Audiohobby.pl

Ortodynamiczny świat

intuos

  • 1003 / 5899
  • Ekspert
08-01-2009, 13:46
Pan Piotr sluchal tylko i wylacznie t50mk2 ze starymi padami, ja tez je sluchawlem acz nie bylem przy porowaniu, nowe t50mk2 z nowymi padami podobno graja duzo lepiej i jest to opinia kolegow z head fi z ktorymi sie znam i ufam w tej kategorii.

a oto t50-nowe
http://www.zzounds.com/item--FOST50RP

Conto Usuniente

  • 755 / 5576
  • Ekspert
08-01-2009, 13:49
to może kolega gagacek ma rację, że nowe T50 jeśli je zmodyfikować wg recepty graafa nie są gorsze od tych vintage i Yamah?

skoro nikt nie porównywał a Piotr Ryka, nikt nie zaprzeczy, że dość wiarygodny opiniodawca - je tak wychwalał?

-------------------------------------------------
hmmm...

gagacek

  • 189 / 5817
  • Aktywny użytkownik
08-01-2009, 13:49
Conto
Usuniente
>chętnie bym spróbował tego podejścia i nie wiem co robić - kupić nowe i modować czy polować na stare

Spokojnie z tymi wyswiskami:))) Przecież to nie jest normalne no i to nie mój problem ze jest taka alergia z powodu mojego jednego jedynego krytycznego wpisu.

Spróbuj upolowac takiego klona który był tu wcześniej przedstawiany, może tez ktoś ma do odsprzedania T50 z nowej serii. A jak masz czas to polować nigdy nie zawadzi, zwłaszcza że na nich nie stracisz. wiec.. do dzieła! pzdr.

Lanc ile razy mozna pisac że masz problemy. przecież tro tutaj widac jak byk.
_________________
pozdrawiam gagacek

Conto Usuniente

  • 755 / 5576
  • Ekspert
08-01-2009, 13:50
>a oto t50-nowe
>http://www.zzounds.com/item--FOST50RP

to te z nowymi padami? wyglądają jak te, które zmodyfikował graaf i których słuchał Piotr Ryka

-------------------------------------------------
hmmm...

gagacek

  • 189 / 5817
  • Aktywny użytkownik
08-01-2009, 13:54
T50 nowe nie są gorsze ani lepsze, są po prostu inne. Nie ma prostej recepty na słuchawki, tak naprawdę każdy szuka w nich czegoś innego. Dochodzi do takich absurdów ze po jakimś odsłuchu przeczytalem  ze dany sprzęt chodził cudownie, a prywatnie dowiaduję sie że nie dało sie tego słuchać.. ot takie jazdy. Normalne.
_________________
pozdrawiam gagacek

intuos

  • 1003 / 5899
  • Ekspert
08-01-2009, 13:57
Odpowiadasz na wpis
>> Conto Usuniente, 2009-01-08 13:49:01
to może kolega gagacek ma rację, że nowe T50 jeśli je zmodyfikować wg recepty graafa nie są gorsze od tych vintage i Yamah?

skoro nikt nie porównywał a Piotr Ryka, nikt nie zaprzeczy, że dość wiarygodny opiniodawca - je tak wychwalał?

powiem ci tak nie ma co porownywac, stare i nowe:)
zapewne za jakis czas bede mial nowe t50 to przy okazji odsluchu sam zobaczysz, czym bylo stare ortho najwyzszych lotow produkowane bez wzgledu na koszty i czym jest nowe , produkowane w dobie praw ekonomi.
temat ortho jest tak duzy ze nie da sie go od tak opowiedziec, gdybys mial sposobnosc zobaczyc stary driver z t50 i nowy ktory ma sie do starego jak nic zroumialbys odrazu co ma/mialo lepsze mozliwosci i koncowo dzwiek.
poprostu uwierz mi w tym aspekcie. Nowe yamahy yh1000 dzis kosztowaly by okolo 5000$-to byla oficjalna odpowiedz yamahy na zaprzestanie ich produkcji. Yamaha miala najlepsze patenty, fostex tylko dobre, ale do dluga historia i kiedys ja opowiem ze szczegolami w odpowiednim watku

Sim1

  • 1829 / 5863
  • Ekspert
08-01-2009, 14:05
To może już jak o ortho rozmawiamy to ktoś ma doświadczenia z konstrukcjami typu tego "czegoś" :) z Zenków HD800 i chciałby się podzielić doświadczeniami?

Pozdrawiam

lancaster

  • Gość
08-01-2009, 14:07
To by było ciekawe porównac starszy model ortho z nowszym modyfikowanym.
Moze skoro chlopaki (intuos, szwagiero) mają juz vintage porownaliby z nowym wypustem ?
Z tego co pamiętam graaf bardzo chwali Fostexy a i Piotrowi sie podobaly.
Jezeli Vintage Yamahy grają zdecydowanie lepiej od CAL! to wymiękam(do tej pory w sumie z wieloma sluchawkami nie porównaywalem ale ostatnimi czasy mialem  na uszach Grado GS1000 i RS2 - obie fajne ale nie tesknie jakoś strasznie za nimi ;))
.


gagacek czlowieku z problemmi ktore widać jak "byk", moze po prostu zgloś się gdzie trzeba(sugerowałeś :)) bo niestety nie pomoge. Mogę tylko unaocznić. Łowca debili sie znalazł.....chyba biegających w jego głowie. Pozdrów żonę i kolegów :)

Conto Usuniente

  • 755 / 5576
  • Ekspert
08-01-2009, 14:10
>powiem ci tak nie ma co porownywac, stare i nowe:)

ale dlaczego nie? szczerze powiem - nie rozumiem

chętnie Ci uwierzę, że stare jest lepsze ale dopiero jeśli zrobisz odsłuchowe porównanie bo tak bez słuchania to chyba dość dziwne - sam przyznasz

może i teraz rządzi ekonomia i wykonanie jest badziewne, ale faktem jest, że te nowe doczekały się mimo wszystko bardzo pochlebnych opinii - takich jak Piotra Ryki
więc może i pod względem jakości wykonania jest to badziew, ale najwyraźniej potrafi zagrac dobrze


-------------------------------------------------
hmmm...

cir

  • 360 / 5902
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2009, 14:25


sorry za oftop wiecej nic nie napisze
To wpis Redakcji z AS na temat działalnosci w watku pewnej dziewicy orleanskiej o ksywce gagacek
poleciał cały dotychczasowy watek bo były tylko bluzgi

gagacek

  • 189 / 5817
  • Aktywny użytkownik
08-01-2009, 14:30
cir nie kłam, ten wątek to ty położyłeś, dostałes w nim niezłe baty. Wszedłes w wątek z miną znawcy a potem okazało się że o lampach marne masz pojęcie. Odtąd ci odbija. Wszystko na temat
_________________
pozdrawiam gagacek

lancaster

  • Gość
08-01-2009, 14:32
cir, bez komentarza....bo i co tu komentować. Widac to jak "byk" !:)

cir

  • 360 / 5902
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2009, 14:33
watek padł odkad pojawił sie prawdziwy znawca lamp co ma je w domu i w dodatku rózne stąd wie juz wszystko
oczywiscie był to gagacek
gagacek co nazywasz batami teksty twoje, mac givery i niejakiego lampowego ??

cir

  • 360 / 5902
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2009, 14:35
kolejna durna  strzelanina o niczym i robisz tak ciagle wsrod ludzi ktorzy tak naprawde nic do ciebie nie maja

gagacek

  • 189 / 5817
  • Aktywny użytkownik
08-01-2009, 14:37
:) :) :)
_________________
pozdrawiam gagacek