Audiohobby.pl

Madonna.

lancaster

  • Gość
18-08-2009, 13:38
Kot, Gustaw, żona ze znajomymi też była na Bemowie i wiecie jaki jest plus tego koncertu ?
Od niemal miesiąca codziennie słuchałem Madonny, a od czasu koncertu spokój :D

U2 od czasu traumatycznej płyty którą nagrali wg rozkładówki 1 płyta na rok(przy czym pierwszego gniota z tego cyklu producent wrzucił do kosza i przykazał: wracać chłopcy do studia i nagrać coś co jakiś cudotwórca potrafi sprzedać)jest niestrawną flegmą....pamietam jak przy okazji ich ostatniej płyty redaktor w S-ce zdaje sie komentował ze kicha totalna....kilka tygodni później kiedy szły reklamy płyta była już podobno pełna hitów...same hiciory normalnie...strony B singli w najlepszym wypadku.

Gustaw

  • Gość
18-08-2009, 13:44

A propo\'s U2 - Gdzieś wczoraj słyszałem tekścik Bono - "Jesteśmy tutaj aby Wam podziękować za poprzednie przyjęcie"
Brakowało tylko "Dziękuju, Kocham waz, esteszcie wpanjaly i everybody klaszczą" :-)

Molibden

  • 1906 / 5899
  • Ekspert
19-08-2009, 22:38
:-)
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

kopaczmopa

  • 786 / 5836
  • Ekspert
19-08-2009, 23:29
Gustaw zaskocze Cie "Dziekuja" było :)
Nawet support "Snow patrol" nauczyl sie mowic prawidlowo.
A no i z okazji urodzin Edge\'a bylo spiewanie "Sto lat" na co Bono zareagowal cos w stylu " sa urodziny Edge\'a zaspiewajmy mu happy birthday" - tzn ciekawe czy "Sto lat" potraktowal jako hymn Polski czy co:)

Byłem na U2 - koncert swietny, jak kto lubi taka muzyke, nawet na wokalu Bono zbytnio nie wył jak czasem mu sie zdarza.

Co do plyt U2 to nie chce sie klocic 2 ostatnie wg mnie sa bardzo dobre - w przeciwienstwie do Zooropy ktorej nie trawie (chyba 1 czy 2 kawalki tam na cos sie nadaja).

Co do koncertow irytuje mnie nagrywanie komorkami w tragicznej jakosci obrazu z telebimu - po co???
ciekawosc brzmienia

nowy2bis

  • 1058 / 5897
  • Ekspert
20-08-2009, 23:25
wyczytałem w prasie jak to M. katuje się na siłowni przez 2,5 godziny i stąd w wieku 51 lat taka figura i żylaste ręce :)
o ile się nie myle, to M. robi za piosenkarkę, więc zadaję pytanie \'czy komuś udało się usłyszeć czy przeczytać w przekaziorach ile czasu dziennie M. spędza na solfeżu i tym podobnych zajęciach?\'

Gustaw

  • Gość
21-08-2009, 00:41
>> kopaczmopa, 2009-08-19 23:29:51
Co do plyt U2 to nie chce sie klocic 2 ostatnie wg mnie sa bardzo dobre - w przeciwienstwie do Zooropy ktorej nie trawie (chyba 1 czy 2 kawalki tam na cos sie nadaja).

Ja też nie chcę się kłoćić ale napiszę, że U2 to, moim zdaniem, jeden z najbardziej przereklamowanych zespołów rockowych w historii.

Tylko to im się w miarę udało - "Łiz ju łizałts ju, łoooołoooooo.  ...Łiz ju łizałts ju...  !!! " :-) Reszta to para w gwizdek i marketing.

;-)

almagra

  • 11514 / 5551
  • Ekspert
21-08-2009, 00:51
U2 to kompletne muzyczne dno...i jeszcze ten ekolog Bono...ale syf...