Audiohobby.pl

Transport/napęd - GOTOWIEC

lancaster

  • Gość
05-06-2009, 20:43
Mam pytanko....słyszeliscie moze o jakims gotoym kicie napedu/serwo(chętnie z pilotem, wyświetlaczem)/dig out ?
CDM 2PRO na początek odpada :)

Waldi_06

  • 41 / 5873
  • Użytkownik
05-06-2009, 21:06
wraz z Rickiem kupiliśmy dwa mechanizmy CDPro2LF,
w pakiecie był mechanizm, garść scalaków i wyświetlacz
do tego wykonaliśmy zasilacz (z sekwencyjnym włączaniem napięć - jak zaleca Philips) płytki sterownika i oczywiście prztworniki, ale to inna historia,
złączki są w PL
układ zasadniczo zagadał z marszu, poza małą pomyłką (przycisk NEXT działał jako SCAN), ale mała zworka załatwiła sprawę,

"Najgorsze" były pierwsze odsłuchy - różnica pomiędzy napędem SONY XA50 ES, a CDPro2 była ogromna, takowa też było w porównaniu z CEC51 Ricka, który nastepnego dnia poszedł do ludzi via Allegro,
dotej pory sie dziwię jak duże zmiany mogą wnosić modyfikacje, po których sie tego nie spodziewamy, a jak małe po tych, których obiecywałem sobie dużo, ech wszystko przez to hobby :)

gdybyś kupił taki zestaw, to masz pełną moją pomoc, oczywiście za darmo, schematy, projekty płytek itp

lancaster

  • Gość
05-06-2009, 21:28
waldi, bardzo dziekuję. Jezeli sie zdecyduję na 2PRO to an bank sie do Ciebie zglosze.

....prawdę mówiac poza Philipsem nie syszalem o zadnym takim secie....

utopia

  • 209 / 5603
  • Aktywny użytkownik
06-06-2009, 10:17
lan może taki transport ?
http://www.cdream5.com/htm/CDC_PW01.htm

lancaster

  • Gość
06-06-2009, 10:28
....wygląda ponadczasowo :)
Znajomy robil kiedys proby z napędami komputerowymi i z tego co pamietam kupowla sterowanie w AVT ?
W Shigaraki wpienia mnie bumboxowy wyświetlacz....

Krzych 2

  • 84 / 5888
  • Użytkownik
06-06-2009, 18:13
No fajnie . Tylko kto podjąłby się zrobienia odczytu danych audio po IDE... to byłoby coś + zaimplementowanie algorytmów takich jakie posiada EAC