>folab
>Ja tego nie wiem zastanawia mnie tylko że skoro twórca Linnarta ma HD600 i na tych słuchawkach rególował >wzmaka to jak mają zagrać GRADO mające całkowicie inną oporność i brzmienie ? Ale może on uniwersalny jakiś.
Gdy pytałem P. Tomaszewskiego (prod. Linnarta) o "kompatybilność" urządzenia, to stwierdził, że ten nie będzie miał problemu z napędzeniem żadnych słuchawek, nawet poniżej 32om (są takie?;)). Dodawał, że ludzie którzy tego wzmaka kupowali różne już "cuda" pod niego podłączali i grało. Swoją drogą to dość mocny wzmacniacz jak na słuchawkowca. Podano mi moc ok. 1W.
Wezmę te Grado, jak mi się nie spodoba to odsprzedam. Tylko że w sumie to nie będę miał specjalnie jak ich potem porównać bo jako drugiej pary HD600 raczej nie kupię;).
>majkel
Właśnie jak piszę ten post rozmawiałem jeszcze z Linnartem. Usłyszałem, że właściciel słucha go na Sennkach HD600 i dźwięk Sennków preferuje (ale zaznacza, że może to być sprawa indywidualnych upodobań). Twierdził, że odsłuchiwał go z wieloma rodzajami słuchawek w tym z najwyższymi modelami Grado (pytałem o potencjalne połączenie z Grado SR325 które mogę nabyć). Stwierdził, że dla niego z Grado średnica w tym połączeniu była "dość krzykliwa" w porównaniu z Sennkami. Linnart jest w opinii producenta ponoć dość przezroczystym urządzeniem (mimo iż hybryda i oczekiwałem lekkiego ocieplenia) i jest w stanie pokazać wady i zalety urządzeń towarzyszących. Ja mam rotela RCD-971 który ma podbitą wyższą średnicę. Pytanie, czy z przezroczystym wzmacniaczem i Grado325 nie będzie ostro i męcząco?