Audiohobby.pl

Byczy DAC

fallow

  • 6457 / 5862
  • Ekspert
23-01-2009, 08:31
Ktos testowal albo bedzie testowac byczego DACa ? :D

http://www.twistedpearaudio.com/digital/buffalo.aspx

Co to go zwa gromko i slodko jako by mial to byc nowy mesjasz niektore gadajace glowy :)

  • Gość
23-01-2009, 09:39
out of stock!

Olo

  • 3 / 5832
  • Nowy użytkownik
23-01-2009, 09:55
Używam go od jakiś  dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

Nie mam wielkiego doświadczenia w opisywaniu brzmienia samego przetwornika, ale porownujac do TDA1541 (ktore posiadam w CDP-M95) to różnica jest duża. Przede wszystkim budowanie sceny i namacalnosci dzwieku. Nie mam ostatnio wiele czasu na dłuższe słuchanie, ale ten aspekt w porównaniu do TDA1541 jest widoczny od pierwszej nuty. Brzmi niemęcząco,  chyba troszkę cieplej od TDA1541 w każdym razie po załączeniu go już nie mam ochoty na żadne zmiany.

Jeżeli ktoś z okolic Torunia/Bydgoszczy byłby zainteresowany wypożyczeniem na kilka dni w celu napisania rzetelnej recenzji na forum - myślę ze będę w stanie rozstać się z nim na kilka dni.
Kontakt na PW.

P.S. Zdjęcia na stronie LF, to chyba właśnie z budowy mojego egzemplarza. Heh, jestem właścicielem prototypu :-)

-------------------------------------------------------------
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy"
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy"

gagacek

  • 189 / 5810
  • Aktywny użytkownik
23-01-2009, 13:38
fallow
>Ktos testowal albo bedzie testowac byczego DACa ? :D
Jest w moim posiadaniu. Zrobimy "komisyjne" porównanie z lampucerą, raczej wolne od wszelkich uprzedzeń i mitów bo nie tedy droga i zostanie to opisane w osobnym temacie na audiostereo.
>> Olo,
Heh, jestem właścicielem prototypu :-)
Buffalo były dostępne dostępne mniej wiecej kwiecien-maj 2008, przynajmniej wtedy ja się nimi zainteresowałem. Były wtedy 50$ tańsze. Chyba jednak nie te posiadasz.
_________________
pozdrawiam gagacek

Olo

  • 3 / 5832
  • Nowy użytkownik
23-01-2009, 14:19
Mówiąc prototyp miałem na myśli fakt, że mój egzemplarz był pierwszym jaki trafił do LF.
Moje Bufflo pochodzi z partii urządzeń wypuszczonych na rynek we wrześniu 2008.
Zestaw składał się z Bufflo DAC module + LCDPS (bez active I/V stage).
Sekcja I/V została zbudowana przez LF z użyciem lamp.

-------------------------------------------------------------
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy"
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy"

fallow

  • 6457 / 5862
  • Ekspert
23-01-2009, 16:07
Gagacek:

Swietnie!

Czekam wiec z niecierpliwoscia, szepnij tutaj slowko z linkiem gdzie bedzie mozna owe porownanie przeczytac.
Ja nie goszcze zbyt czesto na AudioStereo.

  • Gość
23-01-2009, 23:08
no i co tam piszą na audistereo?