Audiohobby.pl

Co w Radio

violett

  • 786 / 5889
  • Ekspert
02-05-2008, 08:46
Wojciech Mann w Trójce jak co piątek rano.

Rafaell

  • 5033 / 5895
  • Ekspert
02-05-2008, 16:03
Za chwilę w Trójce Top Polskich Przebojów warto sobie przypomnieć co mamy w naszej kulturze

Rafaell

-----------------------------------------------------------------
audiostereo.pl -ukradzione mi forum-jedyny legalny właściciel swoich postów i czytanej bezprawnie prywatnej korespondencji

IQ Partners S.A. -nie dziękuję zostałem oszukany
Site S.A. -nie dziękuję zostałem oszukany
E-Muzyka SA -nie dziękuję zostałem oszukany
Hub30.com sp. z o.o. -nie dziękuję zostałem oszukany
IQ Labs sp. z o.o. -nie dziękuję zostałem oszukany
ScreenNetwork sp. z o.o. -nie dziękuję zostałem oszukany
IQ Sport sp. z o.o. -nie dziękuję zostałem oszukany
Zakupy.com S.A. -nie dziękuję zostałem oszukany
Phone Call sp. z o.o. -nie dziękuję zostałem oszukany
GoMobi! sp. z o.o. -nie dziękuję zostałem oszukany

Rafaell

  • 5033 / 5895
  • Ekspert
03-05-2008, 11:45
Oj co to się dzieje w Radio Kraków  na żywo najmłodszy 2,5 letni bluesman bez tremy-rewelacja
słuchajcie Joe Coker to pikuś !!!


Rafaell
-----------------------------------------------------------------
audiostereo.pl-ukradzione mi forum-jedyny legalny właściciel swoich postów i czytanej bezprawnie prywatnej korespondencji
Q Partners S.A.-nie dziękuję zostałem oszukany
Site S.A.-nie dziękuję zostałem oszukany

Rafaell

  • 5033 / 5895
  • Ekspert
03-05-2008, 21:15
Zegarmistrz światła purpurowy;
Czy ktoś z Was w ogóle słucha Trójki ?
Od wczoraj najpiękniejsze nasze przeboje a i jakość nadawania przednia
Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
audiostereo.pl-ukradzione mi forum;jedyny legalny właściciel swoich postów i czytanej bezprawnie prywatnej korespondencji

IQ Partners S.A.nie dziękuję zostałem oszukany a ich aukcje lecą na pysk
Site S.A.nie dziękuję zostałem oszukany

buble_corp

  • 29 / 5894
  • Użytkownik
03-05-2008, 21:26
-> Rafaell

Słuchałem jak prowadził Piotr Metz, trochę dziwiło mnie, że tak dużo Dźemu w tych notowaniach.

przemo_sunny

  • 521 / 5885
  • Ekspert
03-05-2008, 21:47
Na trójce w sobotę po północy (w sumie to już w niedzielę) leci Stefa rock\'and\'rolla wolna od angola. Może ktoś mi coś powiedzieć o co w tej audycji chodzi? Dlaczego prowadzący owczarek tak dziwnie mówi? Czy warto tego słuchać? Słuchałem raz było nawet ciekawie, słuchałem drugi raz... coś mi nie pasiło i przełączyłem na inną stację.

Rafaell

  • 5033 / 5895
  • Ekspert
04-05-2008, 00:06
>> przemo_sunny, 2008-05-03 21:47:34
Jak to co leci-rock np z Czech ,Ukrainy Francji,Hiszpanii. czyli inna kultura językowa poza angielskim,warto czasem posłuchać takiego Ramsteina po niemiecku
Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
audiostereo.pl-ukradzione mi forum;jedyny legalny właściciel swoich postów i czytanej bezprawnie prywatnej korespondencji

IQ Partners S.A.nie dziękuję zostałem oszukany a ich aukcje lecą na pysk
Site S.A.nie dziękuję zostałem oszukany

yosarian

  • 35 / 5900
  • Użytkownik
04-05-2008, 12:16
>Rafaell
Słucha  aj slucha, tylko kolejność nie moja troszke ale cóż , miałem tylko jeden glos.Fajnie że nie słuchałem sam. pozdrawiam z Myszkowa.

violett

  • 786 / 5889
  • Ekspert
18-05-2008, 11:29
Manio i Gunio + Chojnacki w Trójce!

violett

  • 786 / 5889
  • Ekspert
07-06-2008, 08:23
Dziś w PR II jeżeli kogoś to zainteresuje:

"Wieczór operowy Dwójki

07.06.2008 19:10
Richard Strauss Capriccio – Konversationsstück für Musik w jednym akcie, wyk. Renée Fleming – sopran, Bo Skovhus – baryton, Michael Schade – tenor, Adrian Eröd – baryton, Franz Hawlata – bas, Angelika Kirchschlager – alt, Herwig Pecoraro – tenor, Jane Archibald – sopran, Cosmin Ifrim – tenor, Alfred Sramek – bas, Chór i Orkiestra Wiedeńskiej Opery Państwowej, dyr. Philippe Jordan

 Autorzy: Marcin Majchrowski i Bartosz Kamiński"

violett

  • 786 / 5889
  • Ekspert
18-11-2008, 20:47
Właśnie trwa koncert Ayo w Trójce. Bardzo przyjemnie ta pani śpiewa.

  • Gość
18-12-2008, 17:29
kto mi pomoże. Właśnie w pr2 mówili o jakimś koncercie chóru z Sankt Petersburga, który odbędzie się we gdzieś we francji na jakimś barokowym festiwalu. Ktoś coś bliżej może podać, gdzie/kiedy można posłuchać itp?
Z repertuaru nazwiska, które zapamiętałem to Bortniański i Verdi... (prawie barok ;) ).