Audiohobby.pl

Z Mac-a na Raspberry Pi ?

pień

  • 2239 / 1033
  • Ekspert
25-04-2024, 15:42
Wczoraj i dzisiaj przeprowadziłem kilka prób jak to telefony dają sobie radę :)   Na takim >systemie czarnych owiec<     tzn.  sprzętów które nie załapały się żeby grać w salonie hehehee   Co nie znaczy że je chcę wywalić,  w końcu w mojej drewutni u góry też coś musi grać.
   Generalnie to znakomicie jeżeli potraktować je jako źródło-  w sumie to nie wiem czego miałem się spodziewać, przecież to całkiem wypasione komputery są.    Jeżeli lepić jakiś bieda system to chyba bezkonkurencyjne-  odpada dorabianie jakiegoś specjalizowanego komputerka.
  Próbowałem najpierw z użyciem wyjścia audio z tych telefonów i tutaj całkiem różowo nie było, chociaż w dalszym ciągu dobrze.
Najlepiej w tej kategorii na moje ucho wypada Sony Xperia.
Jeżeli jako źródło strumienia to tylko od DAC-a   zależy co wyjdzie i tutaj już różnic pomiędzy nimi nie ma.
   W sumie to jestem sto lat za bambusami z tymi badaniami :)     Były pouczające
Trzeba będzie teraz pojechać do jakiegoś sklepu- kupić jakiegoś badyla ok 5 m   a w drugim jakąś >kurtynę-miśka-zasłonę kudłatą< która na nim zawiśnie na styk ze ścianą.   
Adaptacja pomieszczenia tzw.



« Ostatnia zmiana: 25-04-2024, 16:06 wysłana przez pień »

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert
26-04-2024, 13:14
Testowe nagrywanie na magnetofonie  kasetowy z takim zestawem jak na zdjęciu.
Tablet z Androidem i Spotifajem do niego, wzmacniacz lampowy słuchawkowy(z podświetleniem na niebiesko koniecznie), filtr przeciwzakłóceniowy i to wszystko podłączone  do magnetofonu przewodami Chinch-Chinch-:)))