konrad

  • 850 / 5501
  • Ekspert
01-10-2009, 15:40
Jak już jest temat o polinku to powiem że to zajebista firma. Odpowiadaja na maile i dzwonią (jak mają numer) nawet w weekendy i wieczorem, wszystko super zapakowane i jak na polskie realia mają niskie ceny nawet nieprodukowanych u siebie rzeczy (np. seasy), ale Wy pewnie o tym wszystkim wiecie :)

Molibden

  • 1906 / 5867
  • Ekspert
04-10-2009, 00:27
Dobrze wiedzieć. Dzięki za rekomendację!
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

bawolek

  • 152 / 5755
  • Aktywny użytkownik
17-11-2009, 19:07
potwierdzam jak zamawialem paczke i robilem przelew to byl z innym adresem niz obecnie mieszkam Pan zadzwonil i zapytal czy przypadkiem w zamowieniu czegos nie pomylilem, doradzą, pomogą, ja akurat miałem małe watpliwości i mi z grubszego druru nawineli cewkę (w ofercie mieli o tej indukcyjnosci ale cienszy drut) za groszowe doplaty ....

przesyłki realizują blyskawicznie i ladnie je zabezpieczaja...kurcze u nich fajnie jest robic zakupy :)

pozdrawiam