Audiohobby.pl

Denon DCD-1290

prandar

  • 1 / 5885
  • Nowy użytkownik
10-05-2009, 08:16
Witam,
Ostatnio pogrywałem sobie na zestawie zlampizowanej lampucery wszystko połączone na pająka, podłączonym do CD NAD C520. Wszystko było ok ale NAD miał trochę mało miejsca w środku na upakowanie tego, więc odstąpiłem go koledze a sam nabyłem Denona 1290, z myślą o zapakowaniu w nim lampucery i lamp. Gdy podłączyłem Denona do końca nie jestem przekonany o słuszności tego kroku w 100%, bo czuję przez "skórę", że tuning wzniesie go na dobry poziom a i teraz pogrywa sobie dzielnie. Mam sentyment do starszego sprzętu i trochę mi szkoda sprowadzić go do roli samego napędu. Może ktoś tuningował ten sprzęt i coś by podpowiedział, żebym nie wywarzał "otwartych drzwi" bo jak robić kurację odmładzającą to już porządnie. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny
d@rek

T-34/85

  • 111 / 5520
  • Aktywny użytkownik
10-05-2009, 09:57
Ten model gra przyzwoicie nie trzeba w nim grzebać

Molibden

  • 1906 / 5890
  • Ekspert
10-05-2009, 18:07
Brać sygnał zaraz po aktywnej konwersji I/V za DACem, z której wywalić pojemność w NFB.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!